Албанци да врате Косово

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ако треба и п.с. нека буде

"ВОЛИМ И ЈА ВАС" :zcepanje:

Брате, само фер и комшијски, да решимо ово питање, џабе да не терамо "мак на конац" што каже наш народ, зна се да је Косово србско, зна то сваки албанац, признајте :mrgreen:
 
nikada nisam ni pomislio da ce se kosovo odvojiti...ili da se treba odvojiti... ali to je bilo malo vise nego neposredno pre rata...
onda sa godinama, neki su mislili da kosovo ima vise prava nego sto zasluzuje...onda da kosovo u stvari ne zasluzuje nikakva prava... onda da ustvari albanci sa kosova ne moraju ni da zive na kosovu.... onda u stvari ne moraju uopste ni ziveti...
prvi deoje moje misljenje, onda pocinje tako da misli jedan albanac sa kosova

:ok:http://forum.krstarica.com/images/icons/icon12.gif
 
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима

Pa jel su Albanci uzeli Kosovo?
 
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима




Vratice Aljbanosi Kosovo ,.....ali samo Kosovo.....jer njih necemo !!:mrgreen:
 
nikada nisam ni pomislio da ce se kosovo odvojiti...ili da se treba odvojiti... ali to je bilo malo vise nego neposredno pre rata...
onda sa godinama, neki su mislili da kosovo ima vise prava nego sto zasluzuje...onda da kosovo u stvari ne zasluzuje nikakva prava... onda da ustvari albanci sa kosova ne moraju ni da zive na kosovu.... onda u stvari ne moraju uopste ni ziveti...
prvi deoje moje misljenje, onda pocinje tako da misli jedan albanac sa kosova

nego si mislio da je već odvojeno pa što raditi dupli posao da?
 
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима

KIM je sastavni deo Republike Srbije, definisano u preambuli Ustava, takođe potvrđeno rezolucijom SB 1244.

Tema postavljena na ovakav način ne može da prođe.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top