A KAD CETE RADJATI DECU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ko sad uplice matematiku? Hanibal ili ja?
Naravno da nije sve u parama. Pogledajte vece porodice kako se cuvaju i paze i kako uskacu jedni drugima u pomoc. Podrska.Ljubav.Oslonac.Zastita.Jedinstvo.
Ili pare na racunu.
Odaberite buducnost za svoju decu.
U mojoj ulici ima 100 stanovnika. Samo 8 od njih su deca. Pricaj mi o parama, molim te.
 
Julian_Duranona:
Nemoj jos... Mlada si. Treba da se ostvaris...

pa zhene se ostvaruju kad rode dete
tako mi reche jedan S.
da je to najuzvishenija zhenska uloga

malo zvuchi bljak.

a vidim neke zhene koje nisu rodile u godinama malo su prsle :(
dobro ali ja sam b edna ja necu maci dalje od tastature shta ce meni dete i puna sam agresije mislim umrecu od grlica materice

svetozare josh ne reche kolko pachadi ti gajish
 
HeBePoBaTaH_:

Ja bih ovoj temi pridodao vest sa naslovne strane najtiražnijeg dnevnog lista kod nas - "U Srbiji sterilno 400.000 muškaraca i žena". Dalje nisam ni čit'o :?
Baš ću da se razmnožim, i uživaću u očinstvu. :wink:

vid njega :lol:

a jeli, kako planiraš da se „razmnožiš
prostom deobom
ili...

ja ću npr. u fotošopu
a ima dece i TV dosta
kad zafali odeš na sajtove za maloletnički seks
 
CBETO3AP:
A ko sad uplice matematiku? Hanibal ili ja?
Naravno da nije sve u parama. Pogledajte vece porodice kako se cuvaju i paze i kako uskacu jedni drugima u pomoc. Podrska.Ljubav.Oslonac.Zastita.Jedinstvo.
Ili pare na racunu.
Odaberite buducnost za svoju decu.
U mojoj ulici ima 100 stanovnika. Samo 8 od njih su deca. Pricaj mi o parama, molim te.


Jel ti zivis u Romskom naselju?!!?!?!?!!?!?
 
hehe niko nece da prizna i ja ispadoh neki materijalista(jos na drugoj temi trazim vecu platu eto sve smo povezali)
ali meni je bitno da se osecam sigurno u odnosu na buducnost i zato su mi bitne i pare za stvaranje porodice.kad se setim da sam gladovala da bih od para za uzinu mogla da kupim sebi dezodorans hehe rekla sam da se to vise nece desiti!
 
CBETO3AP:
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!
!!!!!]

:wink: Znas sta, Svetozare, zadnji put kad se nesto ovakvo desilo, na nebu se pojavila kometa i dosla su tri mudraca...
Uzgred, puna mi je kuca takvih koji su rodjeni samo da bi bili rodjeni, pa onda dodju kod mene na hraniteljstvo, jer ih odbace te koje su ih rodile - samo da bi ih rodile... Da li mislite da je to resenje za natalitet ove zemlje?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top