Амбасадор Турске: "Додик зна да је све изолованији!"

Да ли сте на страни Израела и Републике Српске или Турске?


  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
Sad sam nasao posto sam novi ovde.Zamolio bih moderatora ili postavljaca ankete da kod pojma rep. srpska stavi prefix entitet ovako ispada da je rs drzava sto to nije po daytonskom sporazumu,ovo je grubo narusavanje SUVERENITETA BOSNE I HERCEGOVINE od strane ovog foruma.Ako je vasa drzava potpisala taj isti sporazum molim da se ponasate sukladno tome.Fala

..vajgadu obrezani..
 
Vidim da spominjete Kurde i to kako ih Turci ugnjetavaju.
je li postenjacine,zasto onda ne spomenete Rusko ugnjetavanje Cecena,Dagestanaca i ostalih kakvaskih Muslimana?

Турци су ти који нама деле моралне лекције,мешају се у унутрашње ствари Србије и БиХ, лобирају за признање Косова, истовремено негирајући признање Курдистана.
Стога се нас овде тиче Турска, а не Русија.
Чеченија је република унутар руске федерације.

P.S. Turci se bore protiv kurda komunista PKK a ne kurdskog naroda.

Ма наравно,немају они ништа против курдског народа:
4390646624_13644cc971.jpg


4390646630_ff6fce2c7b.jpg


image001.jpg


За сличне ствари смо ми добили бомбардовање и окупацију.
Али шта објашњавати турко-бошњачком патриЈоти.
 
Sad sam nasao posto sam novi ovde.Zamolio bih moderatora ili postavljaca ankete da kod pojma rep. srpska stavi prefix entitet ovako ispada da je rs drzava sto to nije po daytonskom sporazumu,ovo je grubo narusavanje SUVERENITETA BOSNE I HERCEGOVINE od strane ovog foruma.Ako je vasa drzava potpisala taj isti sporazum molim da se ponasate sukladno tome.Fala



He,he,da li ti znas da u Sarajevu ispred zgrade zajednickih institucija na jarbolu visi zastava BiH sama,a trebala bi da bude po zakonu i zastava RS-a.Kad to ispravis javi se ovdje.A sto se tice RS u ustavu lijepo pise da se BiH sastoji od dva entiteta RS i FBiH.Srbija mora kao potpisnik dejtonskog sporazuma to i postovati,kao i imena entiteta.:rtfm:
 
Ljudi, ocigledno je da Turska zeli da povrati svoj uticaj, u to sumnje nema.
Licno mislim da je daleko bolje da Turska bude partner u odnosima sa muslimanima na Balkanu,

Turska je u velikoj meri liberalnija i naprednija drzava od raznih Irana, Pakistana, Arabija i ostalih ortodoksno islamskih zemalja, koji promovisu ekstremizme svih vrsta i nimalo nisu zainteresovani za mir na Balkanu.

Turska naprotiv, jeste, jer bi je to stavilo u poziciju bitnog faktora stabilnosti i obnovilo njen raniji uticaj.
Videli smo svi kakve su posledice uticaja raznih drugih tradicionalnih islamskih drzava, sto turska svakako nije.

Balkanu i ne preti sukob.Uplitanje turske je usmereno na oživljavanje mrtvaca -bjrbih umesto da se bosanski suniti suoče sa činjenicom da im je propao velikodržavni projekat i da se sporazumno razdruže sa Republikom Srpskom i rimokatoličkim stanovništvom Federacije tzv.hrvatska republika herceg bosna.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+Srbije+i+Hrvatske+za+BiH+tek+predstoji!.html

Sukob Srbije i Hrvatske za BiH tek predstoji!
Josipovićeva poseta Sarajevu i Banjaluci predstavlja početak borbe Zagreba sa Turskom za dominaciju u BiH. Srbija, s druge strane, zastupa američke interese i ona je na strani Turske


Emil Vlajki, politikolog i profesor na banjalučkom Fakultetu političkih nauka, kaže da poseta hrvatskog predsednika Ive Josipovića Republici Srpskoj predstavlja prvi korak u borbi Hrvatske protiv Turske za dominaciju u BiH! On dodaje i da je Beograd na strani Turske, jer zastupa američke interese!
Vlajki u razgovoru za Press RS kaže da je Josipovićev dolazak u RS pozitivan korak, ali ističe da polaganje venaca na spomenike svim žrtvama rata u BiH ili stvaranje uslova za povratak Hrvata u RS nisu pravi motivi posete.

- Pretenzije Turske i Hrvatske na BiH su prisutne kroz istoriju. Josipovićeva poseta Sarajevu i Banjaluci predstavlja početak borbe sa Turskom za dominaciju na ovim prostorima - kaže Vlajki.
 

Back
Top