Domace devojke i strankinje

strankinje su iz mog iskustva mnogo prirodnije, ne igraju igrice, nisu iskompleksirane, ne takmice se sa nikim...
o lepoti ne bih diskutovao jer mi ne igra vaznu ulogu, ali karakterno su mi bolje strankinje.
ne kazem da nasih nema kvalitetnih samo sam ih retko sreco
 
Prvo strankinje je jako sirok pojam, posto se ljudi iz raznih zemalja poprilicno razlikuju po mentalitetu i po shvatanjima musko-zenskih odnosa. Mislim da tu vise postoji podela na ljude iz visokorazvijenih i bogatih zemalja i ljude iz niskorazvijenih i siromasnih zemalja (gde i pripadamo). Bogata drustva forsiraju individualizam, dok ona siromasna kolektivizam i pripadnost grupi. Samim tim, ljudi iz siromasnijih sredina su prinudjeni da se vise okrecu grupi, pripadnost grupi je jaca, pa su samim tim i norme grupe jace. To su drustva koja su tradicionalnija, u kojima su uloge pojedinca strogo definisane kao i ocekivanja. Zna se sta je musko, zna se sta je zensko, zna se sta se ocekuje od muskarca a i od zene i odstupanja od toga su sankcionisanja od grupe, pa se vecina ponasa u skladu sa nekim sablonom.

U siromasnim drustvima, brakovi i veze jesu jedan od najbitnijih faktora ekonomskog opstanka, jer su ljudi prinudjeni da se udruzuju. Tako da je materijalni momenat vrlo bitan i odredjujuci. Malo ostaje mesta za odnose bez kalkulacija. Ali su i ljudi uceni i vaspitavani da ozbiljno shvataju svoje uloge, pa su zato pristup muzu i braku, istocnoevropskih i zapadnoevropskih zena vrlo razliciti. Ta drustva forsiraju individualizam, pojedinac sam moze da opstane, nije prinudjen da trpi nesto sto ne mora, opusteniji pristup imaju, jer imaju izbora. Zato je u poslednje vreme u Evropi, trend da se muskarci zene vrlo cesto zenama iz Azije, pa i Istocne Evrope jer su one drugacije vaspitavane od njihovih zena, mnogo su tradicionalnije i privrzenije muzu i porodici. I od mnogih stranaca sam cula, da na primer kombinacije zapadnjak-nasa zena, funkcionisu jako dobro, jer je on znatno mekaniji od naseg muskaraca, pa je njoj lepse sa njim, a ona njemu pruza ono sto on ne moze da dobije od zene sa njegovog podneblja.





Proces koji se desava u tim bogatijim drustvima je da zene postaju sve grublje a muskarci sve mekaniji, pa je i njihovim zenama problem da se osecaju kao zene. Zato, isto tako, moze da se vidi mnogo parova, crnac sa belom zenom, arapin i belkinja, jer i tim zenama prija taj sirovi muski princip (jer je u zenskoj podsvesti urezano da zeli da se oseti kao zena pored nekog) koji su njihovi muskarci izgubili, samo sto takve veze nemaju bas dobru perspektivu, jer dugorocno zapadna zena ne trpi da joj neko govori sta da radi i kako da se ponasa, kao i svako restriktivno ponasanje muskaraca koji dolaze iz siromasnijih sredina gde su navikli na odredjene norme i ponasanja koja ocekuju od zena, pa iako je to privuce na pocetku, na duge staze i nije bas dobra kombinacija.


То што се мушкарци жене са лепотицама из азије и околине , не лежи у привржености мужу , него зато што те жене нису крокодили и опајдаре као неке ........све лежи у економској снази , где доведена жена има економску ситуацију 10 пута бољу него да је остала код куће , тако да јој није проблем ако муж остане у кафани пола сата дуже ........домаћи а и инострани крокодили и опајдаре у тим ситуацијама ома пале неке дугмиће о равноправности и осталим глупостима ......
Гледам пре неки дан неки просечан италијанац и по изгледу и по економској ситуацији , шета неку згођушну , мислим да је оно Куба или Доминиканска Р. А она блиста , само се смешка и игра око италијанца .....а пич-ка к'о авион / мислим оно , попнеш се и летиш / ......мислим се ја у себи , да је нека ова наша , ебала би му маму макар пет пута због овога или онога ......сетила би се већ нечега .

