Antisrpski hrvati na visokim pozicijama u Srbiji.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма урађено је човече, али...
Хоћу да кажем да постоји и нека "Четврта Србија" која неће на изборе и сад је већинска.
Ја лично ћу гласати и мислим да они који не гласају губе право да се буне. Али како их убедити на време да изађу?!? Лично мислим да може једино резултатима, а не негативном кампањом.
 
Reče ti Oximoron.. da je svako ko ima državljanstvo Srbije... Srbin... slažem se, al' se ljudi cene po onom što rade, a ne po onome koje su nacionalnosti. Sad mi daj jednu zemlju u svetu gde u vrhu vlasti sedi osoba kao što je uvažena dama koja ima toliko putera na glavi i još u prvom obraćanju traži stvari za koje u normalnoj zemlji treba da odmah dobije nogu u dupe sa tog mesta. Voleli ili mrzeli radikale, isto vam se vata. Parlamentarna stranka, najača opoziciona, kakvi god da su. Možda je to slika današnje Srbije, možda ne. Ali ponašati se kao Goebels i praviti blitz krieg protiv nekoga ko te napada donekle i opravdano, je politički diletantizam. Ako ni zbog čega, dama treba zbog svoje arogancije i bisera da se povuče, a ne da nastavi sa daljnim provokacijama. Ali kao i sve u ovoj zemlji... ništa se ne radi slučajno i napamet. Složenost problema oko njenog imenovanja na tu funkciju, poznaju samo nekoliko ljudi u Srbiji i znaju razlog forsiranja iste. Narod... ko 'ebe narod.
 
Па није ни Ђинђић много постигао оним "Србија на добром путу"... мада можда и би, али не тиме него правим потезима које је почео да повлачи почетком 2003.
Ми се лепо ишчантрасмо, али мало је шта ту могуће ако Млађа не пљуне ону обећану милијарду, а треба и времена да се то материјализује у џеповима људи.
Поздрав!
 
Duh Sekire:
Ма урађено је човече, али...
Хоћу да кажем да постоји и нека "Четврта Србија" која неће на изборе и сад је већинска.
Ја лично ћу гласати и мислим да они који не гласају губе право да се буне. Али како их убедити на време да изађу?!? Лично мислим да може једино резултатима, а не негативном кампањом.

Да постоји и ЧЕТВРТА СРБИЈА - ја њој припадам.

Зашто би онај ко не изађе на избора ГУБИО ПРАВО ДА СЕ БУНИ, зашто? Па није понуђена ни једна опција која мени одговара - а верујем и већини грађана Србије који НЕ ИЗЛАЗЕ ИЗ ТОГ РАЗЛОГА НА ИЗБОРЕ. Сваки Србин који сада изађе на изборе ДИРЕКТНО ЈЕ ИЗАШАО НА КЛАНИЦУ.

Још пре неколико месеци писао сам да је НАЈГОРА ВАРИЈАНТА ДА СЕ СРБИЈА ПОДЕЛИ између као бајаги СРС-а и као бајаги ДОС-оваца - али то ће се по свој прилици и на моју велику жалост десити, јер су стране обавештајне службе забрињавајуће неталентоване и некреативне !
 
eremita:
Да постоји и ЧЕТВРТА СРБИЈА - ја њој припадам.

Зашто би онај ко не изађе на избора ГУБИО ПРАВО ДА СЕ БУНИ, зашто? Па није понуђена ни једна опција која мени одговара - а верујем и већини грађана Србије који НЕ ИЗЛАЗЕ ИЗ ТОГ РАЗЛОГА НА ИЗБОРЕ. С
Za to postoji precrtavanje lista.
 
@ Oxi

Jok... naivna ko francuska sobarica...aj' nemoj molim te... ko je potpisao da moze da se uveze genetski modifikovana soja... da nije jomini ili iron. :D I da ne kazem koliko hiljada tona. Kad jednog dana deca u Srbiji budu ličila na one debile tipa Pere Lukovića ili prosečnog amerikanca sa dupetom u XXLL formatu, pitaću te....
 
eremita:
Да постоји и ЧЕТВРТА СРБИЈА - ја њој припадам.

Зашто би онај ко не изађе на избора ГУБИО ПРАВО ДА СЕ БУНИ, зашто? Па није понуђена ни једна опција која мени одговара - а верујем и већини грађана Србије који НЕ ИЗЛАЗЕ ИЗ ТОГ РАЗЛОГА НА ИЗБОРЕ. Сваки Србин који сада изађе на изборе ДИРЕКТНО ЈЕ ИЗАШАО НА КЛАНИЦУ.

