Žene su zlopamtila

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Znate li razliku izmedju muške i ženske svadje?

Mi muškarci smo uvek pod pogrešnim utiskom da trenutna rasprava ima veze samo sa onim što se upravo desilo.

Kod žena svadja je u vezi svega što ste ikad uradili u toku cele veze.

Žene šta vas tera da budete zlopamtila?
 
Ја памтим апсолутно све, ко ми је шта урадио, кад, како, код мене се не заборавља, зато и не опраштам јер не могу да заборавим, и мени тако кад крене "а ти си тад и тад то и то" буде "ок мићко, али шта је било пре тога тад и тад ту и ту" па буде ћути, лези доле.
 
Znate li razliku izmedju muške i ženske svadje?

Mi muškarci smo uvek pod pogrešnim utiskom da trenutna rasprava ima veze samo sa onim što se upravo desilo.

Kod žena svadja je u vezi svega što ste ikad uradili u toku cele veze.

Žene šta vas tera da budete zlopamtila?


mozhda zhene nebi bile takve da mushkarci ne odmahnu rukom na svaku njenu primedbu ili na to sto njoj smeta, sto je tishti

odmanete rukom i kazhete "ah vi zhene" a pamtimo
 
dosada
nismo lepe pa zamisljamo neke konkurentkinje, ali to vise nekako iznutra lepe
imitiramo neku drugu zenu
to je to

- - - - - - - - - -

najbolje ti je da izbrises to musko zensko razmisljanje i da budes konkretan inace je gadno
 
jes, jedino da se pitas koja ce prva
ili koji mislim da su i muski neki takvi
koji nam je uopste cilj

- - - - - - - - - -

pa mozda imam te osobine nisam u praksi nikad niti sam imala te dozivljaje
da li ce tako ostati
 
Znate li razliku izmedju muške i ženske svadje?

Mi muškarci smo uvek pod pogrešnim utiskom da trenutna rasprava ima veze samo sa onim što se upravo desilo.

Kod žena svadja je u vezi svega što ste ikad uradili u toku cele veze.

Žene šta vas tera da budete zlopamtila?

Netacna tvrdnja, zavisi od osobe do osobe, nikako nisam zlopamtilo, to mi je nesto uzasno i bezveze.
Znam za totalno suprotne primere u praksi.
Ne mora da znaci da zaboravim, ali oprastam i mislim da je to veoma vazno kod razvoja, sazrevanja licnosti...
 
Poslednja izmena:
Znate li razliku izmedju muške i ženske svadje?

Mi muškarci smo uvek pod pogrešnim utiskom da trenutna rasprava ima veze samo sa onim što se upravo desilo.

Kod žena svadja je u vezi svega što ste ikad uradili u toku cele veze.

Žene šta vas tera da budete zlopamtila?
Borim se protiv toga, ali jesam zlopamtilo. Sreca u nesreci je sto nisam osvetoljubiva. Pa, zapravo samo sebe kidam. Vreme se ne moze vratiti i greske preskociti, a ja se stalno saplicem o njih...:(
 

Back
Top