Неможе да се баш тврди да су мушкарци на западу мекани , него да су низом рестритивних мера упристојени ......мора се признати да није баш најлепша сцена да неко неком разбије главу јер тако хоће .......дакле на силу фини .
комбинације мушкарац странац а жена домаћа на западу , бар што сам ја видео , ради се углавном о женама крокодилима и опајдарама које не могу да нађу нормалног партнера па онда налазе згодне и лепушкасте странце , које боли дупе што је баба крокодил , све док има пара . А свашта сам виђао ......па нису ти странци грубијани , него фин и културан свет којем неко само може да замери што су му критеријуми пали па шета опајдааре и крокодиле .
 
Pa eto kada me bas pitate, malu prednost bih dao Spanjolkama....:roll:
Ja Bio u Španiji,2017 sa ekipom gde smo se takmičili..uglavnom zvanično bili pozvani sa akreditacijama one velike plastificirane oko vrata šo nosiš pa si sav važan :) (samo da bi ubrzo shvatio -da Nisi uopšte :)

...uglavnom,ono,što smo videli i sretali a da valja po Barsi i Torravijeji,gde smo bili u hotelu pored mora (mondensko mesto-nešto kao saint-tropez u Fra) , koju kod zgodno/slatku smo videli -ubrzo čujemo da parla Srpski...e jeb...i to u Glavnoj ulici (ko na knez u BG)-La Rambla,u Barseloni,sve koje su iole bile lepe,zgodne,atraktivne,pmi priđemo ,svako se odvoji ,naravno,i pitako dao fol za neku ulicu,hostel,na engleskom,a one,razmišljaju poluglasno na Srpskom,ili Hrvatskom,pa počnu da objašnjavaju na engleskom ,samo da bi ih prekinuli sa"de si sestro,odakle si,...ne pričaj,,pa mi smo čak i komšije u BG :) -krsta mi moga.

A prave original španjolke,to što ste videli na tv u i filmovima,-tu i žive u filmovima i televisia presenta antena 3...hahahaha.....kakve bre španjolde ,rekoh ,veni,vidi,dozvoli,vicci,i q..ac...sre male pegave,nikakve,ima neka sa telom, ali priča,pojava,intelekt,-isključivo turistkinje u Špamiji su bile privlačne a mi smo umirali od smeha(ne samo zato što je u BArseloni inače (catalonija),DOZVOLJENO da se "vari"-u malim količinama,najviše smo se smejali činjenici da na drugom kraju evrope u Španiji ,u Barseloni u La Rambli u Barsi-(pogledati google earth)-naj lepše su govorile Srpski....ponavljalo se to i u drugim zemljama EU,ali u Španiji mi je BAŠ Mostalo u Ironija-sećanju...kakve bre španjolke,sem ako nisu u seriji koja se nekad davala i kod nas "Un Passo Adelante"-a čak i TU ,moralo da se "probira"od onih koje su "atraktivne" španjolke.