Још пре неколико месеци писао сам да је НАЈГОРА ВАРИЈАНТА ДА СЕ СРБИЈА ПОДЕЛИ између као бајаги СРС-а и као бајаги ДОС-оваца - али то ће се по свој прилици и на моју велику жалост десити, јер су стране обавештајне службе забрињавајуће неталентоване и некреативне !

Брате, уз сво дужно поштовање претерујеш. Кланица хеботе!
А опасност подела постоји, па ти онда гласај негде између. Нећу никог да рекламирам, само кажем - ако вам нико није добар (а није ни мени), онда бирајте НАЈМАЊЕ ЗЛО.
А и мислио сам да си за ДСС, сад ти ниједна оција не одговара... :wink:
 
Oximoron:
To je poenta vashih izlaganja,zar ne?

I ovo nije rasizam,i sovinizam?Svako ko ima drzavljanstvo Srbije je pravno Srbin

Е, то би вол'о да видим - остварење ове твоје генијалне замисли, тј. да неко приупита Дулићку ДА ЛИ ЈЕ ОНА ПРАВНО ГЛЕДАНО СРПКИЊА ??? аХАХАХХАХА
Па она човече има и хрватски пасош, ејјјјјјјјјј !!!!!!!!!!!!!



e136.gif




Оксиморон:
Mogu sasvim sam lepo da regulisem ono sto mi treba,ironu nikada nishta nisam trazhio.

А да ли то значи да си ти брисао неке постова са овог подфорума ???


 
marlоn:
Ma... ko će ga znati... ko zna kakve se igre igraju, možda je i ona klasična, da se dileje zapale ko mutave na IDM, a da ne vide mnogo važnije stvari...kao npr. dolazak Vespučijevih potomaka.

...mislis kao kad detetu uvalis igracku da se ne bi igralo sa sporetom....u ovom slucaju to bi bila samo "kolateralna steta"...a i bez te "igracke" bi prosla
 
eremita:
Е, то би вол'о да видим - остварење ове твоје генијалне замисли, тј. да неко приупита Дулићку ДА ЛИ ЈЕ ОНА ПРАВНО ГЛЕДАНО СРПКИЊА ??? аХАХАХХАХА
Па она човече има и хрватски пасош, ејјјјјјјјјј !!!!!!!!!!!!!
Imam i ja,deda mi se rodio u Slavoniji,i tako sam dobio.
Jel zbog toga nisam Srbin?
 
Andreavk:
...je li? ...a sta je uradila u srpskom interesu osim sto se "zrtvovala" da bude izabrana na tu funkciju uprkos protivljenju najbrojnije stranke u parlamentu
a to je logika??!..dobro,onda sta je uradio toma nikolic u srpskom interesu?
:roll:
kapirash da su te stvari ochigledno do toga kako neki ljudi shvataju interes.poenta u prichi oko idm,ako vec furate da je antisrpski nastrojena, je sta je uradila antisrpski?
 
~Petar~:
a to je logika??!..dobro,onda sta je uradio toma nikolic u srpskom interesu?
:roll:
kapirash da su te stvari ochigledno do toga kako neki ljudi shvataju interes.poenta u prichi oko idm,ako vec furate da je antisrpski nastrojena, je sta je uradila antisrpski?

...uvezla genetski izmenjeno seme soje u interesu Monsanta, prodavala Srpske firme Hrvatima u interesu Hrvata, podelila Srbiju u interesu ko zna koga, cmizdrila u parlamentu zbog svog interesa...ima toga mnogo ali nigde ne vidim da je nesto uradila u Srpskom interesu
 
Oximoron:
ne,hajde da glasamo radikale,i da proganjamo iz drzave sve nacije koje nisu Srbi.A sto se pritom ekonomski ne vratimo u 18 vek?I kad smo vec kod toga,mozemo da zapocnemo par ratova,cisto da desetkujemo malo stanovnistvo.Tom prilikom mozemo i da razorimo trgovinski sistem sa ostalim drzhavama evrope...
i da budemo svi srecni,zar ne? :roll:
Upravo obrnuto, ja cu da glasam za Radikale da me bar malo zastite u sopstvenoj drzavi 8-)
"Kako su nase srece i tuge, uvek drukcije" istovetne....."
 
Oximoron:
Imam i ja,deda mi se rodio u Slavoniji,i tako sam dobio.
Jel zbog toga nisam Srbin?

Не изврдавај Окси, сам си написао ДА ЈЕ ДУЛИЋКА ПРАВНО ГЛЕДАНО СРПКИЊА - а ја сам ти посаветовао да то проверимо тако што ће је неко
то приупитати.

А какве везе има ТВОЈ ДЕДА са ТВОЈИМ ДРЖАВЉАНСТВОМ ??? То први пут чујем ???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top