Ako Rusija pobijedi?

Јеси, зато ми је и понекад смешно оно "ми амери" али нека, видим да си поштен човек и добронамеран родољуб.
kako god, ne moramo mi sve da znamo

da se vratimo na temu, sta ce da bude:


Украјина ће се суочити са тужном судбином оних колонија које су некада биле силоване у најизопаченијем облику, а потом бачене да умру у труло сметлиште историје, предвидео је заменик председника Савета безбедности Русије​

https://srbin.info/svet/medvedev-zapad-ima-iskustvo-u-ubijanju-eksperimentalnih-zemalja-ukrajina-je/
 
ovde, gde? u inostranstvu, srpski ti nije maternji?
jel sam ja to sve ispromasivao?
Мијак је наш човек. Прави Србин, који мисли својом главом.
Колико сам ја укапирао, потомак емиграната и то политичких. Васпитан у српском духу и не можете му продавати маглу, а посебно причу о САД у којима је рођен и живи.
И сад најбоље да му ликови, подгузне муве, објасне политику САД-а.
Ако се не варам, негде је спомињао и да је био у америчкој армији, па на тај начин сигурно има више сазнања од свих нас заједно.
Ово сам прокоментарисао у контексту коментара разних телетабиса, који овде држе слово а да из атара свог села нису мрднули.
Мијку објашњавају ситуацију у САД а мени ситуацији у Русији?!
Лудило мозга!
 
Јеси, зато ми је и понекад смешно оно "ми амери" али нека, видим да си поштен човек и добронамеран родољуб.
pazi, ja uopste nisam siguran da sam rodoljub, mozda bih bio cak i suprotan pol rodoljubima, izdajnik, ali sam naucio jevandjelje, pa zato nisam

i vucic je navodno bio rodoljub, patriota, pa je otisao u drugu krajnost postavsi najveci izdajnik, cista dijalektika

ali ja znam za jadac, ja sam ti ovde glas razuma, ne bih izdao nikad svoja uverenja, a zemlju, koju zemlju? ovde se radi o principu izdajstva, za 30 srebrnjaka ili pod ucenom?
 
kako god, ne moramo mi sve da znamo

da se vratimo na temu, sta ce da bude:


Украјина ће се суочити са тужном судбином оних колонија које су некада биле силоване у најизопаченијем облику, а потом бачене да умру у труло сметлиште историје, предвидео је заменик председника Савета безбедности Русије​

https://srbin.info/svet/medvedev-zapad-ima-iskustvo-u-ubijanju-eksperimentalnih-zemalja-ukrajina-je/
Украјина се већ суочила са горком истином. Западни пројекат је пукао по свим шавовима. Зна и запад све то али још жваће, тешко му да прогута.
Многи од вас нису свесни шта се све суштински дешава? Оно што је мени суштински важно, Русија је дефинитивно ставила тачку на ранију политику. Запад је за њу ружна прошлост сви будући односи са западом биће сасвим другачији.
Русија се потпуно окреће себи! Улажу велики новац у разне гране и развијају разне пројекте. Новац имају, знање имају, ресурсе имају!
Који ће им запад и за чега?
 
Русија је дефинитивно ставила тачку на ранију политику. Запад је за њу ружна прошлост сви будући односи са западом биће сасвим другачији.
pa onda sam ja bio u pravu, a ti u krivu jos letos, kada ti je bilo krivo za onaj gasovod
mislim, ja bih tebi priznao ako pogresim, nadji moje reci, da u pogresnu stranu sveta gledate, zapad za vas da ne postoji, ima jug, ima istok, sta ces vise, kina, indija, juzna afrika, itd, Bog da vas vidi

ne moz' licemerni zapad sebe da obrati, a ne pola sveta u hriscantvo, mora rusija, taj zadatk je dobila, a zapada da se okane, hrk, pljuc, moze i 1 vaspitna po berlinu koji rece da je u ratu, kao oprostajna poruka, nece nato ni da prdne
 
Poslednja izmena:
pa onda sam ja bio u pravu, a ti u krivu jos letos, kada ti je bilo krivo za onaj gasovod
mislim, ja bih tebi priznao ako pogresim, nadji moje reci, da u pogresnu stranu sveta gledate, zapad za vas da ne postoji, ima jug, ima istok, sta ces vise, kina, indija, juzna afrika, itd, Bog da vas vidi
Не разумем шта сад гасовод? Јер мислиш на СТ 1 и 2, које су амери разнели или неки други.
Појасни ми шта си хтео рећи пошто не капирам поенту?
 
