Ahtisari-Srbi krivi kao narod----

Corto Malteze:
Pričam pre neki dan sa kumom, sedimo na Beer Festu u Bg pijemo pivo i onako ne obavezno pričamo, tek će on u jednom momentu; -Da li bi išao u rat za Srbiju ponovo?
Ja počeo da mucam, ne očekujući takvo pitanje...reko; ma gotovo je sa ratovima, treba diplomatiju da gradimo, bla bla....On kaže, sada bi krenuo na Kosovo, boli me k**** šta ima da izgubim. Celu situaciju je prelomila treća osoba sa nama u društvu, njegova izjava je bila sledeća: treba bre da se razmnožavamo što više po petoro dece da odgajamo, vojsku da pravimo !!!

Zamislio sam se!

p.s. to su ljudi po 27-30 godina

boldovano sve razjasnjava...bili su pijani...mada,ako tako prichaju,to "nemam sta da izgubim",znaci da su i neuspesni i neostvareni ljudi koji zele propast i drugima...po logici,sto samo ja da propadnem,neka puknu i drugi
poznato je da su gotovo svi ratnohushkaci neostvarene,iskompleksirane licnosti,koje jedino u ubijanju i unistavanju vide neku svoju bolesnu radost...
 
Corto Malteze:
Pričam pre neki dan sa kumom, sedimo na Beer Festu u Bg pijemo pivo i onako ne obavezno pričamo, tek će on u jednom momentu; -Da li bi išao u rat za Srbiju ponovo?
Ja počeo da mucam, ne očekujući takvo pitanje...reko; ma gotovo je sa ratovima, treba diplomatiju da gradimo, bla bla....On kaže, sada bi krenuo na Kosovo, boli me k**** šta ima da izgubim. Celu situaciju je prelomila treća osoba sa nama u društvu, njegova izjava je bila sledeća: treba bre da se razmnožavamo što više po petoro dece da odgajamo, vojsku da pravimo !!!

Zamislio sam se!

p.s. to su ljudi po 27-30 godina

I? :? :? :?
 
serb_pagan:
boldovano sve razjasnjava...bili su pijani...mada,ako tako prichaju,to "nemam sta da izgubim",znaci da su i neuspesni i neostvareni ljudi koji zele propast i drugima...poznato je da su gotovo svi ratnohushkaci neosvtarene,iskompleksirane licnosti,koje jedino u ubijanju i unistavanju vide neku svoju bolesnu radost...

A po cemu si ti shvatio da su oni ratnohuskaci? Ljudi pitaju da li bi opet isao u rat za Srbiju...Svaki gradjanin Srbije bi trebao odgovoriti sa da.
 
UofC:
A po cemu si ti shvatio da su oni ratnohuskaci? Ljudi pitaju da li bi opet isao u rat za Srbiju...Svaki gradjanin Srbije bi trebao odgovoriti sa da.
meni se *ebe za ratove u koje domacini teraju naivnu teletinu,da im sluzi kao topovska hrana,dok oni ovde skupljaju kapital...na tako nesto se moze loziti samo degenerik i totalni ludak...idi pitaj pavkovica i lazarevica sta sve imaju..i sina od vaseg svetog generala...teski su milione evra...borio bih se jedino za ovo moje dvoriste,kucu i porodicu...*ebe mi se za domacine i njihove sumanute ideje...
 
serb_pagan:
meni se *ebe za ratove u koje domacini teraju naivnu teletinu,da im sluzi kao topovska hrana,dok oni ovde skupljaju kapital...na tako nesto se moze loziti samo degenerik i totalni ludak...idi pitaj pavkovica i lazarevica sta sve imaju..i sina od vaseg svetog generala...teski su milione evra...borio bih se jedino za ovo moje dvoriste,kucu i porodicu...*ebe mi se za domacine i njihove sumanute ideje...

On nije nista o tome govorio. Pitao je da li bi opet ratovao za Srbiju...Uostalom ne ratujes ni za Lazarevica ni za Pavkovica, vec za Srbiju. Nas sveti General nije bio lopov, a ti to naravno ne mozes znati jer nisi bio u Bosni. Inace kad ti dodje do dvorista onda je kasno. Oni koji su ratovali ratovali su za svoje porodice i za svoju drzavu i naciju.
 
UofC:
On nije nista o tome govorio. Pitao je da li bi opet ratovao za Srbiju...Uostalom ne ratujes ni za Lazarevica ni za Pavkovica, vec za Srbiju. Nas sveti General nije bio lopov, a ti to naravno ne mozes znati jer nisi bio u Bosni. Inace kad ti dodje do dvorista onda je kasno. Oni koji su ratovali ratovali su za svoje porodice i za svoju drzavu i naciju.

naravno..oni vam uvek to kazu..ratujete za srbiju..dok u stvari ratujete da obogatite njihove prevarantske guzice...
 
serb_pagan:
naravno..oni vam uvek to kazu..ratujete za srbiju..dok u stvari ratujete da obogatite njihove prevarantske guzice...

