Народ "ОПАСНО" ћути, а Видовдан само што није!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Недавно се огласио предесдник општине Зубин Поток Славиша Ристић апелом,

Срби, организујте се на Видовдан​


136702095951484d8ca38b9405691857_368x259.jpg
Митинг у Београду треба да организују родољубиве странке, каже Ристић​

Ристић је нагласио да је дошло време да се "јединствено делује како би се спречила не само примена бриселског споразума него и губитак Косова и Метохије и даље растакање Србије".

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/319485/Ristic-Srbi-organizujte-se-na-Vidovdan



Неколико дана после тога ДСС се огласила са:

Демократска странка Србије позива све грађане који се противе Бриселском споразуму и чланству Србије у Европској унији да се придруже протесту који ће се одржати на Видовдан, 28. јуна​

"Окупљање започиње у 16 часова на платоу Филозофског факултета, одакле ће се кренути до Владе Србије, где ће бити уручено протестно писмо", рекао је портпарол ДС С Петар Петковић на конференцији за новинаре у Београду.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/321646/DSS-poziva-na-protest-na-Vidovdan


...и од тада..........ТАЈАЦ. Опасно се ћути. Ипак, нека организација би већ требала увелико да ради на припреми тог протеста. На сва звона је већ одавно требало да се звони и народ позива. Ја то звоно још нисам чула. Можда је неко нешто из "даљине" чуо, па нека јави....


АЛИ, има она народна у коју сам увек веровала: "НАРОД ЋУТИ",...:think::think::think:
а када народ ћути нешто ипак мора да се спрема,....или ЏА....или БУ. Па, да видимо ШТА:?:


.
 
Ово шта је још остало од Срба у Србији ћути јер нема куд.
Ови што су се ,,добро снашли'' у неодемократији, ћуте да не буду откривени.
Они који су отишли из Србије вратиће се бар половина када Србија буде Србија као некад. То је као у ратовима: гину за домовину и они ћуте а када се рат заврши дођу дезертери да управљају државом. Е, једино они свакодневно креште као тетреби пред парење и бусају се у груди.
C'est la vie, рекли би Французи.
 
Slepi idolopoklonici svih srpskih stranaka - ujedinite se ! :aha2:

Sve dok ovde budemo gledali (pa i u zivotu) glasace koji ce u 99% slucajeva samo da hvale stranku za koju glasaju - to ti je to.

Publika veruje da ova garnitura zna sta radi - iako oni rade sve sto bi Tadic ili Ceda mogli da potpisu. Eto, publika jednima veruje a drugima ne. A cinjenice? :think: Ta publika se cinjenicama ne opterecuje.

I bolje da se ne brukaju. Na protestu oko Briselskog sporazuma je bilo 3-4 hiljade ljudi... Jadno, obzirom na ciljeve i namenjenu svrhu okupljanja. Ili 100 hiljada ili nista... Na Ucsu i u podne, sa helikopterskim uzivo prenosom.
 
Окупљање започиње у 16 часова на платоу Филозофског факултета, одакле ће се кренути до Владе Србије, где ће бити уручено протестно писмо

Urucenje pisma :roll:
Ako ih Kostunica bude urokljivo gledao, onda ce da se predomisle? Ne, nece. Napravi miran protest od bar 100 hiljada ljudi i zatrazi izbore. Najavi da ces da uradis to-i-to prvog dana kad dodjes na vlast. Pa ako uradis, svaka cast. Ako slucajno ne uradis - bojkot te stranke na izborima sledeci put. Dovoljno je lazova u politici ovde.
 
Slepi idolopoklonici svih srpskih stranaka - ujedinite se ! :aha2:
Sve dok ovde budemo gledali (pa i u zivotu) glasace koji ce u 99% slucajeva samo da hvale stranku za koju glasaju - to ti je to.Publika veruje da ova garnitura zna sta radi - iako oni rade sve sto bi Tadic ili Ceda mogli da potpisu. Eto, publika jednima veruje a drugima ne. A cinjenice? :think: Ta publika se cinjenicama ne opterecuje.
I bolje da se ne brukaju. Na protestu oko Briselskog sporazuma je bilo 3-4 hiljade ljudi... Jadno, obzirom na ciljeve i namenjenu svrhu okupljanja. Ili 100 hiljada ili nista... Na Ucsu i u podne, sa helikopterskim uzivo prenosom.