U Londonu u noćnom klubu me startovala preslatka Engleskinja,da se kao mi nešto tu muvakamo,kad ono ,Beograđanka...pa stvarno...bar moja iskustva,a da,BITNA napomena,u Inostranstvu se Srpkinje NE MRŠTE kao ovde "na domaćem terenu",ne da nisu tamo mrštalicxe,već su vesele,spremne za upoznavanja,i ne razočaraju se kad čuje da smo zemljaci...potpuno drugi mentalni sklop se upali ,i nasmejane,i vesele,i zezaju se otvoreno,hoće da se upoznavadu sa nepoznatima,zavario sam sa toliko "stranskinja"-koje ispadoše Srpkinje-to pišem JA ,koj ovde na forumu uglavnom favorizujem Strankinje,u Beogradu i uopšte Srbiji,kad ono,nije stvar u tome,već čim se pređe grana,drugačije se ponašaju i druge,zeMske iz Euro Unije,što neko reče ,Srbija je divna zemlja sa divnim ljudima ali Užasna država...pa nije ni čudo što su ovde i "mrštalice" i ,nos IZNAD OBLAKA",dok idu ulicom ,lebde i ne primećuju obične smrtnike,pa u sjbnoj,su državi,oće negde gde je kako treba...koliko je to moguće,Nove generacije ,klinke od 14,15,16,17,18+ se ponašaju i u Srbiji sada Otvorenje ,i opuštenije i za upoznavanje i druženje i slatke su,i da u busu mož ladno da se upoznaš sa ,doduše malo mlađim,ali one se ne namršte kad ih pogledaš,dok starije 30+,UBIJAJU pogledom,koji poručuje ŠTA GLEDAŠ U MENE $%&#@!,
eto raspisah se ,ali ISPROVOtCIRAN od silnih postova kako ne valjaju naše a stankinje super-pa za SVE postoji RAZLOG ZAŠTO je to TAKO ovde a NIJE VAN granica zemlje.
 
Pa kazu da su ljudi u Spaniji opusteniji spram ljubavi, sva ona poliamorija i slicne stvari su u Spaniji nasli svoju Meku. Sa druge strane, ne moze se reci da su Srbi konzervativniji od nekih muslimanskih naroda, npr.

A opet, mi smo (Srbi, a mozda i drugi Balkanci) etnocentricni, tako da nema mnogo zime da ce strane zemlje da nas "iskvare" svojim slobodnijim obicaji.
 
Domorotkinje su uvijek slobodnije sa strancima. 😌
Da li onda sve ovo znači da spadam u neki "ne zasluženi izuzetak",jer nikada nisam imao problemA da uđem u priču sa našim"domorotkinjama" i da se zgotivimo u često situacija-najšireg spektra situacija,događaja,scena,situacija,itd. Samo i ti znaj da priđeš,jedino što sa sigurnošću mogu da tvrdim,jeste da SVE žene/devojke,females,ne padaju pod 1 na kintu i manekensku lepotu (da sponzoruša,ili Gold Digger girS a,ima svuda i svuGDE),ali ako UMEŠ da priđeš,budeš PRIRODNO opušten i imalo duhovit-tek da njoj bude lepo u tvom društvu,da joj daješ osmeh na njenom licu,nećeš imati problema ni sa "mrštalicama"-što je sad posebna tema,zašto su domorotkinje,kako ih ti nazivaš,u tom modu i stavu ovde,meni nikakav problem to nije niti bio niti će,i ne gledaj kao katastrofu odbijanje,pa neka te odbije,druga ,treća,naćiće se ona koja ti se dopada a NEĆE te odbiti,ali kako to da znaš ako ne pokušaš,naravno ne napadno i tek tako....ne znam,kažu da imam neki svoj šarm koji se sviđa suprotnom(jbg i istom polu,a ja NISAM u tom fazonu:) ,...mislim da nisi u pravu kad misliš da moraš biti stranac -da bi te naša devoja primetila,ili bogat ili apolon,baka prase-da znam šta radi napaljeni klinac koji vozi lamba i "rešava ribe"....samo mogu da primetim da se klinke ,ili mlađe generacije ,sve opuštenije ponašaju po pitanju M/Ž odnosa i upoznavanja
 
Iskreno kad uporedim koliko sam se trudio sa nasim devojkama i sa strankinjama..

