Ahtisari-Srbi krivi kao narod----

nije tu uopste pitanje sta ko zeli srbiji. pitanje je sta njima od svega treba. a kosovo ako i bude drzava nece uci u EU. jer za zapad mi smo svi ista stoka. sada im idu siptari na ruku, posle nece pa ce ih otresti. a kolko god to izgledalo da je zapad antisrpski i da vole siptare, da li zaista mislite da EU zeli tih 2 miliona na svojim ulicama?
da li ste se zapitali koja je onda glavna prepreka da se srbija nadje na beloj listi? dok je kosovo u srbiji, srbija nije na beloj listi
 
untouchable:
Не, то Ахтисари није рекао.
Ајде што фалсификујете Шешељеве наводне изјаве од пре 10 и више година, али сви су колико данас могли да прочитају шта је фашиста Ахтисари изјавио, а ти нам продајеш муда за бубреге.
ja nisam procitao..hajde prosvetli me..mada pretpostavljam sta je rekao
 
izjava debila ahtisarija je jos jedan u nizu dokaza da se stalnim provokacijama zeli u srbiji stvoriti stanje haosa kako bi na scenu dosle extremne frakcije i da bi bilo opravdanja za ono sto nameravaju da urade. ista klika kao sto su bili nedavni tadicevi biseri, pustanje koljaca orica na slobodu dolazak djapica u suboticu, nametanje kao pravni nonsense advokata seselju i jos mnogo mnogo drugih stvari. ko ne zeli da vidi ne mora.
 
SIGNATURE 350:
nije tu uopste pitanje sta ko zeli srbiji. pitanje je sta njima od svega treba. a kosovo ako i bude drzava nece uci u EU. jer za zapad mi smo svi ista stoka. sada im idu siptari na ruku, posle nece pa ce ih otresti. a kolko god to izgledalo da je zapad antisrpski i da vole siptare, da li zaista mislite da EU zeli tih 2 miliona na svojim ulicama?
da li ste se zapitali koja je onda glavna prepreka da se srbija nadje na beloj listi? dok je kosovo u srbiji, srbija nije na beloj listi

Ма пусти те приче... Ево Турска улази у ЕУ а као независно Косово као неће....
И Македонија са истим тим шиптарима је ближа ЕУ од нас...
 
untouchable da li postoji neki politicar sa zapada, ili bilo ko a da je suprotan struji srs-a, a da ga radikali ne nazivaju fasistom ili ustasom? nikolic jeste rekao da je svaki ustasa neprijatelj srpskog naroda, ali nije rekao da je svaka ne pristalica vase politike ustasa niti fasista.
ti o ahtisariju kao coveku neznas ama bas nista. i nazivati ga fasistom je ipak puno pa cak i kad je od vas
 
untouchable:
Ма пусти те приче... Ево Турска улази у ЕУ а као независно Косово као неће....
И Македонија са истим тим шиптарима је ближа ЕУ од нас...
ma koja turska :roll:
nece bre uci nikada. njih niko ne voli. nece da se islamizuju i razumem ih. nebi ih ni ja pustao. turska da udje u eu, a jos im zene iza zidova onako, a da li treba da uopste spomijnem korupciju? pa znas da su turci trgovci. sa njima se sve dogovori ako dovoljno platis:lol:
 
SIGNATURE 350:
nije tu uopste pitanje sta ko zeli srbiji. pitanje je sta njima od svega treba. a kosovo ako i bude drzava nece uci u EU. jer za zapad mi smo svi ista stoka. sada im idu siptari na ruku, posle nece pa ce ih otresti. a kolko god to izgledalo da je zapad antisrpski i da vole siptare, da li zaista mislite da EU zeli tih 2 miliona na svojim ulicama?
da li ste se zapitali koja je onda glavna prepreka da se srbija nadje na beloj listi? dok je kosovo u srbiji, srbija nije na beloj listi

odlicno zapazanje...preko 80% ilegalnih imigranata koji dolaze iz srbije u zemlje EU su kosovski albanci,koje usled raznih peripetija i birokratskih zavrzlama ne mogu tako lako da vrate nazad..zar nije simptomatichno sto je prva zemlja koja je javno podrzala nezavisnost kosmeta shvajcarska,zemlja sa najvishe shiptara van albanije/kosova?
 