усија је дефинитивно ставила тачку на ранију политику. Запад је за њу ружна прошлост сви будући односи са западом биће сасвим другачији.
Појасни ми шта си хтео рећи пошто не капирам поенту?
ja sam ti to pricao jos letos, vas problem je sto sporo i neadekvatno reagujete, ti cak omalovazavas jednog medvedeva koji jedini prosvetiteljski deluje na zapad, ostali kao da ne pricaju jezikom koji zapad razume, nece ili ne znaju... ili se zapad pravi da ne razume

ako su vam reakcije spore i neadekvatne, kakvu onda akciju od vas ocekivati? nikakvu.
talk is cheap, to kao da su rusi izmislili
 
Мијак је наш човек. Прави Србин, који мисли својом главом.
Колико сам ја укапирао, потомак емиграната и то политичких. Васпитан у српском духу и не можете му продавати маглу, а посебно причу о САД у којима је рођен и живи.
И сад најбоље да му ликови, подгузне муве, објасне политику САД-а.
Ако се не варам, негде је спомињао и да је био у америчкој армији, па на тај начин сигурно има више сазнања од свих нас заједно.
Ово сам прокоментарисао у контексту коментара разних телетабиса, који овде држе слово а да из атара свог села нису мрднули.
Мијку објашњавају ситуацију у САД а мени ситуацији у Русији?!
Лудило мозга!
Mijak je za SNS

To je kao da kažeš "Ja sam Sima Spasić"
 
Mijak je za SNS

To je kao da kažeš "Ja sam Sima Spasić"
ma kakvi, ti si za sns ako sada nemas parolu: vucicu izdajnice!
plus, ono joj, nemoj, na ruskom - ti si ovde najnamazanija, u stvari ja mislim da radis za kgb, jer vec sada hvatas pozicije za vreme kada oni dodju,... mada znamo da ste vec tu, da rovarite, rece vucic, dok se dodvorava nama zapadnjacima

mi zapad smo jasni:

mora da izda, jer je izdajnik, i mora da lupi sankcije majcici jer je izrod

davaj bre, da stvari nazovemo pravim imenima, dokle da se lazemo vise?
 
Poslednja izmena:
ja sam ti to pricao jos letos, vas problem je sto sporo i neadekvatno reagujete, ti cak omalovazavas jednog medvedeva koji jedini prosvetiteljski deluje na zapad, ostali kao da ne pricaju jezikom koji zapad razume, nece ili ne znaju... ili se zapad pravi da ne razume

ako su vam reakcije spore i neadekvatne, kakvu onda akciju od vas ocekivati? nikakvu.
talk is cheap, to kao da su rusi izmislili
Рекао сам ти још летос, у опште немаш појма о дешавањима у Русији. То што ти можеш видети и на основу чега извлачиш закључке и онога што се овде дешава, небо је и земља.
И како сада да ти све то објашњавам, почев од личног живота, живота мојих пријатеља. Ситуације у свакодневном животу и слично.
У набројаном контексту, Медведев је апсолутно ирелевантан.
 
У набројаном контексту, Медведев је апсолутно ирелевантан.
meni je on super
Рекао сам ти још летос, у опште немаш појма о дешавањима у Русији.
daj nam onda koga da citamo ko je relevantan, daj nam nekoiliko, sto vise imena relevantnih iza putina
 