Da strankinje pobedjuju.
Lakse su dosta za razgovor, nema blama niti zajebancije, cak sam i putovao par puta u inostranstvo da upoznam drugarice koje znam preko neta godinama. U super smo odnosima

U medjuvremenu ovde pridjem devojci i ona mi zapreti da ce da vristi.
...nisam valjda toliko ruzan :hahaha:

Neznam, lose iskustvo imam sa nasim zenama. Mada zelim da upoznam neku lokalnu devojku ali mi neide. Neznam da li je problem u meni ili u njima
 
Iskreno kad uporedim koliko sam se trudio sa nasim devojkama i sa strankinjama..

Da strankinje pobedjuju.
Lakse su dosta za razgovor, nema blama niti zajebancije, cak sam i putovao par puta u inostranstvo da upoznam drugarice koje znam preko neta godinama. U super smo odnosima

U medjuvremenu ovde pridjem devojci i ona mi zapreti da ce da vristi.
...nisam valjda toliko ruzan :hahaha:

Neznam, lose iskustvo imam sa nasim zenama. Mada zelim da upoznam neku lokalnu devojku ali mi neide. Neznam da li je problem u meni ili u njima
E *ebiga,taman napisah lirsko-epsku hvalospevnu priču ili situaciju sa domorodkinjama,kad ono,u Četvrtak(26.Okt 2023),mesto dešavanja, Centar BGD,ul. Cara Dušana,i ugao Francuske,vreme oko 13h (ljudi koliko oćeš),sunčano i prijatno vreme,dakle reklo bi se "OPUŠTENA" atmosfera na ulici,hat međutim,Evo šta MI se desilo,a da zaista,NAJ NAJ NAISKRENIJE ne pamtim da sam to ,bar ne više godina unazad doživeo:

