100.000 Čeha na protestu protiv EU i NATO, za vojnu neutralnost i jeftini ruski gas

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.788
Poslednja izmena:
I ovo uopšte nije nikakav skup podrške Rusiji, nema u Češkoj ni blizu ovoliko ruskih simpatizera, ako ih ima uopšte. Ovo je jednostavno protest gde ljudi u suštini kažu kako to nije njihov rat i ne žele da pate zbog njega. Jedno je bilo dok su ih ubeđivali kako neće biti posledica podrške Ukrajincima, odnosno dok se mislilo kako će Rusija brzo da se izduva. Sada već shvataju da Rusi mogu ovako još sto godina istim tempom, a sledećih sto malo smanjenim da bi odahnuli, ali zato druga strana (ne Ukrajina, nego ovi koji ih podržavaju) ne može da gura na ovaj način ni par godina. Ako, racionalno, zabole Ruse hoće li da ih neko voli ili ne, ali im izuzetno smeta kad se u njihova posla meša onaj koji sa tim nema nikakve veze.
 
rekli su,mozemo da se kur**mo dok su tople sobe , puni frizideri i rezervoari a ako ne ,evo.

Neka se ***** sad :kafa: "Heroji" su prvo mislili da mogu da ucenjuju Rusiju, potom su mislili da mogu da se cenjkaju, a sad su krenuli da kenjkaju. Sledeća faza je verovatno spuštanje na kolena i preklinjanje Rusa da im oproste ružnu prošlost. Biće srećni ukoliko im Rusi budu oprostili, a ne da im Bog dušu prosti :whistling:
 
Po N1 70 pa vidi
https://rs.n1info.com/svet/oko-70-0...-eu-za-vojnu-neutralnost-i-jeftini-ruski-gas/
1662230233638.png
 
I ovo uopšte nije nikakav skup podrške Rusiji, nema u Češkoj ni blizu ovoliko ruskih simpatizera, ako ih ima uopšte
fejk njuz to ne zanima, vec ima svi da budu do poslednjeg proglaseni putinofilima, takva je ova pokvarena igra, cak iako nisu, ima da budu na kraju svi samo ruska gubernija
Kremljobotici lazu po ustaljenom sablonu.
ako cnn kaze da su cesi izasli na ulicu, znaci da nisu rusi izasli na ulicu....
mozda cnn radi za ruse, pokriva ih, mozda je promenio stranu, odjednom pred bankrot?
sad je cnn kremljobotic? pa to smo mi i hteli da cujemo iz vasih usta... sve se vraca sve se placa, karma is a bitch

cilj je da mi vasim rukama sredimo fejk njuz i tako redom, naciste i ine, mentalne teroriste, ispirace ...perace novca
 
Poslednja izmena:
koji gas? RUSKOG GASA VISE NEMA, ni jeftinog ni skupog, Cesi su sanjali. Posle hebanja nema kajanja.

veliki krang

Neka se ***** sad :kafa: "Heroji" su prvo mislili da mogu da ucenjuju Rusiju, potom su mislili da mogu da se cenjkaju, a sad su krenuli da kenjkaju. Sledeća faza je verovatno spuštanje na kolena i preklinjanje Rusa da im oproste ružnu prošlost. Biće srećni ukoliko im Rusi budu oprostili, a ne da im Bog dušu prosti :whistling:
Putine sad im rasiri butine:

RUSSIA TOYS WITH EUROPE – Shuts Down Gazprom Pipeline to Germany Due to NEW Technical Issue as Energy Crisis Deepens


In June Russia announced it would reduce natural gas flows through a key European pipeline by roughly 40% into Germany.

This was after Germany sided with Ukraine in the war with Russia.

But Russia was not yet finished.

In July Russia announced it was cutting gas to Germany and Europe by another 20%.

Earlier this month natural gas prices reached a new record high in Europe. And Russia announced up to a 60% price increase in the coming cold weather months.
-40% kolicina
-20% na tu kolicinu, kolicina
+60% cena
ja ne mogu ovo da sracunam, sta je ostalo na kraju? hladna dupeta, a rusija se napuni s parama

rekli da ce da narede rusiji maksimalnu cenu, a rusi njima da se pokvario gasovod, i da gasa vise nema - auuuu, zar je moguce?
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam sto se vi uopste lozite vise sa ovim pricama o Evropi kao da tu postoji bilo kakva opcija.
EU je jebena - kicma joj je polomljena, samo im jos nisu javili.
pa zato sto su nas bombardovali, ima spisak zemalja, i ja sam to licno doziveo
ko ce njih da spreci da se za 50-100 godina opet ne povampire i opet nas istamburaju? i 3. rajhu je bila slomljena kicma pa se oporavio.... bolje ovako, prvo da se nauce pameti, pa ce posle da im bude javljeno sta se desilo, ako bude ikoga da mu se javi uopste

uostalom sta im fali, ne ginu kao ukre, neka se stisnu malo
 
Poslednja izmena:

Back
Top