Jel cena ista kao i nekad

Pa imas privatne penzione fondove covece!:pljus: Uplacuj sam pare.


A to bi i mogao uciniti, ako i to ne pokradu. Bolje mi je to, nego trpiti neku babu samo zato sto mi fali 50 eura da izguram mesec.

- - - - - - - - - -

Od sada u Srbiji svako ce imati fixnu drzavnu penziju od 20.000, a sve ostalo ide preko privatnih fondova.


To je u redu. Ja imam u Srbiji 5 godina staza i meni je tih 20000 dosta.
 
A to bi i mogao uciniti, ako i to ne pokradu. Bolje mi je to, nego trpiti neku babu samo zato sto mi fali 50 eura da izguram mesec.

- - - - - - - - - -




To je u redu. Ja imam u Srbiji 5 godina staza i meni je tih 20000 dosta.

Imas austrijske penzione fondove. Wiener Stadtische na primer. A sada ne znam da li bi ti 5 godina u Srbiji bilo dovoljno za tih 20.000. Sumnjam...

- - - - - - - - - -

Jesi li pre 10-13 godina razmisljao o tome da ces morati da trpis neku babu da bi izgurao mesec???:lol:
 
Imas austrijske penzione fondove. Wiener Stadtische na primer. A sada ne znam da li bi ti 5 godina u Srbiji bilo dovoljno za tih 20.000. Sumnjam...

- - - - - - - - - -

Jesi li pre 10-13 godina razmisljao o tome da ces morati da trpis neku babu da bi izgurao mesec???:lol:


Nisam, jer sam mislio da ce mi zivot biti skroz drugaciji. Ni sad nije kasno, koliko ljudi se ozenilo sa 50.
 
29 godina Sinnke, neozenjen. Videcu sta ce biti,


Isto kao i meni ce ti biti. Ja imam 38 i meni je to proslo da nisam ni trepnuo. Gle da sam uzeo neku i trpio je ozenio bi se, ali to je stvarno onda bas trpljenje jer sta one danas ocekuju od nas, to je cisto izivljavanje. Mnogi su trpili po par godina i onda pukli i rastavili se.
Zato ja moram naci neku sa kojom ce mi biti dobro. Razmisljao sam da cak i nije lose to pod stare dane naci neku zenu. Njoj su deca odrasla i onda mozes sa njom provoditi vreme, samo treba paziti da to nije neka ludara.
 
Isto kao i meni ce ti biti. Ja imam 38 i meni je to proslo da nisam ni trepnuo. Gle da sam uzeo neku i trpio je ozenio bi se, ali to je stvarno onda bas trpljenje jer sta one danas ocekuju od nas, to je cisto izivljavanje. Mnogi su trpili po par godina i onda pukli i rastavili se.
Zato ja moram naci neku sa kojom ce mi biti dobro. Razmisljao sam da cak i nije lose to pod stare dane naci neku zenu. Njoj su deca odrasla i onda mozes sa njom provoditi vreme, samo treba paziti da to nije neka ludara.

Pa moje iskustvo i nije bas tako, uglavnom su se dosta vise one trudile itd., kompleksirale se oko sitnica ponekad i tako.
Sve i da ostanem sam u srednjim godinama mislim da necu biti usamljen. Ludara ima, to je sigurno.:(
 
Ne kazem da jesi. Usamljenost ti je kako se neko oseca, tugovanje zbog samoce. Covek moze biti sam ko panjina, ali ako ne tuguje zbog toga on onda nije usamljen, vec osamljen ili samotnjak.

Inace lol za insekte.:lol:


u principu meni je bolje kad zivim sam. Nekako sve lakse organizujem i sve je po mom. A to je kul. Meni bi jedino odgovarala zena koja je slicna meni, tako da sve sto ja radim i nju raduje.
 
Pa imas privatne penzione fondove covece!:pljus: Uplacuj sam pare.

O ovome i ja razmisljam iako sam uvek radio u firmama gde se regularno uplacuje za penziju. Kako su krenuli dok mi dodjemo na red za penziju pomerice starosnu granicu na 80 godina. Ako sada krenem da u narednih 20 godina uplacujem u privatni penzioni fond sa 60 cu moci da se penzionisem i zivim od toga dok ne stigne i ova regularna penzija.
 
Koliko muskarac danas mora imati kesha da bi se mogao ozeniti i koliko mu kesha treba da bi taj brak trajao?

Ti znas da ja nikada ne lazem i ne uvijam i direktno pogadjam u centar, a mislim da je to kod tebe malo nize, zar ne? Tako i ovog put... otvoreno i iskreno.

Mora da ima svoj stan, preko 60 kvm. MOra da ima negde preko 100000 eura u vise banaka, posto je osiguranje depozita do 50000 eura. Trebalo bi mesecno da ima preko 3500 E za normalno funkcionisanje. Da li ce on raditi kod nekog i sta ili ce on biti drugima gazda, nije vazno. Vazno je da moze da uzme slobodne dane kada hoce, da mozemo da se pocastimo od te plate.
 

Back
Top