Čekam da pređem ulicu-da se upali zeleno za pešake,ja lagano i pristojno ,lepo obučeno,i sređeno,baš onako u dobrom sam bio izdanju,
REPREZENTATIVNOM,da se tako izrazim,kad ono,Upitah jednu devojku,neku slatku plavušicu,roze (a) Gornji deo,kao i suknja,i neki crni rančić-studentkinja,ali ono ,oko 20-23 godine,delovala mi je OK!?!,i odabrah nju da je pitam koliko je sad stpeni ,(jer je držala mobilni već u ruci i čituckala nešto sa ekrana),ko velim da je pitam,piše joj na glavnom ekranu,zašto da se cimam,a da budem iskren i dopala mi se,nisam imao nikakve namere sa njom,nbiti da se upoznajem,a kamoli nešto više,sem ako ONA sama ne bi inicirala nešto tako,kad,
Posle odgovora,"Paaaa....ovaj..ugh...UPLAŠENIM pogledom i drhtavim glasom mi reče,bez da je pogledala u mob(onako odoka,ili je već znala-NEbitno) , uglavnom,nisam ni stigao da kažem hvala,upali se Zeleno na sefamoru,i ona PALJBA od mene,kao da sam joj rekao da
ću da je napadnem ili siluem-(daleko bilo)!?!,i ja pređoh ulicu istim putem a ona se SVE VREME OSVRTALA UPLAŠENO za svoj ,maltene život i bezbednost?????!,i UBRZAVALA HOD da se što pre udalji od mene,što brže+što dalje,utripovala da je pratim,iako je još 50+ ljudi prešlo isti taj prelaz u 13h-dan ,sunce,ali jok,ONA SE UPLAŠENO,non stop osvrtala,da vidi da li idem za njom i kloliko mi je
odmakla,ladno sam pitao neke ljude jel ja to delujem nešto danas kao manijak,da li gledam kao manijak ili sam možda odeven kao neki nasilnik koji bi napao nedužnu curu u sred bela dana pred 200-300 ljudi (još ispred crkve Aleksandar Nevski) a oni mi ljudi,(tri momka i jedna devojka-recimo da je ova druga cura bila malo starija),samo su mi u čudu,odgovorili,"NE ,deluješ sasvim OK,i izgledaš i govoriš
sasvim normalno,u tom će jedan-HEJ PA VIDI,ONA U ROZE SA malim rancem-jel to ta?-Da ,evo vidi-reče ostalima,zaista se osvrće i
zabrinuto gleda da li je "i dalje pratim"!?!?) ,Ljudi -se začudili,ali je i sa daljine od skoro 100 metara bilo BAŠ očigledno ,da se ta devojka
UPLAŠENO osvrće u mom pravcu,još od kad sam je pitao za temp,što me je pod 1 ,ZAISTA zanimalo,jer sam imao neki prsluk,preko
duksa i postajalo mi je sve toplije,a ustao jako rano kad je bilo 'ladno i ,to sam i rekao tor "roze curi",kad sam je pitao jel zna koliko ima
sad stepeni,jer imam utisak da sam pogrešno obučen i skinuo taj prsluk i presavio ga preko ruke.
Pišem ovo namerno ,kao dramski tekst,onako baš u detalje,da možete da potpuno sastavite sliku i scenu dešavanja,u kojem sam ja,
umalo dobio ili vrištanje,ili poziv policije? PAzite ,kad su i drugi likovi to primetili,pa prvi me je pitao "šta uradi onoj devojci kad tako
uplašeno die što dalje i svakih par metara se osvrće u tvom pravcu",onda sam ušao u priču sa njima!?!
Dakle ovo,mi se NIJE DESILO GODINAMA unazad,ni u pola noći,u nekoj zabitoj ,slabo osvetljenoj uličici a ne cebtar Beograda,1 posle
podne,i ogromna saobraćajnica,još ima ljudi da napuni manji lokalni stadion,ali jok,ova,lepuškasta roze plavušica se TOLIKO UPLAŠILA
da je meni bilo ,pa ...ne neprijatno,što bi rekao jedan lik APRIJATNO,već mi je ostavilo OGROMAN ZNAK PITANJA-ŠTA BI OVO?!?
Eto ,morao sam ovo da podelim sa vama,dragi moji forumaši,da samog sebe demantujem ,kako su domaće devojke "Opuštene" za
priču,ulazak u razgovor ,a da ne bude ,"beži ili ću da vrištim"?!? I dalje mi nije jasno ,ŠTA je bio razlog,jel me prepoznala,ali ne
onda bi mi se obratila sa "ej gde si,ili šta hoćeš više od mene,ostavi me više na miru",ne -Jednostavno pitanje"Izvini jel znaš koliko ima sad stepeni ,baš je postalo vruće od jutros"-i posle odgovora(drhtavim ,uplašenim glasom) je ODMA usledila PALJBA i OSVRTANJE
da li idem za njom....još mi se vrti scena,koju opisah u dnk,po glavi,jer ne kapiram ZAŠTO?...eto toliko,morao sam ovako detaljno,jer mi
se ovako nešto dešava ,Svake DRUGE prestupne godine :) ....ccccc...jujuju....Gospode Bože...
 
Pitao si, koliko je stepeni?
Da,ili jel može da mi kaže koja je temperatura napolju sad,"izvini,jel možeš da mi kažeš (kad već blene u svoj mob) koliko je sad stepeni napolju...bez pretencioznosti,kreveljenja,namigivanja,odmeravanja,uostalom,videlo se da žurim negde svojim putem),a to je i jedino što me je ZAISTA zanimalo u tom trenutku. Ajde da ponovim,pa čak i neki likovi koji su bili prisutni se začudili i smejali se njenom strahu.
Sad,pitanje semantike,je mislim manje bitno,jbt,dramski scenario za scenu napisah,koliko sam u detalje opisao.

