• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

100.000 Čeha na protestu protiv EU i NATO, za vojnu neutralnost i jeftini ruski gas

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
71.084
treba da izbacite slike i iz Finske

tamo partija sa 20% glasova u parlamentu trazi da se ukine dvojno drzavljanstvo za oko 150.000 ljudi i da im se dozvoli iskljucivo Finsko, ili da se sele gde hoce ako im je bolje

od tih 150 oko 40 su Ruje

Znaš koliko nas zabole za Finsku :lol: 'Ajde robe, odskakući nazad na svoje teme, ovde normalni ljudi pričaju :kafa:

ves.bole

Iskusan
Poruka
6.469
Nemaju onaj Vučić - Informer softver da preobroji tačkasto tačno u cifru.

Tako recimo Vučić kaže bilo je 8457.
Ti da imaš pojma šta novi programi mogu, ne bi se tako izletao.
Čak i prostim brojanjem dolaziš do približnog broja, plus-minus 1000.
Kod ovako zbijene mase dovoljno je da podeliš na kvadratiće i prebrojiš jedan jedini.

Nikac od Rovina

Iskusan
Poruka
6.733
pusti ti te bajke ko je debil, i emocije, nego sta je realno, koji kraj batine kome ide?
jel mislis da ce ameri isto na ulicu kao eu gradjani?
mi smo slobodni, a vi niste, a ko je debil je nebitno
Polako legendo uzbudio si se previse.
Da,ja zivim u EU a trenutno sam na moru ne u EU hehe.U Republici Srpskoj sam za nekoliko sati gdje nema majmunluka ko u EU. Nek mi neko naidje ihh kako ce dvocjevka da ljulja.Ove zime,ako se nesto ne promjeni,vrlo moguce da idem zimovati kuci svojoj u RS a oni neka placaju milion eura grijanje.Ja dole pa drvce u jedan kamincic pa drvce u drugi kamincic,pa drvo u sporet pa sarma na sporet pa havljanje mmmm.
Ne znam sto ono sve meni pises,to treba da ides na neki austrijski,njemacki ili tako neki forum pa njima objasni mada i oni to sad znaju uglavnom.Ja a i mnogi drugi imamo dje a oni gore domicili nemaju.Oni su tu dje jesu ;)

Lek za rusofiliju

Početnik
Banovan
Poruka
4
Ti da imaš pojma šta novi programi mogu, ne bi se tako izletao.
Čak i prostim brojanjem dolaziš do približnog broja, plus-minus 1000.
Kod ovako zbijene mase dovoljno je da podeliš na kvadratiće i prebrojiš jedan jedini.
Da ali poenta je da ste vi nipodaštavali broj mitingaša u Srbiji, a sad kad ste očajni zbog poraza protiv Zelenskog, sad kažete da je svaki demonstrant veliki kao kuća.

Lek za rusofiliju

Početnik
Banovan
Poruka
4
ЕУ политика је и Орбан, јесте мањинска, али је део те ЕУ.
Све што треба Европљанима је да почну да брину о својим националним интересима, а не да их жртвују зарад америчких.

Ми не можемо Путину и Русији да кажемо, ''ај престаните да нападате Украјину, јер Американци нас због тог вашег азијског рата гурају у економску катастрофу'', али можемо да кажемо ''боли нас ку%ац за Украјину, као што је све вас болео ку%ац за Србију, заправо нема ни тих емоција, само нека нам Американци изваде руку из џепа''.
Da, uglavnom tvoj argument je da Evropa mora da raskine savezništvo sa SAD, jer je ovako kako jeste Rusija preslaba da im se odupre.

ves.bole

Iskusan
Poruka
6.469
Javljali su se za vrijeme korone.Masovno se javljali sirom zapadnog sveta.Za vrijeme javljanja normalnih ljudi svi smo vidjeli kako su ti normalni ljudi na slobodan i demokratski nacin dobijali po glavi i bubrezima a znao je da zaluta i poneki metak.Sve to po raznim Australijama,Holandijama,Njemackama,
Italijama,Engleskama itd a od strane globofašiSStičke stoke.
U Nemačkoj na policijskoj blokadi ulice policajac upuca ženu za volanom koja je normalno stala, na saslušanju kažu, desilo se,
oružje slučajno opalilo, nije namerno.
Bez suđenja, pandur dobije opomenu i premeštaj.

Prilikom hapšenja zbog neuspele pljačke banke, policajac upuca u glavu momka koji je bežao.
Na saslušanju ga pitaju zašto nije pucao u noge, nego odmah u glavu.
Pandur kaže da je ustvari pucao u noge, ali se momak sapleo i naleteo glavom na metak.
Bez suđenja, bez posledica.

Poslednja izmena:

iig

Elita
Poruka
20.720
za ukrajinu ima a za svoje nema...NEW: A Jackson, Mississippi resident posted this photo of what the tap water in the area currently looks like
1662289493194.png

ves.bole

Iskusan
Poruka
6.469
Tad ste brojali nekim crvenim tačkama pojedinačno, pa uvaženi imperator Straks92 pita zašto sad ne?

