Ruski mediji otvoreno pišu o Srbiji koja je napustila neutralnost i odabrala Zapad a sve zbog ucene štićenih kriminalaca

Најгори су они који фиктивно отворе неку НВО да би прали новац , били заштићени од полиције и успут подметали људима , паковали афере ..ти су најгори а ови што раде за црквацу , шта ће људи , мора да се ради , посао је посао .
ja bih otvorio narodnu kuhinju za ove koje je muka naterala da rade za NVO.
Mozemo samo zamisliti kolike su egzistencijalne muke nekoga naterale da za par dolara mora ovde na forumu da pljuje svoj narod i drzavu radeci za interese amerike.

ja bih otvorio narodnu kuhinju za ove koje je muka naterala da rade za NVO.
Mozemo samo zamisliti kolike su egzistencijalne muke nekoga naterale da za par dolara mora ovde na forumu da pljuje svoj narod i drzavu radeci za interese amerike.
Jel ti beše Milune živiš u Americi

Pa nije se okrenula Zapadu ali vodi jednu vrlo nejasnu politiku koja ne rezultira ni sa čim. O KiM se više skoro ni ne govori, isisane su sve nadležnosti, treba vidjeti i koliko ljudi se iselilo u posljednje vrijeme. Prema CG praktično nema stav nikakav ni o čemu. A RS štiti prije svega njen institucionalni kapacitet i državotvorne nadležnosti

Pa nije se okrenula Zapadu ali vodi jednu vrlo nejasnu politiku koja ne rezultira ni sa čim. O KiM se više skoro ni ne govori, isisane su sve nadležnosti, treba vidjeti i koliko ljudi se iselilo u posljednje vrijeme. Prema CG praktično nema stav nikakav ni o čemu. A RS štiti prije svega njen institucionalni kapacitet i državotvorne nadležnosti
I koji je tvoj zaključak da ne okolišeš više?

Најгори су они који фиктивно отворе неку НВО да би прали новац , били заштићени од полиције и успут подметали људима , паковали афере ..ти су најгори а ови што раде за црквацу , шта ће људи , мора да се ради , посао је посао .
Uglavnom DOS-ovci :mrgreen:

I koji je tvoj zaključak da ne okolišeš više?
e, vucic je srecan i mase repom sto ga je makron uopste saslusao

to ti je kao kada ja slusam moje kuce dok laje nesto bi mi reklo, pa mu opet izdam naredbu, sedi, lezi... good by :mazipsa:

e, tako av mase repom i seni pred makronom, a u stvari se radi o onim snimcima oskara i mafije, prica se da ih imaju francuzi, pa bukvalno mogu da izdaju komande vucicu, kao ja mom psu, - K NOZI AV-E... good boy :mazipsa:

samo moje kiuce nije dzukela, nego vucjak, e u tome je jedina razlika

Poslednja izmena:
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.
Cela srbija zna da su Milan radojčić i Zvonko Veselinović osvedočeni kriminalci .
To se zna već decenijama kao što se zna da su zahvaljujući AV postali milijarderi i rade u dilu sa braćom Vučić
Jaći su i beskrupulozniji od nekadašnjeg Zemunskog klana , jer su svoje poslove vezali za državu i mafijašku strukturu koju je napravio AV !

Zna se vrlo dobro ko je ubio Olivera i čije firme rade po srbiji , kao i ko snabdeva celu srbiju i deo EU sa narkoticima !
Svi to znaju i svi ćute !
Zna to zapad odavno i to koristi za zavrće Vučiću jajca po potrebi dok ne napravi totalnu koloniju od srbije , a onda će ga pustiti niz vodu kao po obićaju biva !
Mafijaši kao mafijaši , samo će preći na " drugu stranu " gde mogu da nastave biznis
Sve je to lepo opisano i pisano odavno na nekadašnjim temama
" Predsedinikovanje Aleksandra vučića " 1 i 2
GKj-URV0-WYAAt-Uh-R.jpg

Poslednja izmena:
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.
Nadam se da će pohvatati sve sendvičarske glodare kada dođu.

Autorska
Sve to nije bitno
Kako si najavio sutra Iran započinje III WW

Руска газета жестоко по Вучићу:
Молио Макрона, овај му рекао да поднесе оставку!
Где то жели француски лидер Емануел Макрон да утера Србију?, питање је које поставља Руска Газета у тексту везаном за посету Александра Вучића Паризу.
Француски председник Емануел Макрон позвао је српског колегу Александра Вучића да добровољно поднесе оставку и да се не меша у „развој“ земље Запада .
Ово није речено у чистом тексту, али је јасно прочитано између редова.
Макрон је током конференције за новинаре саветовао Београду да не сумња да је његова будућност у Европској унији.
Истина, за то Срби морају да потврде овај стратешки избор у пракси тако што ће започети „ближу координацију одлука са руководством уједињене Европе у области спољне политике“.
Како је Вучић одговорио на искрен позив да се одустане од националних интереса остаје нејасно: новинске агенције не дају његов одговор.
По свему судећи, шеф Србије је ћутао – дошао је у Париз као молилац и није могао да приушти да се свађа са власником Јелисејске палате.

О томе шта је спољна политика Европске уније, у коју Србију увлаче у тезгу, прочитајте у материјалу на сајту РГ: https://rg.ru/2024/04/09/prikazano-ne-liubit.html?tgm…
GKzhcLQWUAAKr8S
GKzhdB5WcAAyGDZ

Poslednja izmena:
Autorska

Je li može link.

Jedino ti ovde čitaš srbin.info

To je sajt na nivou Trećeg oka.

Али, људе не интересују твоје другосрбијанске оцене о трећем оку, ако већ немаш мишљење о међународним односима и фалацио са Западним партнерима..

Back