Sa konja na magarca i obrnuto;)

Paula

black cat
Moderator
Poruka
30.064
Sad baš čitam na drugoj temi kako neko misli kad je kresnuo tu i tu lošu ribu, onda nema dalje, tipa dotakao sam dno, ali ok, može i ona da prođe u nestašici.

Kako je to teško kada si bio na konju, pa ti se posle toga nudi da budeš na magarcu. Biva li to i da li ste razočarani nakon tog iskustva ili smatrate da uvek treba pucati na konja ili biti sam?
(Pod konjem shvatite osobe koje smatrate vrednim na neki način, a pod magarcem, da se ne ljute magarci, osobe koje nisu kod vas toliko na ceni) 😀

Pravite li kompromise?

1) Bolje golub u ruci nego guska u krevetu..
2) Svuda mu je bolje nego u gaćama

meni ova prva mudrost nikako ne može biti istinita..

ja sam za drugu varijantu, nema kompromisa i nikad nisam razočaran..
Nisi pobrkao prvu i drugu?
🤣
Prva je golub u ruci i guska u krevetu, tj da je bilji golub u ruci
A druga je svaštojeb.

Ali kažeš da nema kompromisa 🤣

Sad baš čitam na drugoj temi kako neko misli kad je kresnuo tu i tu lošu ribu, onda nema dalje, tipa dotakao sam dno, ali ok, može i ona da prođe u nestašici.

Kako je to teško kada si bio na konju, pa ti se posle toga nudi da budeš na magarcu. Biva li to i da li ste razočarani nakon tog iskustva ili smatrate da uvek treba pucati na konja ili biti sam?
(Pod konjem shvatite osobe koje smatrate vrednim na neki način, a pod magarcem, da se ne ljute magarci, osobe koje nisu kod vas toliko na ceni) 😀

Pravite li kompromise?
U ovim godinama na ovu krizu... :whistling:

1716967230956.jpg

Нико није савршен, свакоме може да се деси да омакне. Има особа које се закуцају у животу и времену само зато што им се једном приликом дало да јашу коња. И онда, уместо да живе живот, они чекају тог неког коња... А коњ временом постаје чисто фантазирање и умишљање. А живот је такав да смо и ми сами, понекад, некоме магарац.

Untitled.png
Нико није савршен, свакоме може да се деси да омакне. Има особа које се закуцају у животу и времену само зато што им се једном приликом дало да јашу коња. И онда, уместо да живе живот, они чекају тог неког коња... А коњ временом постаје чисто фантазирање и умишљање. А живот је такав да смо и ми сами, понекад, некоме магарац.
Interesantno, ali nije sve na prodaju.
Dušu treba sačuvati čistom.
Nije konj u pitanju, već ja.
"Samo ja, samo ja... sebi briga sam najveća..."

Pravite li kompromise?

Јок ја! Принципијелност нема цену.

#УвенулиЂокица

Pravite li kompromise?

U svakoj od situacija treba biti razuman a ne ići u depresivnu stavku daj šta daš pa makar bilo 100 puta gore od mog nekog nivoa kojeg se držim ...

been there - done that ...

ah malo je čistokrvnih konja na livadi mojivi... mora ponekad i magarac da se uzjaše.
ili da se rabi dildo sa kojim je provod ekstra u odnosu na provod s nekim magarcima
ali magarci znaju da maze, grle, ljube se i pričaju a dildo ne zna.
da li je ovo kompromis na vidiku? :lol:

Има ту разних нијанси.... Пастув, мустанг, липицанер, ждребац...

U svakoj od situacija treba biti razuman a ne ići u depresivnu stavku daj šta daš pa makar bilo 100 puta gore od mog nekog nivoa kojeg se držim ...

been there - done that ...

držiš nivo baterije ti prazne a jedino na šta misliš je charging

gotovo uvek depresija dolazi od nemaštine čak iako si 100 posto razuman
a ne od raznih nivoa koje pokušavaš da fiskiraš a oni beže gore dole i igraju se s tobom

Back