Da li sam već slično nešto upitavao osobe na ulici-naravno da jesam,"Izvinite/izvini,da li jel znaš gde je ulica...ta i ta...jel ovde staje...da li znaš/te gde je glavni ulaz ...itd,najnormalnija svakodnevna pitanja na koje dobijem normalan odgovor-bez bežanja i panike?
Ovde mi je jedino falila frulica iz filma Variola Vera,i neke čudne promene po licu,plikove -nalik na kruspe,koje se počinju pretvarati u makule,i da joj tražim vode,tako što bi jedva uspeo da sav iznemogo i krvav izustim SU-ko halil redžepi iz pomenutog filma. Da se razumemo,baš me zabole za neku nepoznatu žensku dalubu koju sam video tad i ko zna kad,već šta li je to dotičnoj prolazilo kroz glavu kad je tako odreagovala,ja ne mogu da dokučim(a koliko sam video ,nisu ni drugi)

Ja i moje opširrno pisanje,hebiga,uvek kad je nešto ovako-incidentno ,opisujem u detalje,ali da pitanje je bilo to,normalnim glasom,pristojno,i očigledno da imam svoj život i obaveze a ne da prepadam sad u jedan popodne na tako retardiran način,pošto je BGD
Prepun kamera ,pogotovo ta raskrsnica,dođe mi da preko svojih poznanika tražim snimak da ga iz analiziram-čisto da dođem do
"Aaaaaaa-pa tooooo je bila fora...da,da,da.....pa sad mi je potpuno jasno.
 
Da,ili jel može da mi kaže koja je temperatura napolju sad,"izvini,jel možeš da mi kažeš (kad već blene u svoj mob) koliko je sad stepeni napolju...bez pretencioznosti,kreveljenja,namigivanja,odmeravanja,uostalom,videlo se da žurim negde svojim putem),a to je i jedino što me je ZAISTA zanimalo u tom trenutku. Ajde da ponovim,pa čak i neki likovi koji su bili prisutni se začudili i smejali se njenom strahu.
Sad,pitanje semantike,je mislim manje bitno,jbt,dramski scenario za scenu napisah,koliko sam u detalje opisao.

Da li sam već slično nešto upitavao osobe na ulici-naravno da jesam,"Izvinite/izvini,da li jel znaš gde je ulica...ta i ta...jel ovde staje...da li znaš/te gde je glavni ulaz ...itd,najnormalnija svakodnevna pitanja na koje dobijem normalan odgovor-bez bežanja i panike?
Ovde mi je jedino falila frulica iz filma Variola Vera,i neke čudne promene po licu,plikove -nalik na kruspe,koje se počinju pretvarati u makule,i da joj tražim vode,tako što bi jedva uspeo da sav iznemogo i krvav izustim SU-ko halil redžepi iz pomenutog filma. Da se razumemo,baš me zabole za neku nepoznatu žensku dalubu koju sam video tad i ko zna kad,već šta li je to dotičnoj prolazilo kroz glavu kad je tako odreagovala,ja ne mogu da dokučim(a koliko sam video ,nisu ni drugi)

Ja i moje opširrno pisanje,hebiga,uvek kad je nešto ovako-incidentno ,opisujem u detalje,ali da pitanje je bilo to,normalnim glasom,pristojno,i očigledno da imam svoj život i obaveze a ne da prepadam sad u jedan popodne na tako retardiran način,pošto je BGD
Prepun kamera ,pogotovo ta raskrsnica,dođe mi da preko svojih poznanika tražim snimak da ga iz analiziram-čisto da dođem do
"Aaaaaaa-pa tooooo je bila fora...da,da,da.....pa sad mi je potpuno jasno.
Drugi put ces pogledati u svoj mobilni. Nemoj da te mrzi.
 
Drugi put ces pogledati u svoj mobilni. Nemoj da te mrzi.
Neće biti narednog puta,odoh ja ipak,među "loše" strankinje ,pa ću odande da čitam komentare kako je ljudima ovde - UOPŠTENO,ne samo po pitanju "Devojaka koje misle da su Boginje (pre bih sad rekao da imaju boginje-nego da su navedene),koje hodaju među smrtnicima" i da sa osmehom iz tamo neke,Austrije,Australije,Kanade,Amerike...itd....a vama koji ostajete-Gospod Vam bio upomoći! Zdravi mi bili.
 