SIGNATURE 350:
ma koja turska :roll:
nece bre uci nikada. njih niko ne voli. nece da se islamizuju i razumem ih. nebi ih ni ja pustao. turska da udje u eu, a jos im zene iza zidova onako, a da li treba da uopste spomijnem korupciju? pa znas da su turci trgovci. sa njima se sve dogovori ako dovoljno platis:lol:

Извини, али са тобом нема дискусије. Ти дискутујеш на нивоу анегдота и шббкбб конструкција...
 
untouchable:
Па шта онда дискутујеш ако немаш појма о чему се разговара?
Duh! Nevermind, то је твоје уобичајено понашање...
zato sto vi uvek razgovarate o jednom istom...kada je rec o kosovu hiljadu puta ponavljate iste prazne fraze..isto tako kada pricate o izdajncima,o izborima o polarnim fokama..uvek jedna ista shuplja demagogija..
 
ma....
cuo sam nedavno, jos jedan od (zvanicnih) razloga zasto nam nedaju na listu, je taj sto je iz srbije zatrazilo azil, nemoj me drzati za rec, valjda 13.000 ljudi u 2005. a od toga je preko 10.000 sa kosova... pa ti vidi sad
sve je stvar politike tu. nedaju nam zbog tih albanaca a ne zbog toga jel mi imamo para il nemamo jel nam granicu cuva vojska ili policija. pffftt serem se ja u njih
eno rumuni i bugari pred vratima unije. bio sam u rumuniji licno, za bugarsku znam samo iz price ali se poklapa sa mojom o rumuniji - jad i beda! u bukurestu, vuku me za rukav po ulici, meni sve jeftino tamo, cigana koliko oces, sve je ko veliki buvljak. i sad neka mi u briselu kazu da sam ja gospodin covek, od 18g koji je proputovao evrope i istocne i zapadne, veca opasnost od nekog cigana koji dzepari u bukurestu i prodaje kradene parfeme od 100e, za 5e...
 
izjava ahtisarija ne samo da je fasisticka... takva izjava u da kazem diplomatskim krugovima dugo nije izrecena. ona pokazuje odsustvo svakkog morala i predstavlja ogoljeno licemrje zapada prema srbiji. daj boze da im udju siposi u eu zajedno sa turcima.... serem im se onda u takvu eu.
 
jomini:
Kaži mi zašto na ovaj način srozavaš diskusiju?

Е немој тако грубо да се шалиш. Дискусија је одавно срозана - ако ниси приметио да још од прве странице тролује један дискутант који сам признаје да нема појма о чему се говори, али у сваком случају има шта да каже.
 
SIGNATURE 350:
naravno da nije!
p.s. i da jeste, ne vidim kako to opravdava tebe. ako sam ja fasista znaci mozes i ti da budes?:?:

Свалити кривицу за нешто (а и даље не знамо шта) на цео народ - у најбољој пракси хитлеровог окривљивања Јевреја за све, није фашизам?
И извини, како сам то ја фашиста?
 
marlоn:
izjava ahtisarija ne samo da je fasisticka... takva izjava u da kazem diplomatskim krugovima dugo nije izrecena. ona pokazuje odsustvo svakkog morala i predstavlja ogoljeno licemrje zapada prema srbiji. daj boze da im udju siposi u eu zajedno sa turcima.... serem im se onda u takvu eu.

ja sam razmisljao nesto. nama i bolje da neidemo u eu. sve sto meni bar od njih treba je bela lista. jer, ako udje turska samo, ***** kosovo, ja necu. video sam kako u iloku izgleda najezda turaka u sezoni...a to su samo gastike.
ovaj put treba da ako budemo dovoljno pametni, ovu drugu najezdu turaka propustimo u evropu a ne da ih mi zaustavljamo:D
 
preturam po internetu ceo dan i ne mogu nigde da nadjem integralnu izjavu ahtisarija o kojoj se ovde sa toliko elana raspravlja..