Lično smatram da su ta uperavanja crvene tačke u glavu imala i elemente pretnje.
Nisi dobro shvatila, isto su brojali na kvadratiće, greška je bila +/- 5 budala.
Ali predomislio sam se, ne ideš odmah u obor, pustiću te da još malo paseš okolo.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
10.696
Da, uglavnom tvoj argument je da Evropa mora da raskine savezništvo sa SAD, jer je ovako kako jeste Rusija preslaba da im se odupre.
Па зашто би раскидали савезништво са С.А.Д., ако је Русија преслаба ? То је апсурдно о чему пишеш. Очигледно је да је јака, када када ми који смо у западном блоку (за разлику од Украјине која је у источном блоку) морамо да будемо у добрим односима са Русијом, да и не помишљамо о санкцијама, како бисмо економски опстали и избегли да ова економска криза се продуби или не дај Боже потраје.

Нема ту емоција нити идеологије, ако Американци не могу да нам створе јефтине енергенте, онда морамо да подржавамо Русију, чак и по цену да сутра баце нуклеарну бомбу на Кијев. Па ако нам не смета што афричка деца деценијама умиру од глади, ако нам не смета какве су свињарије и геноциде правили Американци по Ираку, остатку Азије и Африке, зашто бисмо бринулу за азијску источну вукоје&ину звану Украјина ???

Србија је изнад свега, изнад Русије, Украјине и С.А.Д., национални и економски интереси су изнад ваших идеологија и жеља.

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
11.495
***** чешке. Једино излазите на улицу кад сте гладни, а? Оћете јефтин гас, јефтину храну и висок стандард? Е, не може.
Треба вас затегнути док се не гушите, па ћете тако да се ослободите америчког ланца.
1662290454585.png

bas kao

Elita
Poruka
16.902
Polako legendo uzbudio si se previse.
Da,ja zivim u EU a trenutno sam na moru ne u EU hehe.U Republici Srpskoj sam za nekoliko sati gdje nema majmunluka ko u EU. Nek mi neko naidje ihh kako ce dvocjevka da ljulja.Ove zime,ako se nesto ne promjeni,vrlo moguce da idem zimovati kuci svojoj u RS a oni neka placaju milion eura grijanje.Ja dole pa drvce u jedan kamincic pa drvce u drugi kamincic,pa drvo u sporet pa sarma na sporet pa havljanje mmmm.
Ne znam sto ono sve meni pises,to treba da ides na neki austrijski,njemacki ili tako neki forum pa njima objasni mada i oni to sad znaju uglavnom.Ja a i mnogi drugi imamo dje a oni gore domicili nemaju.Oni su tu dje jesu ;)
jes ja cu bas da se objasnjavam sa svabama, pa valjda ces ti, ja ne znam nemacki;
bez ljutnje, nisam ukapirao da si ti samo na privremenom radu u inostranstvu, mada ti ima zemljaka i ovde u usa, koji ce penziju da krckaju u RS, isto mi pokazuju kamincice i sve ostalo

Nikac od Rovina

Iskusan
Poruka
6.733
jes ja cu bas da se objasnjavam sa svabama, pa valjda ces ti, ja ne znam nemacki;
bez ljutnje, nisam ukapirao da si ti samo na privremenom radu u inostranstvu, mada ti ima zemljaka i ovde u usa, koji ce penziju da krckaju u RS, isto mi pokazuju kamincice i sve ostalo
Eto vidis :D
Ne moras ti svabama a ne moras ni meni objasnio sam ti zasto.Nek se bore.Nije im stranc kriv za to nego oni koji ih kao vode.
Vode al izgleda u neko stanje.Stranci im vlast nisu izabrali nego oni sebi.Valjda.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
10.696
Kakvi sad protesti po Evropi zbog cene energenata? Pro-natovci na temi sukob u Ukrajini se ubiše objašnjavajući kako skoka cene nema i kako se druga strana ne razume u ekonomiju, tržište i kako su rezerve spremljene.. Neka neko obavesti Čehe, Nemce i Francuze da protestvuju bez razloga.

Свим домаћим издајницима би требало одузети комплетну имовину, како бисмо бар мало сузбили економску кризу коју су вештачким путем направиле њихове газде са запада.

bas kao

Elita
Poruka
16.902
Eto vidis :D
Ne moras ti svabama a ne moras ni meni objasnio sam ti zasto.Nek se bore.Nije im stranc kriv za to nego oni koji ih kao vode.
Vode al izgleda u neko stanje.Stranci im vlast nisu izabrali nego oni sebi.Valjda.
sa kim da se bore, protiv koga? i ovi cesi, sta bi hteli da budu zapad na racun istoka?
moraju da se pomire sa realnoscu, a to je da ce budu BEDA, a ne da ce nekog da po-bede.
3x su nas napali u 20. veku, e pa dosta je bilo, sada moraju da se dovedu do prosjackog stapa, a ne da imaju pare da se naoruzavaju i budu bilo kome pretnja, komplet EU, sankcije su Bogom dane, zagrizli su udicu, i sada imaju da idu na tiganj za sva vremena - nikad vise rajh, eu kaput. amerika ce ih zabiberiti, vec jeste.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.629

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.742
Свим домаћим издајницима би требало одузети комплетну имовину, како бисмо бар мало сузбили економску кризу коју су вештачким путем направиле њихове газде са запада.
kako im oduzeti, neko realno objasnjenje...kome oduzeti, nabroj bar deo tih izdajnika...institucionalno ili po imenu

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
11.495
Neće hrabri vojnik Švejk protiv gazde tako olako.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.