Амбасадор Турске: "Додик зна да је све изолованији!"

Да ли сте на страни Израела и Републике Српске или Турске?


  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
Koji su ti ovo talibani Tihi? :hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


663.jpg
 
Ima nešto u tome.

Dodik je opasno prikočio zadnjih par mjeseci.

Prosto frca iz njega miroljubivost i pozivi za povratak prognanih.

Mora da je popio dobre packe od nekoga!

Najvjerojatnije Rusa. :mrgreen:

Кога је позвао (врло је битно) на повратак? Мислим начелно је он за повратак свих, али он је позвао на повратак конкретно једне - за које је сигуран да се немају намеру враћати! Ја бих све ово што ти наводиш ставио у контекст чињенице да је Драган Човић више у Бања Луци него у Сарајеву - можда ја грешим!
 
Koliko vidim, snimljeni su u džamiji.

Znači da su oskrnavili vjerski objekat.

Talibani, nego šta!! I kriminalci uz to, naravno. :mrgreen:

samo kad ste vi posteni u pm ,svi bi rat da vode al da se srbi ne brane ,,,:per: ebe mi se za turke njih uopste ne volim ni malo ,oni su okupatori ovih prostora koji zele nametnuti sve svoje drugim narodima :) i vi kroasani da ste pametni znali bi kolko su vas turci u proslosti napadali
 
* bakar < tur. bakır
* boja < tur. boya
* bubreg < tur. böbrek
* budala < tur. budala
* bunar < tur. (dij.) bunar, tur. pınar
* čak < tur. çak
* čarapa < tur. çorap
* čelik < tur. çelik
* dućan < tur. dükkân
* deva < tur. deve
* džep < tur. cep
* jastuk < tur. yastık
* jogurt < tur. yoğurt



* kat < tur. kat
* kula < tur. kule
* kutija < tur. kutu
* majmun < tur. maymun
* oluk < tur. oluk
* ortak < tur. ortak
* pamuk < tur. pamuk
* pekmez < tur. pekmez
* pilić < tur. piliç
* rakija < tur. rakı
* sapun < tur. sabun
* sat < tur. saat
* šećer < tur. şeker



* tavan < tur. tavan
* temelj < tur. temel
* torba < tur. torba
* višnja < tur. vişne
* zanat < tur. zanaat ili sanat

Nisu to turske reci,to su reci koje su nastale pod uticajem zapadnih jezika i jezika centralne azije odakle su potekli.Pola slicnih izgovora ima i u engleskom,njemackom i jezika centralne azije.npr Jogurt je njemacka rec.I nemoj lupati bezveze.Srbi su imali jezik pre usranih turaka.
 
Poslednja izmena:
Ja volim Tursku, kao i svi Bosnjaci u BiH.
Turci su nasa braca, sa kojima imamo vise toga zajednickog nego sa bilo kojim narodom na ovim prostorima.

Rekoh ti vec, Turska u :heart:

Pa sto prije odete majci Turskoj , to bolje za nas !! Evo mi cemo dobrovoljno da vas tamo prebacimo i da nam obecate da se vise nikad necete vratiti....je'l vazi??!!:per:

Djeca da vam iskljucivo govore turski ,a da pradedovski srpski sto prije zaboravite, a mi obecavam da cemo vam sacuvati dzamije kao spomenike otomanskog zla koje nas je davno zadesilo i kao opomena svom hriscanskom svijetu da je poturica gori od turcina !!:per:
 
turska može da ima i ima uticaj na onaj poturički deo federacije bih a to je oko 23 % teritorije nekadašnje jugoslovenske republike bih . Taj uticaj je poželjan a još bi bilo bolje da je umesto turske teroristički iran.O uticaju u Republici Srpskoj i krajevima federacije koji su naseljeni rimokatoličkim stanovništvom turci mogu samo da sanjaju.
 
Poslednja izmena:
Nisu to turske reci,to su reci koje su nastale pod uticajem zapadnih jezika i jezika centralne azije odakle su potekli.Pola slicnih izgovora ima i u engleskom,njemackom i jezika centralne azije.npr Jogurt je njemacka rec.I nemoj lupati bezveze.Srbi su imali jezik pre usranih turaka.

:per:
Hajde napisi te rijeci koji su nastali pod uticajem zapadnih jezika.
 