Испуцали се 5. октобра 2000-те па после схватили да су се зезнули.
Више им не пада напамет такав излет на бланко!
 
Draga moja kisela bombono,

nece od toga biti nista. Bice, verovatno, organizovan taj miting, na koji ce doci 1000 ljudi, i to je sve.

Gledam sada kako su se ovi "umetnici" pokupili na trgu kada su im pripretili da ce da im zavrnu lovu. Domace filmove vec decenijama vise ne gledam, u pozoriste mi ne pada na pamet da idem, domace knjige zaobilazim, koristim samo strucne, nesto se u klasicnoj muzici jos drzimo, likovna umetnost nam prakticno ni ne postoji - imam rodjake koji pripadaju tom svetu pa ponesto znam, bolje da ne pricam sta se tu sve radi (bolje reci, ne radi a dobijaju se privilegije). Ukratko, kome bre da se daju pare? Diletantima? Mi prave umetnike vise nemamo, tacnije ima ih ali vrlo malo a te necete videti ni cuti u medijima. Medjutim, kada im je doope u pitanju pokupilo ih se oko 800 ako se ne varam.

A na miting protiv izdaje Srbije i okupacije Kosova i Metohije doslo je ukupno 1000 ljudi. Jer KiM su balast za Srbiju, sto ekonomski, jos vise politicki (a time i ekonomski), bez njega bolje bi se zivelo itd. Tj, moja guza na 1., 2. i 3. mestu, a za drugo me bas briga. Znaci samo da su ti isti umetnici dosli na vec pomenuti miting za podrsku KiM u okviru Srbije, bilo bi duplo vise ljudi.

Ali umetnici nisu jedini. Posto se ceo narod tako deklarisao, a umetnici su posredno samo potvdili taj moto "Moja guza na prvom mestu", mogu samo da izjavim da cu i ja od sada primeniti isti moto. Tako da, sto se tice umetnika, a i svih drugih koji su na budzetu - od penzionera, preko nezaposlenih do zaposlenih u javnom sektoru i drzavnoj upravi, mogu da porucim da me apsolutno ne zanima koliko ce ih otpustiti i da li ce im dati novac, kao ni da li i sta imaju da jedu. Zapravo posto radim za privatnu kompaniju, i to za strane firme, tako da samo donosim ciste devize u zemlju, svi ti na budzetu su meni BALAST koga bolje da nema. Tako da se nadam da ce ih pootpustati sto vise i sto pre.

A budu li izasli da protestvuju priduzicu se policiji u peglanju ledja i glava istih. Za KiM.
 
Poslednja izmena:
Urucenje pisma :roll:
Ako ih Kostunica bude urokljivo gledao, onda ce da se predomisle? Ne, nece. Napravi miran protest od bar 100 hiljada ljudi i zatrazi izbore. Najavi da ces da uradis to-i-to prvog dana kad dodjes na vlast. Pa ako uradis, svaka cast. Ako slucajno ne uradis - bojkot te stranke na izborima sledeci put. Dovoljno je lazova u politici ovde.


Vojislav_Kostunica_04_u_307435145.11998.jpg

Уме он и да се насмеје, а понекад и да буде љут......Ех, ал` не нађох такву слику.

Ипак, његово време је прошлооооо....
 
Vojislav_Kostunica_04_u_307435145.11998.jpg

Уме он и да се насмеје, а понекад и да буде љут......Ех, ал` не нађох такву слику.

Ипак, његово време је прошлооооо....

Ali nije sto se njega tice. On je dozivotni Bog otac svoje stranke. Manje vazno ako ona usput nestane (kao SPO).

- - - - - - - - - -

...kolko kostunjavi ima godina...

Војислав Коштуница (Београд, 24. март 1944)

http://sr.wikipedia.org/wiki/Војислав_Коштуница
 
Narod cuti jer je umoran od price o Kosovu, Evropskoj uniji, aferama, skandalima, mutnim poslovima politicara, stogodisnjoj ekonomskoj krizi...95 njih se bore kako da preguraju mesec i poplacaju racune.Nemaju vise ni snage ni volje za price o Vidovdanu i ustancima.
Jos nam samo treba jos jedan rat pa da izgine gomila neduznog naroda!Kao sto se ginulo 90-95 i 99.Ljudi manite se tih prica i gledajte kako da vam bude bolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top