E,ljudi,ja rešiJo misteriju one devojke koja je na pitanje jel zna koliko ima stepeni - popčerla panično da beži,osvrćući se da je ne pratim.....PONOVO SAM JE SREOI ČUO KAKO PARLA RUSKI/Ukrajinski-KO ZNA š'a je ona u svojoj glavi mislila da joj govorim,pa se dala u trk,...neću da baksuziram,ali ima ok naših devojki,ISTO kao i što ima i onih koje neće da ti dotvoljavaju pristup ,ako nisi .....(popunite sami_________________) , evo danas sam tražeći neku garderobu ,pa vraćajući se busom,samo 3 stanice od kneza do stana,upoznao super devojku koja je i lepa i inteligentna i od početnog pitanja jel videla skoro taj i taj bus,odmerila me i odmah počela da se cima da otvori aplikaciju koja pokazuje gde se nalazi svaki pa i moj prevoz-kad je došao uđosmo oboje i .....baš smo lepo pričali i baš neka draga cura,...ostatak neću da pišem,ali je popravio moj utisak o našim ženskama,devojkama,finim curama kojih itekako ima,samo nisu sve takve,naravno,ali ta što je PANIČNO BEŽALA,me je baš bacila u rebus,ali eto,saznah,to je to,poz.
 
Ja sam prije mnogo godina putovao aeroplanom za Bg i sjedila mlada Svabica pokraj. Poceli pricu sasvim lagano. Ne vidim da bi tako bilo i sa domorotkinjama.🤔
Blago tebJa,ja sam poslednji put,ko Mister Burns,putovao ŽIROPLANOM ,i biJo je DVOKRILAC,mislim da je model bio "Vilga" iz Čehoslovačke -"poslednji krik tehnologije"-kad se uniđe u isti žiroplan-ubrzo se samo krici:aaa: cika i vriska čuju iz Nj :kpozdrav:-Ljubim Ruke

P.S. Ja sam Gospodin iz ,tzv,"Bečke Škole"-nije ni čudo što me cure ZaObilaze Naširoko,vele,"vidi se da nisi u toku-pristojnost odavlo nije u moodi"
 
Evo , post sa teme Gde Upoznati Ruskinju,copy-paste,samo uradih,jer može imati veze sa tom curom koja je bežala (valjda da obavsesti kolege da je provaljena i da menjaju lokaciju-što duže razmišljam ,sve više ima smisla-pa mogla je sa"bezbedne"udaljenosti da zove mobilnim nekog "za pomoć",ali JOK-zna da se mob sluša,a ja nisam spomenuo da furam military look,ono maskirane lone,vojni prslook,zeleni maskirani kačket sa kome postoji čičak deo da se nakači ČIN,...tako da...UKLAPA SE...joj mamicu im,ako nešto "ne volim" više od BILO ČEGA -to su ŠPIUNI! :koto:

evo teksta:

utorak u 06:21 - GDE upoznati Ruskinju u Beogradu?

mario80: (napisa)

Kakav crni it to su sve špijunčine plaćeni od nato i usa nacista pa su pobegli iz rusije. Kojekakve nevladine organizacije i ostale govnhurije.

********************************************************************************
Au jbt......pazite,što je najgore ,ikekako ima logike u tom opažanju. "E pa,njih su za sve pripremali ,sem za mene-pa borićemo se pritatelji moji ,pa ko kome prvi doide glave" - Sad ću da budem ko Bata Stojković u Balkanskom Špijunu.........aaaaa.....sad je meni jasno....kao fol IT "strani radnici za američke nvo bezimene jako bogate firme" + enormna primanja....pa da , mario80 svaka čast na sklopljenim "kockicama" Mnogo dobar izgovor ,da ti vršljaju iznutra a kao Informatičke Tehnologije,moj tast radi od jutra do sutra i to među inostrancima,pa nemože da zaradi toliko ,koliko ovi kao zarađuju na tom istom poslu,samo se "malo" razlikuje poslodavac-u njihovom slučaju bezimeni i neki nvo,normalno američki.....mario80 zapanjen ja,sad sve to sa njima ovde ima itekako smisla
 

Back
Top