Vučić je svaku teritorijalnu uzdaju uspeo da zamaskira ekonomskim napretkom a posebno visokim kvotama dobijenih od birača

Autorska
Nadam se da će mu Beograd presuditi i da je počeo njegov pad što se tiče vladanja.
Ostaje još narod da se opasulji i shvati da Država Srbija može bez njega sa uzdignutom glavom i da ne mogu više da je ucenjuju da potpisuje svaki štetni dokument koji joj EU stavi pod nos.
Pod Vučićem je sve moglo samo da daju kredite i investicije a to je mogao svako da uradi koji nema ISKRENIH OSEĆANJA prema sopstvenom narodu i Državi.
Nesko, AV ce opet pobijediti...a da stvar bude gora po tebe, Kosovari ce uz Marka Djurica najjace tapsati ga po ramenu. Medju tim Kosovarima vjerujem da ces biti i ti.
 
Nisam omašio jer cigani nemaju svoju Državu jer ih to ne interesuje nego samo novac gde god ga ima.Tako će i Srbi.

Ne postoji pojedinac na Planeti Zemlji koji ne bi prvo gledao svoj interes, i koga bas briga i 10% za ono sto vi zovete 'Drzava' i 'nacija'. Postoji u prici, kada pricaju i sami sebe bodre da su patriote, izmisljajuci neke SF narative. U realnom svetu, svi gledaju sebe, eventualno i ljude najblize sebi. To vazi i za sve srpske patriote.

Osim ako nisu sizofrenicari i neki ozbiljni mazohisti, ali to su vec patologije.

Sve ostalo sto pricaju, i sto pricate o nekakvim kolektivnim identitetima nastalim u sistemima odozgo-nadole, kao sto jesu Drzava i nacija, nema veze sa mozgom,.
 
Poslednja izmena:
Autorska
Nadam se da će mu Beograd presuditi i da je počeo njegov pad što se tiče vladanja.
Ostaje još narod da se opasulji i shvati da Država Srbija može bez njega sa uzdignutom glavom i da ne mogu više da je ucenjuju da potpisuje svaki štetni dokument koji joj EU stavi pod nos.
Pod Vučićem je sve moglo samo da daju kredite i investicije a to je mogao svako da uradi koji nema ISKRENIH OSEĆANJA prema sopstvenom narodu i Državi.
problem je Neske u celoj prici, sto su oni koje bi ti video rado na mestu Vucica isti idioti kao sto je Vucic i njegova partija.
sve su to ista g*vna! Srbija mora da se okrene ledja Rusiji i jednom zauvek krene put Evrope gde joj je i mesto!
 
Vucic ce da izgubi izbore zbog ekonomske situacije, i jer diktatorski vlada Drzavom Srbijom, ne zbog Kosova.
Kolega u kom vremenu vi živite? na kojoj planet? kom meridijanu?
Vučić je miran do penzije na mestu predsednika...još četiri godine je dobio od naroda i usput jak parlament...
Je l dud kod vas rodio ove godine ili ste se peli zbog pogleda na raju?
 
Ne postoji pojedinac na Planeti Zemlji koji ne bi prvo gledao svoj interes, i koga bas briga i 10% za ono sto vi zovete 'Drzava' i 'nacija'. Postoji u prici, kada pricaju i sami sebe bodre da su patriote, izmisljajuci neke SF narative. U realnom svetu, svi gledaju sebe, eventualno i ljude najblize sebi. To vazi i za sve srpske patriote.

Osim ako nisu sizofrenicari i neki ozbiljni mazohisti, ali to su vec patologije.

Sve ostalo sto pricaju, i sto pricate o nekakvim kolektivnim identitetima nastalim u sistemima odozgo-nadole, kao sto jesu Drzava i nacija, nema veze sa mozgom,.
to mi kaži, da ti odgovorim da se krećeš u pravom društvu, pljačkaša...secikesa...i deo si pristojne srbije, po merilima lopova...
 
Ne, samo se ne foliram, kao vi.
pa što bi, kad je ceo civilizovan svet postavljen na pljački....ubijanju....klanju....bombardovanju...lečenju od bombi i manijaka....nemaš čega ni da se stidiš...u svom svetu, naročito virtualnom...a nisu ti rekli da oni to kriju pripisujući drugima i dvoličnost svoju?
 
