Ruski mediji otvoreno pišu o Srbiji koja je napustila neutralnost i odabrala Zapad a sve zbog ucene štićenih kriminalaca

nesko101

Elita
Poruka
18.312
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.

Znači priznaješ da krimialci na Zapadu su normalna pojava i to u samom vrhu vlasti?

Jedini kriminal koja ja vidim u Srbiji je onaj koji dolazi od naprednog režima. Kad se bude promenila vlast, moći ćemo da nastavimo sa normalnim životom, naravno na zapadu jer i jesmo deo zapada.

Cenis da je pojam partner - adekvatan?
Па гузе нас? Зар не?
Ја кад партнерски водим љубав са женом гледам да је поштено разгузим.
Незадовољство осећамо само зато што је ЕУ лош партнер, лош љубавник.
Суштински се ради о силовању, насиљу у породици.

Није требало много да браћа Руси почну грубо да вас вређају.

Вероватно је то та широка душа.
Зашто ти је то чудно? Одувек важи она људска: 'ко изда пхизда'.
И нама су Хрвати, муслимани и Словенци били браћа, па смо преко
ноћи почели да их зовемо усташама, крапинцима и балијама.

Зашто ти је то чудно? Одувек важи она људска: 'ко изда пхизда'.
И нама су Хрвати, муслимани и Словенци били браћа, па смо преко
ноћи почели да их зовемо усташама, крапинцима и балијама.
Nije slučajno već po zasluzi.

jadni su ovi sto jos uvek ocekuju nekakvu crkavicu od nevladinih organizacija za svoj rad na ovom forumu.

Најгори су они који фиктивно отворе неку НВО да би прали новац , били заштићени од полиције и успут подметали људима , паковали афере ..ти су најгори а ови што раде за црквацу , шта ће људи , мора да се ради , посао је посао .

Back