AHTISARI ODBACIO OPTUŽBE BEOGRADSKOG TIMA
25.8.2006 18:18 PRIŠTINA (Tanjug) - Specijalni predstavnik UN za status Kosova i Metohije Marti Ahtisari odbacio je danas optužbe beogradskog pregovaračkog tima povodom njegove navodne izjave da su Srbi krivi kao narod.
Na kraju cetvorodnevne posete Kosovu, Ahtisari je rekao da novinarima da ''današnje demokratsko rukovodstvo Srbije ne moze biti smatrano odgovornim za politiku i akcije'' režima Slobodana Miloševića, ali da se ''lideri u Beogradu moraju suočiti sa istorijskom zaostavštinom i prihvatiti odgovornost za protekle godine''. ''Istorijska zaostavštvina se ne može jednostavno ignorisati i mora biti uzeta u obzir prilikom određivanja budućeg statusa'', rekao je Ahtisari.
 
serb_pagan:
odlicno zapazanje...preko 80% ilegalnih imigranata koji dolaze iz srbije u zemlje EU su kosovski albanci,koje usled raznih peripetija i birokratskih zavrzlama ne mogu tako lako da vrate nazad..zar nije simptomatichno sto je prva zemlja koja je javno podrzala nezavisnost kosmeta shvajcarska,zemlja sa najvishe shiptara van albanije/kosova?

pa ovo sam nekoliko put cuo da kazu neki bivsi politicari iz austrije
takodje i za belu listu...
 
pa, ahtisari je rekao sto mu je receno da kaze. ali ajd, nek je i njegova misao, to sto on kaze da su srbi krivi kao narod, neznaci da je on fasista. znaci da generalizuje. nije rekao da mrzi srbe i da ih treba pobiti. njegova nespretnost kao politicara ne znaci da je fasista
 
znaci sad bi nislije trebali nagrnuti gunj zatarabiti se u avliju i bole ih uvo ko ce im uskoro zakucati na kapiju....ili beogradjani da na autokomandi i kod careve cuprije naprave rampu pa da ih bole za sve sta je izvan toga.....no da se vratim reakcijama dobosara i povremenih raznosaca plakatnih parola....ustvari tim ljudima sta lepe plakate nije za zameriti,posteno odrade posao a da i nezapamte tekst parole koje su lepili po tarabama i kandalaberima....ovde su interesantni nastupi dobosara koji funkcionisu po principu koncentricnih krugova....bolesni vodja se dokopa na desetak sekundi nekog medija,izlaje se nabrzaka a onda pomocnici zanosioca zhivana na krivini krenu u talambas,koristeci sve moguce nacine eksponiranja u javnosti...jadni polomise se objasnjavajuci "tupim"
sugradjanima viziju i genijalnost bolesnog vodje....a zasto su dobosari tako energicni i otresiti u odricanju,davanju,prepustanju,ostavljanju...zato sta nikada nista u zivotu nisu posedovali,nisu stvorili,a onda nisu imali i sada nemaju i nikada nece imati sta da izgube...za njih je sve pa i otimanje sopstvene zemlje istrosen prezervativ,osim ako nemisle da ga posle namenske upotrebe naduvaju i puste u vazduh,po mogucnosti sa neke tvrdjave iznad reke,ako na glavnom gradskom trgu nema dovoljno vetra....inace dobosari su simpaticne pojave u filmovima,pozorisnim predstavama a moze ih se sresti i u knjigama ko ih cita i to onako sve sa dobosom izazivali su ipak pozornost prolaznika namernika....a danas,danas dobosar moze da stane na trg i da galami da se odrice svoje zemlje,animirao bi poneki zacudjujuci pogled opet nekog prolaznika namernika ili u proseku nikoga ,osim mozda lokalnog DODZ-a koji ce nonsalanto podici nodu i markirati ga jer mu je nenajavljen upao u reon...
 

Back
Top