A posle uskrsa ....

je l mogu da se napravim pametna
terasa je valjda kad imas nesto ispod a balkon je kad visi u vazduhu :zplez:
a druga stvar meni je ovo malo cudno,napisala mi jedna forumasica ovde pp da misli da je ovo izguglano s neta ali ne sme da kaze javno da se posle ne izvinjava :mrgreen: pa ono jelena ako mozes dokazi (zasto komp nije otvoren s ulogovanim j.e.l.e.n.a )
 
jelena, super ti je terasa :heart:
I sto i stolice super izgledaju, bolje nego u onom prospektu, i odlično se uklopilo.


Ima u mojoj zgradi jedna super terasa, ogromna je doduše, otvorena na dve strane....na toj kraćoj otvorenoj strani ljudi su montirali celom visinom onu drvenu "mrežu" i u tom ćošku postavili ono viseće čudo od ratana, onu jajoliku fotelju, kako bih je nazvala. I na ogradi su žardinjere pune cveća, ima i tendu, pošto je na sunčanoj strani...:aha:
 
..ja sa svojim komšijama oko sređivanja dvorišta stvarno nemam problem...redovno
se čisti...trava se kosi, pođeno je zelenila onoliko koliko bi to isto dvorište moglo da
podnese...
..e sad ja imam moje viđenje istog...kako su svi vlasnici stanova, tako su svi vlasnici
i tog istog dvorišta...ako su oni sadili šta su sadili....a pritom nisu razmišljali da li je
dobro posaditi drvo baš toliko blizu zgrade, da će neko za par godina moći npr., da
mi ušete kroz prozor, bez velike muke....onda ću isto tako ja sve grane koje bi to
nekom mogle omogućiti iseći....
..ne bi da me neko sada napadne...ali ako to nešto mene ugrožava nemam šta da
se objašnjavam sa stanarima...kao što se neću objašnjavati ni kada budem mogla
da posadim ruže, koje će mi rasti u dvorištu ispod terase....
...smatram da imam isto pravo da ulepšam to dvorište..kao što imam pravo i da sasečem
ono što će me ugroziti na bilo koji način....
...videćemo šta će se desiti kad sve to uradim.....bićete na vreme obaveštene...;););)
 
E, ovo sam zaboravila da priupitam....

'El se mi na ovoj temi to duvkamo i četvorotočkašima? Samo da znam....:cool:

Ma nije njen to bre sa gugla nasla neki fensi pa stavila da nas nervira.
Ne pali se medo!

I gde si bila kad sam ruzu sadila ?

A?
A?
A?????

:tiganj:

i6a7gx.jpg




Mojra , po cemu cu znati da se ruzna primila, i kad je realno ocekivati prve latice i listice ???
 
olistace brzo, nije to problem, treba joj mozda dve nedelje da krene, a da cveta nece skoro jer mora prvo grane da istera. rezime: kad se ukoreni (pod 1), istera grane (pod dva), mozda uspe da izbaci neki cvetic, kasnije u toku leta. nemoj da ocekujes neku poplavu cvetova, ovo joj je prva godina kod tebe :)
 
Ma nije njen to bre sa gugla nasla neki fensi pa stavila da nas nervira.
Ne pali se medo!

I gde si bila kad sam ruzu sadila ?

A?
A?
A?????

:tiganj:

i6a7gx.jpg




Mojra , po cemu cu znati da se ruzna primila, i kad je realno ocekivati prve latice i listice ???
Gde sam bila, farbačila se :malav:
A i kakva sam ti ja tu pomoć, kad ništa ne znam o ružnama?
Mojra ti lepo sve razjasnila, nemam zašto da brinem...ustvari....'el trebalo to da pliva u toliko vode? :D
 
olistace brzo, nije to problem, treba joj mozda dve nedelje da krene, a da cveta nece skoro jer mora prvo grane da istera. rezime: kad se ukoreni (pod 1), istera grane (pod dva), mozda uspe da izbaci neki cvetic, kasnije u toku leta. nemoj da ocekujes neku poplavu cvetova, ovo joj je prva godina kod tebe :)

Dobrocko :)
Izvestavacu vas kako se odvija :)
I trazicu savete sta dalje kad dodje vreme :cmok2:
 

Back
Top