A KAD CETE RADJATI DECU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da ne bude zabune...zašto pominjem i Sex i grad



CBETO3AP
član


Poruke: 69

Čet, 03. mart 2005 22:20 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Ovi sto imaju "cool" nadimke mogu ovako i da odgovaraju jer to je u skladu sa njihovom potkulturom. To su ljudi koji ne ynaju ni ko su ni sta su. Sa svojim narodom nece da imaju veze jer to "nije u fazonu" a zapadne narode mogu samo da kopiraju a nikad nece postati oni.
Mozda im je sada tesko sto se zavrsila serija " Seks i grad" pa moraju negde da se isprazne.
 
gigule:
e imam jedno pitanje za znalce, dakle ovde se radi samo o Srbima?
dakle ako neko nije Srbin ili Srpkinja a živi ovde ovo što Svetozar priča ne važi, jel?
ili recimo ima supružnika druge nacije pa deca neće biti čiste krvi,onda nije važno to sve?

gleda se po ocu, mada ako je neko primio veru i govori srpski, moze se smatrati S
 
dilerDuse:
Meni je zaista zao. Ali nema opravdanja. Ona ne radi sa krompirima nego sa decom, kao sto je rekla. Primer je bio vise nego smesan da bi ona onako regovala. Jer. Direktno i nedvosmisleno ona je rekla da ne razgovara sa ljudima koju su na nivou zaostalog deteta od 7 godina. To znaci da zena ne razgovara sa ljudima koji su ometeni u mentalnom razvoju. Sto neno? Gadis se ljudi koji su retardirani? A dece? Biras decu koja su psihicki zdrava ili ti se do sad nije zalomilo?:twisted: Da li si nekad imala kontakt sa detetom ometenim u mentalnom razvoju? Sa osobom koja ima 25 a ponasa se kao dete od 7 godina? Ja ne znam sta je mislila ali vidim sta je rekla. Nema potrebe da je branis. Meni je sve jasno. Ovaj svet ide u qurac.

:( Nemam razloga da se branim, jer nedotupavni komentari doticne osobe, posebno da ce deca koja su kod mene postati clanovi zemunskog klana, i nisu zasluzili bolje. Kao ni njena nepismenost, kome se to ne dopada zao mi je, ali trebalo bi da procita sve postove "jagodice", pa i one na Kucnim ljubimcima, a onda da komentarise moje reci! Toliko od mene!
 
CBETO3AP:
Daj pustite ove bolesnice WdW i NenaS i vratite se na temu. Lazu obe kao pascad!
Ova Nena kao brine o 5-toro dece a non-stop je na Net-u a WdW pise da je clan MENSE a ne zna dve da sastavi i svakome soli kako je glup.
Ovde da mi lece komplekse.
Kao ja ih davim. Da,da, dodjem kod njih i kliknem na temu.
Svasta.
Pitanje je bilo jasno i ne odnosi se samo na njih:
KAD CETE POCETI DA RADJATE DECU.
Srbija puna dece ili Srbija Gerontoloski zavod?

:shock: Tuzno je u svojoj gluposti ne naci bolje nego optuziti (!) nekog ko koristi Net... Pogresno ste me razumeli "gospodine" Svetozare: troje sam RODILA, a o dvoje brinem jer NEMAJU roditelje. Takodje sam imala tu srecu da su dve bebe koje sam cuvala uspesno usvojene... Nego, ne odgovoriste ni meni ni auditorijumu: KOLIKO DECE VI IMATE? Ah, da, Net koristim jer imam kompjuter kod kuce, a deca, ako ne znate, jer ih nemate, jedan deo dana provedu u skoli!
 
CBETO3AP:
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!]

Da da da, radjacemo decu samo radi reprodukovanja.... :roll: :roll: :roll: Oh, Boze! JA cu roditi dete kada se prvenstveno budem osecala dovoljno zrelom za taj korak. To kazem zato sto znam nekoliko devojaka koje su rodile jako mlade i koje nisu imale dovoljno razvijen osecaj za svoju decu... I ja MORAM da budem ludo zaljubljena u tog muskarca i zelim i da se udam za njega, i ne moram da detetu obezbedim SVE jer je to prakticno nemoguce, ali zelim normalan zivot.... Ja sam naravno za radjanje, ali pametno radjanje pre svega. Kada bismo poslusale tvoj savet Srbi bi zavrsili kao Cigani :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top