Амбасадор Турске: "Додик зна да је све изолованији!"

Да ли сте на страни Израела и Републике Српске или Турске?


  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
httppicturesdirectnewscoukliveimagesTurkishFlag121018554274007000294300.jpg

bn3.jpg
 
naravno kada se smatras turcinom ,ovo sa bosnjacima je samo varka zbog politike i evrope ,mislite da cete tako lakse da prosperirate ,iskreno meni ste vi i turci jedno te isto ,osim sto oni vas ne dozivljavaju tako vec kao srbe muslimane ,ali sta da se radi ...:bye:

:eek: Šta reče i osta živ!? :super:

Jeste, ja sam turcin od glave do pete, BiH je moja otadzbina, ali meni srcu draga je i Turska.
Imas li sta protiv sto volim Tursku i sve sto ima veze sa turskom? :per:
 
treba da se udruzimo sa jevrejima i da gazimo balije i turke gde god stignemo i mozemo.

nema mira izmedju islama i hriscanstva niti ga ikad moze biti. svaki mir sa muslimanima je lazan. ima i umerenih i kulturnih muslimana , al kod njih uvek pre ili kasnije pobedi ta ekstremisticka dzamahirijska opcija - jedini moguci mir je ako imate zemlju u kojoj ih uopste nema ili ako imate posebnu drzavu kao Republika Srpska sto je.

:klap:

Управо!

Нове слике из Анкаре!

gaza5345.jpg
 
0201sm_ocp_w380_h300.jpg


Premijer RS Dodik nije bio srećan zbog sastanka Gul-Tadić-Silajdžić i potpisivanja Istanbulske deklaracije. Možete li nešto da uradite u BiH uz njegovo protivljenje?

- Gospodin Dodik nije srećan, jer je neiskusan političar i mada to ne želi da prizna, sve je izolovaniji. Ne zbog nas, nego zbog svoje politike. Nije na nama da mu govorimo šta da radi, ali ako nastavi sa ovakvom politikom, izolacija će se nastaviti. Svi u regionu, posebno Srbija koja je sada vodeća, rade na sprovođenju politike mira i stabilnosti. Zahvaljujući politici predsednika Tadića, Srbija je učinila veoma bitne korake, a oni koji ne uspeju da se priključe takvoj politici, biće zaboravljeni.

Dodik tvrdi da Turska ne može da bude neutralna, jer štiti samo bošnjačke interese i ima „opasne namere“?

- Njegovo je pravo da ima takav stav, ali gde su dokazi? Većina zemalja su srećne zbog turske uloge i nikome ne pada na pamet da imamo „opasne namere“. Ako je Srbija spremna da sarađuje sa Turskom o BiH i ostalim oblastima, zašto nas se Dodik toliko plaši? Da sam na njegovom mestu, ugledao bih se na korake koje čini Srbija. Lično sam otvoren za kontakte sa Dodikom. Turski ambasador u BiH je moj dobar prijatelj i spreman sam da nas dvojica zajedno posetimo Dodika, a premijer RS ima otvoren poziv da poseti Tursku. Nek dođe u Istanbul, na primer, da vidi kakva je Turska.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/dodik_zna_da_je_sve_izolovaniji.56.html?news_id=192181



П.С.
Где су сад они што су гласали за Турску на теми "Турска или Израел"!?!?!?!

Турска је геноцидна творевина створена на православној земљи. Шта очекивати од номада, варвара и дивљака, него овакве изјаве. Док год турци не буду враћени тамо одакле су дошли - у туркменистан - правда неће бити задовољена.
Слобода Константинопољу - смрт повампиреном османлијском царству.
 
Турска је геноцидна творевина створена на православној земљи. Шта очекивати од номада, варвара и дивљака, него овакве изјаве. Док год турци не буду враћени тамо одакле су дошли - у туркменистан - правда неће бити задовољена.
Слобода Константинопољу - смрт повампиреном османлијском царству.

:ok::klap::ok:
 
Турска је геноцидна творевина створена на православној земљи. Шта очекивати од номада, варвара и дивљака, него овакве изјаве. Док год турци не буду враћени тамо одакле су дошли - у туркменистан - правда неће бити задовољена.
Слобода Константинопољу - смрт повампиреном османлијском царству.

:klap:

БРАВО!
 
Турска је геноцидна творевина створена на православној земљи. Шта очекивати од номада, варвара и дивљака, него овакве изјаве. Док год турци не буду враћени тамо одакле су дошли - у туркменистан - правда неће бити задовољена.
Слобода Константинопољу - смрт повампиреном османлијском царству.

Slazem se ,
1255.jpg
 
Dakle ko onda stoji iza Turske!?

Па УСА!

ovim turcima sto u bosni sto u turskoj izgleda nije dosta sto smo ih raspizdeli prve od 1992 do 1995 a ove druge od 1912-1913 pa hoce reprizu

Шта да раде људи...навикли само да шенлуче, пале и пљачкају..
Дугогодишњи мир их раздире!
 

Имате заједничку веру, а да сте Турци, лепо би сте након балканских ратова пут под ноге - као сваки поштен Турчин - у Анадолију, овако очигледно да су Вам неки други браћа (барем Вашим претцима)!
 

Back
Top