A hrkanje?

Moj ne hrce.Stvarno ne hrce.Eto malo i da ga pohvalim da ne bude da samo kukam na njega...;)
baš imaš sreće, moj bivši je toliko hrkao da sam morala da spavam u drugoj sobi

bio sam sa devojkom koja je dosta hrkala, verovatno od cigara, budila me noću, nekad mislim da je to dosta uticalo na raskid
ups, nije valjda toliki uticaj:think:, kapiram...bio si umoran, nervozan posle

I tako...najbolji su mi oni jadnicci sto zaspu u GSP-u...:rumenko:
jadničci, još kad zapište:p
 
drage forumašice, kako reagujete na hrkanje partnera?:neutral:,da li se budite u sred noći i šta onda radite, odete u drugu sobu, ustanete...u kojoj meri to utiče na vaš odnos...:think: i sa druge strane, da li se neko žalio na vas po istom pitanju?:mrgreen:

hvala bogu,ovaj moj ne hrche..... :worth:
inache da hrche,upucala bih se verovatno posto imam problem da zaspim ako nije tisina.....
 
I eto resenja...onda cu moci da napisem svoje utiske na dve teme ...jednim udarcem ...;)

I tako...najbolji su mi oni jadnicci sto zaspu u GSP-u...:rumenko:

pa ja zadremam skoro kad se vracam sa posla:rumenko: ali ne hrcem zivota mi:lol:

:Dnajgore kad krene glava da pada sama od sebe, pa se cimas ko debil

a hrkace treba buditi, cuskati laktom i maltretirati dok se ne presele u dnevnu sobu:mrgreen:
 
Za sad ne hrče, ali optužujem mene da testerišem samo tako :D A laže k'i pas, sve kao snimiće me, dokazni materijal bla, bla truć, ali niš od toga nije bilo:lol: Sad bez šale, ponekad samo kad je jako umoran i leži na leđima, rešimo to tako što ga gurnem da se okrene pa prestane. E sad videćemo kako će stvari teći s godinama...
 
pa ja zadremam skoro kad se vracam sa posla:rumenko: ali ne hrcem zivota mi:lol:

:Dnajgore kad krene glava da pada sama od sebe, pa se cimas ko debil

a hrkace treba buditi, cuskati laktom i maltretirati dok se ne presele u dnevnu sobu:mrgreen:

Ono sto ti je zuto se popularno zove kljucanje....:rumenko:..znam...i meni se ponekad desi, pa sve ne znam sta da radim sa sobom, a oci padaju...:P
 
moj ex je tako glasno hrkao, da bi se nasa cerka imala je nekih 5 god, budila nocu sela u krevet i plakala..

resenje je bilo da se iseli iz sobe..
a posle 10 godina i iz stana.

danas kad njih dvoje otputuju negde zajedno, obavezno uzimaju odvojene sobe..

ja skripucem zubima ponekad.
 
Moj Andra hrce samo kada promeni krevet, sto ce reci da veci deo prve noci na putovanje ne spavam vec pokusavam da ga okrenem na stranu. Sto je najcrnje on tako strasno hrce da mi se cini da ni medvedi u sred najcrnje sume i najhladnije pecine tako ne tresu. A onda sutradan nista...ko macence smesi se i spava.
 
Karlito bas si me potsetio na mog tatu. Naime njemu smeta sto moja mama suska citajuci knjigu ili novine kad on legne da spava a to sto je on rusio zidove dok mu nisu uradil bajpas... inace nekolicina supruga muskaraca koji su godiste mog tate ili stariji je primetila da su nakon bajpasa, ugradnje stenta i sl prestali da hrcu. Da li moguce da je zakrecenje krvnih sudova uticalo na to da hrcu?
 
Kupovala sve vrste cepica, udarala, gurala itd... Nista nije pomoglo. Evo vec cetvrti dan dolazim sa krvavim ocima na posao! Sto je najgore, prvih godinu dana zajednickog zivota nije hrkao, odjednom je poceo! A da ga selim u drugu sobu?! Pa onda bolje da se rastanemo, sta ce mi muskarac sa kojim ne spavam u istom krevetu?
***... Videcu koliko cu izdrzati:dash:
 
Kupovala sve vrste cepica, udarala, gurala itd... Nista nije pomoglo. Evo vec cetvrti dan dolazim sa krvavim ocima na posao! Sto je najgore, prvih godinu dana zajednickog zivota nije hrkao, odjednom je poceo! A da ga selim u drugu sobu?! Pa onda bolje da se rastanemo, sta ce mi muskarac sa kojim ne spavam u istom krevetu?
***... Videcu koliko cu izdrzati:dash:


Čitam ove silne komentar i mislim se kad vam toliko smeta hrkanje
šta li tek osećate za prduckanje?
 
Ako je vjerovati mojoj memoriji, a i prvenstveno opciji "pretraga", na ZK-u nikada nije otvoren topic o hrkanju... :shock:
Zar je moguce da ovdje dolaze samo zene cije jace polovine ne hrcu, ili kojima ne smeta ako hrcu...?
I obrnuto...

Haj'mo, problemi, iskustva, savjeti... Mislim, ako ih uopste ima... :mrgreen:

Moja draga nije verovala da hrče, pardon, glasno diše, pa sam je snimio na telefonu, ali samo zvuk, bez slike pa mi i dalje ne veruje, kaže da je izmontirano:lol:
A inače mi ne smeta, čak mi je simpatično.
Ako baš pretera,dirnem je po guzi i sve je ok:D
 

Back
Top