Не требају му пелене, видиш да користи тебе.
bogoti..? :cool: jesi me zeznuo humorom na nivou klinca od 10 godina...?:maca:a ja samo uradim `piruetu` ;) pa pelene zavrse na tebi, valjda pamtis kako se koriste...batalio si ih ipak u zrelim godinama - sa 10 godina zivota... :lol:
p.s. slab sam sa poslovicima, ne znam trebalo bi videti razliku izmedju komarca i magarca - kako mozes da je ignorises? ne razumem?
Vidim da si se pogubio, kako i inace cinis, za teoretisanje uprazno treba imati stomak, a sto stomak ojaca od glave i oduzima...😄
Pamcenje je slabija karika...? :p ajde, seti se kad sam prvi put pomenuo poslovicu kao opisnu rec.... :cool:
Zaludela te svetla grada...?:lol: zbunili te kosos i jaje, pa komarac i magarac....odma ti to trpas u svoj vajan bosanski lonac pa mesaj-mesaj, dok se sav smisao ne pogubi...eto, i onda covek da se zapita s kim diskutuje i kome replicira.:zroll: No hajde, jos jednom, evo da te potsetim, ili razjasnim, ako ti tako vise odgovara: rec `poslovica` odnosila se na onu prvu i jedinu, koju sam ti pomenuo kao odgovor na (tvoje) razmetanje ruskim nukl. arsenalom...secas se? :) Drzao si za opravdano i razumno dalekometne napade na pariz/berlin itd...i sta sam ti ja tad odgovorio? :) Domacu poslovicu. Secas se koju? "Pas koji laje ne ujeda".;)z:poz:a kad sam s `piruetama` vec opasno usao u sesnaesterac,:lol: za one s jeftinijim ulaznicama i dve leve, evo pojasnjenja i za ostale: kokos i jaje se odnosilo na tvoje vidjenje unapred pripremljenog suda za zlocine, paradoks kakvog nema! :cool: ...sta cemu bolan prethodi ?! :P:fdlan: A specijalitet, komarac i magarac, treba da portretise domen tebi i ekipici tesko dostupne vise etike, gde se pokusaji "pravdoljubivog" nivelisanja gradacije zla ogledaju kao porazna iluzija u kojoj dogadjaj kad je tebi Pera ukrao zvaku izvitoperenim sistemom staklenih sudova koga cine teorijsko-zaverenicka trabunjanja, efektom leptira dostize 100% adekvatnu meru i reakciju u vidu bombardovanja iz odmazde nekih blizih ili daljih krajeva sveta. ;) Na ovo cudo, i komarac i magarac naime stoje po strani i krste se ljudskoj genijalnosti. ;) Eto, nadam se da sam pojasnio... :)
 
meni je on super

daj nam onda koga da citamo ko je relevantan, daj nam nekoiliko, sto vise imena relevantnih iza putina
Списак је огроман!
Оно што је суштина, Путин не доноси сам ни једну одлуку. Прича о његовој диктатури је јефтин фејк. Он око себе има велики тим изузетно компетентних људи и све се пажљиво анализира и онда доносе одлуке.
Управо је тај тим направио детаљан план и зато све санкције и потези запада нису могли ништа Русији.
Више пута сам нагласио, Руси су велики шахисти и мудро вуку потезе у овој великој геополитичкој партији надмудривања.
 
Ako Rusija pobijedi u Ukrajini, sto slijedi u BiH?

Rusija ce zajedno sa Turskom, se posvjetiti Bosni a zelja Turske je da Federacija BiH bude Islamska drzava u inat Zapadnoj Europi. Na zalost medju Bosnjacima ima onih koje ne interesuje Islam, a Tursku interesira samo Islam medju Bosnjacima.
Pobeda Rusije znaci nezavisna Republika Srpska i njena integracija u Srbiju
 
bogoti..? :cool: jesi me zeznuo humorom na nivou klinca od 10 godina...?:maca:a ja samo uradim `piruetu` ;) pa pelene zavrse na tebi, valjda pamtis kako se koriste...batalio si ih ipak u zrelim godinama - sa 10 godina zivota... :lol:
Ајде љаксе, са твојим јефтиним форама можеш само испред месне продавнице уз пиво да паметујеш.
Овде су предмет спрдње и то жешћи!
 
