Manjak hrabrosti kao pojava...

Stalno se progurava teza da su oni samo direktni, nista osobno. Misljenja sam da na taj nacin samo prikrivaju da su aholes. Cim ti odbrusis, stanes im na crtu, onda bude aaaa, ne volim taj ton, ne svidja mi se nacin na koji se obracas, bla,bla....
Doors swing both ways, cupcake.🤙
 
Šta mislite o ljudima koji nemaju hrabrosti, da ne kažem m*da, da vam u lice kažu šta misle nego se kriju iza dvosmislenih odgovora, podbadanja između redova i slično? Šta je tačno tu u pitanju?
Pitanje važi za oba pola, za virtuelne i realne odnose i ljude. Tema mi je za LjiS jer uključuje oba pola i njihove odnose, pa molim da tu i ostane. Hvala!
mislimo da su to picketine, sise, jajare i bezmudni pizduni.
 
1. presmesno je da Ti postavis ovu temu (ali nije me iznenadilo)

2. ovde u VL svetu su mi pobrisali pola misli pojedniim "oblicima zivota"
jer zaboga : sve moze da se kaze na lep i kulturan nacin :rotf:

3. sa malo ljudi odrzavam interakcije ako ne znam sta mi misle, istina je bolna, ali se i sazvace
ako ti je neko drag kao COVEK i oberucke prihvatam konstruktivne kritike na svoje ponasanje.

4. ovde i u RL jasno kazem svakome sta mu mislim ali na moju zalost (ili srecu) ne dobijem povratnu info.

5. ne pisem dalje jer me je mama ucila da ne razgovaram sa nepoznatim ljudima
i da ne uzimam bonbone i cokoladicu od stranaca
i meni isto pod 5. rekla sine nikada ali nikada kad vidis debelu zenu ne ulazi sa njom u bilo sta, zaobidji je.

zaobidjem ja, mislim godinama zaobilazim, al nece one mene iako sam suv i ne zauzimam puno prostora.
 

Back
Top