Sta predlazete, da patriotski zabranimo kredite i investicije?
Drazavu mozes unistiti izdajom i nebranjenjem teritorija, unistenjem institucija, nesprovodjenjem zakona i pravde, podrzavanjem kriminala i nemorala, pljackaskom privatizacijom i nedomacinskim poslovanjem i negativnom selekcijom kadrova, ali i enormnim prezaduzivanjem, a da ta sredstva ulazes u neprofitabilne, preskupe i besmislene projekte. Sve ovo nabrojano se ubrzano sprovodi od onih koji su se kunili da ce ovo zaustaviti kada dodju na vlast.
 
pa što bi, kad je ceo civilizovan svet postavljen na pljački....ubijanju....klanju....bombardovanju...lečenju od bombi i manijaka....nemaš čega ni da se stidiš...u svom svetu, naročito virtualnom...a nisu ti rekli da oni to kriju pripisujući drugima i dvoličnost svoju?
Ceo civilizovan svet gleda svoje dupe, samo to rade malo manje ocigledno nego sto to rade Srbi.

Kod Srba se to bas vidi, ono, posle 15-e sekunde.
 
Drazavu mozes unistiti izdajom i nebranjenjem teritorija, unistenjem institucija, nesprovodjenjem zakona i pravde, podrzavanjem kriminala i nemorala, pljackaskom privatizacijom i nedomacinskim poslovanjem i negativnom selekcijom kadrova, ali i enormnim prezaduzivanjem, a da ta sredstva ulazes u neprofitabilne, preskupe i besmislene projekte. Sve ovo nabrojano se ubrzano sprovodi od onih koji su se kunili da ce ovo zaustaviti kada dodju na vlast.
Mislim da je pljackaska privatizacija ta kljucna nepratiotska stvar, ta zla antisrpska privatizacija, to je.
 
Ceo civilizovan svet gleda svoje dupe, samo to rade malo manje ocigledno nego sto to rade Srbi.

Kod Srba se to bas vidi, ono, posle 15-e sekunde.
Znači ipak si u civilizovanom svetu, pa ti smeta dvoličnost, a kod srba iskrenost ( naravno da si u pravu ) ali njima treba oprostiti glupost pošto su ionako sitne ribe pljuckavice, bar ne ubijaju za pare, a ni decu i žene...
 
Pa vi Beogradjani ste krivi sto ne izlazite na izbore. Da izadje vas 70% izgubio bi izbore ali ne vas mrzi... Zato sto zivite mnogo bolje od ostatka Srbije.

Veruj mi da vecina Beogradjana zivi teze od ostatka Srbije i ljudi koji zive u manjim mestima, ono ogromne rezije, nista nemas sam nit sam mozes da proizvedes, sve moras da kupujes, recimo ti imas jagode, koje mozes da prodas, a mozes i da razmenis za nesto, onaj do tebe mozda uzgaja pilice ili kajsije, pa eto ti mozes njemu jagode a on tebi pilice, jaja ili kajsije, takodje osim jagoda mozes da zasadis i jos nesto, pritom ne placas infostan, odrzavanje zgrade (koje kosta i po 3,4 hiljade dinara svaki mesec), prevoz, itd, a da ne pominjm recimo izlaske, koliko te kosta da negde sednes na klopu ili sta ja znam a tej ne daj Bože da si podstanar i da plaćaš kiriju, tek je to posebna priča.

Tako da ovde u ovom betonu sa recimo 500,600 evra ne mozes bukvalno nista (pa ni sa vise od toga sto realno relativno malo ko ima), ono prosečan Beogradjanin kada udje u prodavnicu ili supermarket bukvalno ne moze nista da kupi sto nije na akciji (ako uopste i za to ima), znaci vec i elementarna sredstva za higijenu kao sto su sampon ili dezodorans su postali luksuz, ono obicnu pljeskavicu negde nemas nigde ispod 300,400 dinara, doslovno sve je postalo luksuz.
E da bas danas sam isao nesto do knjizare da pogledam neke stripove i graficke novele i tamo u Delti vidim u hodniku neki frizider i neki stand sa kolacima, i ono obicno malo parcence kolaca (znas kolicno je maleno) kosta po 500,600,700 dinara, ja kad sam video , reko brate, dal su ovi realni, dal je ovo realno, a primera radi secam se pre nekoliko godina u Osijeku kad sam bio tamo u centru grada na trgu sam isao u jednu njihovu poznatu poslasticarnicu i parce torte (i to bas onako ljudsko parce, gde ono vise od 2 tesko da mogu pojedem) je bilo oko 1 evro.
 
Poslednja izmena:

Back
Top