Dobro, evo par primjera. Ti si Srbin u Sarajevu 1992, i Muslimani zele da otcjepe Bosnu, pod vojdstvom ekstremnog islamiste Izmetbegovica. Srpski politicari se tome protive jer su procitali Islamsku Deklaraciju i znaju sta ce biti ako se ne usprotive. Odjednom ta "gradjanska BiH" podje osnivati nekakve specijalne jedinice koje vode Karadzicevi pacijenti, kao sto je bio Juka Prazina i napadnu svadbu samo zato sto je Srpska...Ti vidis da je rat i uzmes pusku u ruke i pridruzis se VRS...jel' tebe mozda Karadzic ubjedio da je Juka Prazina opasnost po tebe? NIje, to je ovaj manijak vec pokazao. Tebi Karadzic nije ni rekao da se pridruzis VRS, vec si ti to uradio sam od sebe. Na Kosovu isto tako. Siptari podju napadati policiju i ti kao rezervista dobijes poziv da ides braniti suverenitet svoje drzave. Ti to naravno radis. To sto neki pojedinci iskoriste rat za svoju licnu dobit, jeste frustrirajuce, medjutim tvoja duznost je da branis svoju zemlju bez obzira na to. Profitiranje u ratu se desava svuda i u svakom ratu.
 
UofC:
Siptari podju napadati policiju i ti kao rezervista dobijes poziv da ides braniti suverenitet svoje drzave. Ti to naravno radis. To sto neki pojedinci iskoriste rat za svoju licnu dobit, jeste frustrirajuce, medjutim tvoja duznost je da branis svoju zemlju bez obzira na to. Profitiranje u ratu se desava svuda i u svakom ratu.
ma to je bilo shta je bilo..poenta je da se nikakav napad od strane srba na KIM nece tolerisati i da bi NATO u tom slucaju odgovorio svom snagom...nadam se da znas sta to podrazumeva...
 
UofC:
Dobro, evo par primjera. Ti si Srbin u Sarajevu 1992, i Muslimani zele da otcjepe Bosnu, pod vojdstvom ekstremnog islamiste Izmetbegovica. Srpski politicari se tome protive jer su procitali Islamsku Deklaraciju i znaju sta ce biti ako se ne usprotive. Odjednom ta "gradjanska BiH" podje osnivati nekakve specijalne jedinice koje vode Karadzicevi pacijenti, kao sto je bio Juka Prazina i napadnu svadbu samo zato sto je Srpska...Ti vidis da je rat i uzmes pusku u ruke i pridruzis se VRS...jel' tebe mozda Karadzic ubjedio da je Juka Prazina opasnost po tebe? NIje, to je ovaj manijak vec pokazao. Tebi Karadzic nije ni rekao da se pridruzis VRS, vec si ti to uradio sam od sebe. Na Kosovu isto tako. Siptari podju napadati policiju i ti kao rezervista dobijes poziv da ides braniti suverenitet svoje drzave. Ti to naravno radis. To sto neki pojedinci iskoriste rat za svoju licnu dobit, jeste frustrirajuce, medjutim tvoja duznost je da branis svoju zemlju bez obzira na to. Profitiranje u ratu se desava svuda i u svakom ratu.
kosovo je srpsko koliko i Sveta Gora. sta vrede spomenici kad su srbi prodali sipcima svoje kuce da bi dosli u Bg. sutra kad bi nam neko poklonio Kosovo ne bi ga trebali uzeti jer nam nije u interesu. sta cemo sa tolikim siptarima? e sad kad bi neko napo Nis ili neki drugi grad branio bih ga naravno. ali Kosovo ne
 
serb_pagan:
ma to je bilo shta je bilo..poenta je da se nikakav napad od strane srba na KIM nece tolerisati i da bi NATO u tom slucaju odgovorio svom snagom...nadam se da znas sta to podrazumeva...

Ja se slazem da bi sada bilo samoubistvo ratovati za Kosovo...Ovo su se ljudi malo napili, puna im je neka stvar sta se sve radi Srbima i malo su ispustali pare...Medjutim vremena se mjenjaju, a ako se desi neki veci svjetski sukob treba ga iskoristiti da se rjesi pitanje Albanaca na Kosovu. Treba uciti od Hrvata i ratovati samo kada nam odgovara i uvjek prilaziti jacem a ne drzati se Rusa ko pjan plota.
 
