A hrkanje?

podkajlujem mu glavu na najrazličitije načine, cvrkućem cukćem, zviždim i sve što sam ikada čula da pomaže pokušavam, ali ništa ne pomaže.
Ipak ostajem u njegovom zagrljaju jer to je mnogo važnije i lepše od neke tamo nesanice.
A i upalim TV što glasnije da bi se kao malo probudio i prestao da hrče
 
pa ovako..khm, khm
kod nas je obrnuta situacija
ja sam ta koja hrce:lol:
imam taj problem sa nosom, ne mogu na njega dovoljno vazduha da uzmem
to je ovo ,kako se zove, sto ove nosate pevacice kada se operisu daju kao razlog sto su morale na operaciju...(devijacija..)
sta da vam kazem..pa ne moze sve
lepa, zgodna, pametna, uspesna u poslu...:mrgreen:
pa negde je moralo da zakaze...:hahaha:
 
Прво га шутнем. Или одем у другу собу. Али га обавезно шутнем. :)

:hahaha: :hahaha:

Više ne šutiram, sada prvo lagano pomilkim po kosi a ako to ne upali, zatvaram mu nos rukom... Uvek mi je super zabavno kada se probudi i širom otvori oči i zbunjeno me gleda :hahaha: :hahaha:
šapnem mu "hrčeš", on se okrene na drugu stranu i za pet minuta opet... I tako nekoliko puta, pa stvarno prestane :lol:
 
Не хрче када спава на јастуку... а не воли јастук.. у току ноћи га обавезно баци с кревета...:otkacio:
И онда ја устанем, нађем јастук па га лепо замолим да подигне главу...:sad2: онда се он наљути, па се ја наљутим...:cry:

И тако...:roll:
 
Testerisanje i ostali zvuci i krici me ne bude...imam tvrd san...ne smeta mi...navikla sam..

Vise me zabrinjava kad ne hrce..onda nisam sigurna spava li ili me mozda spijunira...sta ja radim? :think:
 
Hrče samo ako je pio neki alkohol, a zaspi na leđima.
ranije smo imali frku po celu noć, sad je već naučio, samo ga drmnem da se okrene na stranu i prestane.
A jedno veče, umrla sam od smeha, dete se probudilo, trlja oči i kaže - mama, pa sta to tata radi???
Reci mu da prestane!!!
 

Back
Top