Srbima treba novi Karadjordje, Dositej, Hajduk Veljko, Milos Obrenovic.

Nazalost nijedan nije na vidiku.



Ima ih ovde koliko hoćeš.

Ali nažalost od tadićija, dinkićija, šmutanovaca, miškovića i ostale demokratsko-lopovsko-pederske stoke ne mogu da isplivaju.

Ali moraće da propadi valjak.....
 
Како га овај усра.ни новинар није пиато за Јермене и Курде, и шта Турска војска ради на Кипру!



Kako je mogao kada je to strogo naručeni intervju sa već spremljenim i napisanim određenim pitanjima.


Uostalom čemu ovolika mutljavina sa turcima. Oni se nezaustivo kreću ka mestu njihovog rođenja i početka.
A odatle se više nikada neće pokrenuti za osvajanje sveta, tuđih država i pokoravanje drugih naroda.
A za njima i ovo malo što se zadržalo na Balkanu.

Sve je ovo samo samrtnički ropac.
 
Ima nešto u tome.

Dodik je opasno prikočio zadnjih par mjeseci.

Prosto frca iz njega miroljubivost i pozivi za povratak prognanih.

Mora da je popio dobre packe od nekoga!

Najvjerojatnije Rusa. :mrgreen:



Prikočio jer su svi zaćutali iz razloga što je spisak lepih želja ispunjen i više nema ništa.
 
Poslednja izmena:
ovim turcima sto u bosni sto u turskoj izgleda nije dosta sto smo ih raspizdeli prve od 1992 do 1995 a ove druge od 1912-1913 pa hoce reprizu



Sve dok se ponašaju kao osvajači na tuđoj zemlji dešavaće se to i uvek iz početka, mora zmija da se tuče u glavu.

Staće tek kad se svi dobrovoljno presele u Anadoliju a sve što su okupirali budu gledali na slikama.
 
Ja volim Tursku, kao i svi Bosnjaci u BiH.
Turci su nasa braca, sa kojima imamo vise toga zajednickog nego sa bilo kojim narodom na ovim prostorima.

Rekoh ti vec, Turska u :heart:


A vidi najgore je kad izgubljena ovca vole neshto za shta je tek 90´tih doznala......vrati se sine u stado svoje ugledaj se na Nemanju nekadashnjeg emira
 
0201sm_ocp_w380_h300.jpg


Premijer RS Dodik nije bio srećan zbog sastanka Gul-Tadić-Silajdžić i potpisivanja Istanbulske deklaracije. Možete li nešto da uradite u BiH uz njegovo protivljenje?

- Gospodin Dodik nije srećan, jer je neiskusan političar i mada to ne želi da prizna, sve je izolovaniji. Ne zbog nas, nego zbog svoje politike. Nije na nama da mu govorimo šta da radi, ali ako nastavi sa ovakvom politikom, izolacija će se nastaviti. Svi u regionu, posebno Srbija koja je sada vodeća, rade na sprovođenju politike mira i stabilnosti. Zahvaljujući politici predsednika Tadića, Srbija je učinila veoma bitne korake, a oni koji ne uspeju da se priključe takvoj politici, biće zaboravljeni.

Dodik tvrdi da Turska ne može da bude neutralna, jer štiti samo bošnjačke interese i ima „opasne namere“?

- Njegovo je pravo da ima takav stav, ali gde su dokazi? Većina zemalja su srećne zbog turske uloge i nikome ne pada na pamet da imamo „opasne namere“. Ako je Srbija spremna da sarađuje sa Turskom o BiH i ostalim oblastima, zašto nas se Dodik toliko plaši? Da sam na njegovom mestu, ugledao bih se na korake koje čini Srbija. Lično sam otvoren za kontakte sa Dodikom. Turski ambasador u BiH je moj dobar prijatelj i spreman sam da nas dvojica zajedno posetimo Dodika, a premijer RS ima otvoren poziv da poseti Tursku. Nek dođe u Istanbul, na primer, da vidi kakva je Turska.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/dodik_zna_da_je_sve_izolovaniji.56.html?news_id=192181



П.С.
Где су сад они што су гласали за Турску на теми "Турска или Израел"!?!?!?!

aj turcine НЕ СЕРИ :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top