Kartman:
kosovo je srpsko koliko i Sveta Gora. sta vrede spomenici kad su srbi prodali sipcima svoje kuce da bi dosli u Bg. sutra kad bi nam neko poklonio Kosovo ne bi ga trebali uzeti jer nam nije u interesu. sta cemo sa tolikim siptarima?

Ma jasta. Sta su oni uradili sa Srbima? Ili ih pobili ili ih protjerali. Pobiti ih ne dolazi u obzir, medjutim vratiti ih u Albaniju... :twisted:
 
Kartman:
kosovo je srpsko koliko i Sveta Gora. sta vrede spomenici kad su srbi prodali sipcima svoje kuce da bi dosli u Bg. sutra kad bi nam neko poklonio Kosovo ne bi ga trebali uzeti jer nam nije u interesu. sta cemo sa tolikim siptarima? e sad kad bi neko napo Nis ili neki drugi grad branio bih ga naravno. ali Kosovo ne

manastir ne moze da se proda, mada mislim da bi za dobru cenu oni i razmislili. istina je to sto kaze kartman da su poprodavali kuce. ima ih naravno da su morali pobeci odande po svaku cenu, ali nemojte misliti da je malo onih koji su siptarima, koji od "svakakvih poslova" imaju izvor finansija, poprodavali.

i ne treba nam kosovo ovakvo kakvo je. zbog njega i onih u njemu i nismo na beloj listi.
ja iskreno neznam da li bih otisao da ratujem za to. prvo sto bih poginuo mlad, a toliko stvari mi se sad svidja i radi:lol:. nekako ako bih osecao pravi razlog da odem dole, ali znam da bi uvek neko ko bi srbovao iz BG-a profitirao od mene i drugih, i da to ne bi bilo za onaj cilj za koji sam ja spreman, nego za nesto sasvim drugo...:roll: (da ne zalazim sta je to drugo)
 
untouchable:
То једноставно није тачно. То што се томе ти надаш, друга је ствар.

NATO nije u stanju da vojno odgovori, medjutim u stanju su da nam lupe sankcije i onda nas iscrpe za nekoliko godina...I onda opet zbacuj Predsjednika, primaj mazut za grijanje, neki novi Dzo Bagerista...Dosta je bilo jednom, nemoj vise. Zasad treba drzati glavu dole i pokusati izbjeci neki noci rat. Mada ovo u Bosni ne ide na dobro.
 
Pa normalno da su Srbi sa Kosova prodali kuće Šiptarima i sklonili sebe i svoje obitelji.Svaka im čast. Nisu ludi ka oni iz Hrvatske da pustu da im debeli beogradski lopovi prde na daljinu kako se brani srpstvo pa da na kraju ostanu bez igdje ičeg i jedu iz kontejnera. Šta je Beograd ikad uradio za te ljude dolje na Kosovu osim što ih je koristio za ratnoprofiterske i velikosrpske šovinističke projekte?
 
untouchable:
То једноставно није тачно. То што се томе ти надаш, друга је ствар.
e brate kad moram da ti kazem - ne seri
naravno da bi nato uzvratio. jer oni drze kosovo sada. i samim tim si napao unmik.
a cak i u idealnom naaaajboljem slucaju iz bajke, da nato nepuca na nas, oni ce opet naoruzati siptare ko sto su i ameri naoruzali hrvate
 
KiLLeR_WhaLe:
Pa normalno da su Srbi sa Kosova prodali kuće Šiptarima i sklonili sebe i svoje obitelji.Svaka im čast. Nisu ludi ka oni iz Hrvatske da pustu da im debeli beogradski lopovi prde na daljinu kako se brani srpstvo pa da na kraju ostanu bez igdje ičeg i jedu iz kontejnera. Šta je Beograd ikad uradio za te ljude dolje na Kosovu osim što ih je koristio za ratnoprofiterske i velikosrpske šovinističke projekte?

zavadi pa vladaj a? sad ti ovde nas podeli da se mi pobijemo medjusobno
 
Jomini, zar ces dozvoliti da ovaj provokator lupa gluposti. Banuj ga, jer su njegova retorika i avatar uvrjedljivi za Srbe. Prvo je blatio Cirilicu i vrjedjao sve one koji je koriste a sada nam ovde sere o nekakvim sovinistickim velikosrpskim...Na avataru ima genocidnog fasistu koji je Srbima mnogo zla nanjeo...Meni se cini da ti ispunjava uslove za banovanje. :evil:
 
Crni_gavran:
Зар може један овакав да буде на форуму са оваквом сликом? Тај је убио и протерао Србе из Хрватске а ти му Јомини допушташ то?
vi gospodine ne razumete osnovne postulate kosmoplitizma i mondijalizma,a sad ako vam je neko turio prst u oko vi ga protrljajte
 

Back
Top