Ајде љаксе, са твојим јефтиним форама можеш само испред месне продавнице уз пиво да паметујеш.
Овде су предмет спрдње и то жешћи!
giphy.gif
z:mrgreen::zcool:
 
"Pas koji laje ne ujeda"
ti ne mozes da aplikujes tu debilnu poslovicu na mog vucjaka, a kamoli na nuklearne doktrine, na npr. eskalaciju zarad deeskalacije, nukl. tzv. casovnik na 5 do 12 - mozes samo da projektujes pse na jednu stranu, znaci etikatiras krijuci se iza "poslovica", ali shvatili smo poentu ko su psi

onda uvodis komarca i magarca, to ces, jel', da aplikujes na stratesko i takticko?

lepo te je mijak opisao, ti samo piruetises svojom zavidnom retorikom podtstapajuci se idiotskim narodnim umotvorinama, JA SAM GLUP STO OD TEBE OCEKUJEM ljudsku DISKUSIJU, a nudis mi zivotinjsko carstvo, uvek iznova:
kokos i jaje se odnosilo na tvoje vidjenje.... unapred pripremljenog suda za zlocine, paradoks kakvog nema!
da nisam ja izmislio? pa cak ovde, na politici, ima i zasebna tema.

ti trebas da budes mod u kucnim ljubimcima, o ostalom nemas pojma, retorikom se me presao
 
Poslednja izmena:
A specijalitet, komarac i magarac, treba da portretise domen tebi i ekipici tesko dostupne vise etike, gde se pokusaji "pravdoljubivog" nivelisanja gradacije zla ogledaju kao porazna iluzija u kojoj dogadjaj kad je tebi Pera ukrao zvaku izvitoperenim sistemom staklenih sudova koga cine teorijsko-zaverenicka trabunjanja, efektom leptira dostize 100% adekvatnu meru i reakciju u vidu bombardovanja iz odmazde nekih blizih ili daljih krajeva sveta. ;) Na ovo cudo, i komarac i magarac naime stoje po strani i krste se ljudskoj genijalnosti. ;) Eto, nadam se da sam pojasnio... :)
daj ne luduj; pa ko ce sve ovo da ispravlja?
u cijim ocima se desava nivelacija zla, ako rusi kazu da je u pitanju opstanak rusa i rusije? znaci da projektujes, zagrizao si mamac opet neciji.

doktrina nije nivelacija zla, mamac koji si progutao, nego eskalacija zarad deeskalacije

krivo mi je sto prezivas zapadni narativ uopste ne razmisljajuci koliko je istinit, dok se on rastace...

kako je nivelacija zla, ako gadjas onog koji je u ratu s tobom? ili ga gadjas ili se predajes, nema treceg.
kako je nesto zlo, ako smo samo mi nazvali nato AGRESIJOM na nas? onda nema ni nivelacije.

Ti zapravo nemas stanoviste osim fals zapadnog narativa, a pretis mi gomilom poslovica, ako ga zatrazim, ako trazim da ukljucis mozak i zauzmes svoj stav.
 
Poslednja izmena:
Украјина се већ суочила са горком истином. Западни пројекат је пукао по свим шавовима. Зна и запад све то али још жваће, тешко му да прогута.
Многи од вас нису свесни шта се све суштински дешава? Оно што је мени суштински важно, Русија је дефинитивно ставила тачку на ранију политику. Запад је за њу ружна прошлост сви будући односи са западом биће сасвим другачији.
Русија се потпуно окреће себи! Улажу велики новац у разне гране и развијају разне пројекте. Новац имају, знање имају, ресурсе имају!
Који ће им запад и за чега?
Samo nek se okrenu sebi a nas nek puste da se smrznemo i jedemo pacove za večeru. Ili hrčke, šta je ono bilo..
 
daj ne luduj; pa ko ce sve ovo da ispravlja?
u cijim ocima se desava nivelacija zla, ako rusi kazu da je u pitanju opstanak rusa i rusije? znaci da projektujes, zagrizao si mamac opet neciji.

doktrina nije nivelacija zla, mamac koji si progutao, nego eskalacija zarad deeskalacije

krivo mi je sto prezivas zapadni narativ uopste ne razmisljajuci koliko je istinit, dok se on rastace...

kako je nivelacija zla, ako gadjas onog koji je u ratu s tobom? ili ga gadjas ili se predajes, nema treceg.
Рецепт за њега и њему сличне:
Colin_Powell_anthrax_vial._5_Feb_2003_at_the_UN.jpg

se.PNG
 

Back
Top