Pre i posle sminkanja

Ma nenadmašiv si! :ne:

Nego, da se vratimo na temu pa da te pitam nešto? Plašiš li se ti malo našminkanih lepih žena? Malo? :aha:Onako... pitaš se da li je ista i ispod šminke? Da li ima manje samopouzdanja kada je nenašminkana? Hoda li tako gordo i bez najbolje frizure?

Ma nenadmašiv si! :ne:

Nego, da se vratimo na temu pa da te pitam nešto? Plašiš li se ti malo našminkanih lepih žena? Malo? :aha:Onako... pitaš se da li je ista i ispod šminke? Da li ima manje samopouzdanja kada je nenašminkana? Hoda li tako gordo i bez najbolje frizure?
zasto bih se pitao?

ja sam i po0stavio temu da se razjasni da li kod zena dolazi do neke mentalne transformacije kad se nasminkaju :D

ovo je recimo jako sexy

379068_indijanskihoroskopshutterstock-415251955_sq-xs.jpg

pitao sam i vestracku inteligenciju sta misli o ovom pitanju.

Da li su zene ista osoba ali razlicit identitet pre i posle sminkanja?

Da, žene su ista osoba pre i posle šminkanja. Njihov osnovni identitet, koji uključuje njihovu ličnost, sećanja, vrednosti i uverenja, ostaje nepromenjen. Šminka može promeniti njihov spoljašnji izgled i može uticati na to kako se osećaju ili kako ih drugi vide, ali te promene ne utiču na osnovnu suštinu ko su one kao osobe. Dakle, žena ostaje ista osoba, čak i ako se njen izgled i način na koji je drugi percipiraju promene sa šminkom.

onda ja opet pitam

ali zar se ne menja njena licnost ako stice samopouzdanje ili kako kazes njen osecaj kako je drugi vide

nasta vestacka inteligencija priznaje da imam dobru poentu :mrgreen:

Razumem tvoje pitanje i to je odlična poenta. Evo dodatnog pojašnjenja:
Dok šminka može uticati na samopouzdanje i ponašanje žene, i može promeniti kako je drugi doživljavaju, osnovna ličnost i suština osobe ostaju iste. Dakle, žena je ista osoba pre i posle šminkanja, ali može pokazivati različite aspekte svoje ličnosti u zavisnosti od toga kako se oseća i kako je drugi vide u tim trenucima.

Ali evo, odgovoriću na temu pa čekam tvoj odgovor na moje pitanje.

Moj identitet je identičan bez obzira da li imam šminku ili ne. 95% fotografija na Instagramu i Facebook-u su mi bez šminke, frizure... Sportska varijanta, većinom u nekoj divljini sa dušom u nosu. Samo par fotografija su šminka, štikla, tašna, mašna. Nemam problem da se pokažem onakva kakva jesam, to sam što sam i moja spoljašnjost ne menja moju unutrašnjost.

nasta dobijam iscrpan odgvor

Da, upravo tako. Šminka može biti način na koji žene izražavaju različite aspekte svoje ličnosti. Evo nekoliko načina na koje to može funkcionisati:

1. Samopouzdanje

• Pre šminkanja: Žena može osećati manje samopouzdanja u vezi svog izgleda.
  • Posle šminkanja: Šminka može povećati njeno samopouzdanje, što može dovesti do asertivnijeg i otvorenijeg ponašanja.

2. Kreativnost

• Pre šminkanja: Možda nije izražen njen umetnički ili kreativni duh.
  • Posle šminkanja: Šminka može biti sredstvo za kreativno izražavanje, omogućavajući joj da eksperimentiše sa bojama i stilovima.

3. Profesionalnost

• Pre šminkanja: Možda se oseća opuštenije i ležernije.
  • Posle šminkanja: Sa šminkom može izgledati i osećati se profesionalnije i ozbiljnije, što može uticati na njeno ponašanje u radnom okruženju.

4. Socijalna interakcija

• Pre šminkanja: Možda je manje sklona socijalizaciji.
  • Posle šminkanja: Sa povećanim samopouzdanjem može biti sklonija interakciji i društvenim aktivnostima.

5. Raspoloženje

• Pre šminkanja: Može biti neutralnog ili nižeg raspoloženja.
  • Posle šminkanja: Šminka može popraviti njeno raspoloženje i učiniti je srećnijom i energičnijom.

Zaključak:​

Šminka omogućava ženama da naglase različite aspekte svoje ličnosti i prilagode svoj izgled i ponašanje prema situaciji ili raspoloženju. Iako šminka može uticati na spoljašnji izgled i ponašanje, suštinska ličnost žene ostaje ista. To je zanimljiv način na koji ljudi mogu koristiti izgled kao alat za izražavanje i komunikaciju sa svetom oko sebe.

Ali evo, odgovoriću na temu pa čekam tvoj odgovor na moje pitanje.

Moj identitet je identičan bez obzira da li imam šminku ili ne. 95% fotografija na Instagramu i Facebook-u su mi bez šminke, frizure... Sportska varijanta, većinom u nekoj divljini sa dušom u nosu. Samo par fotografija su šminka, štikla, tašna, mašna. Nemam problem da se pokažem onakva kakva jesam, to sam što sam i moja spoljašnjost ne menja moju unutrašnjost.

jedva čekam da vidim tvoje fotke na insta i fejkbuku :per:

giv mi adress

Back