Žene su zlopamtila

ovo boldovano....nisam bas sigurna.....
vise mislim da oni vecinu stvari rade pod parolom "daj da otaljam samo", i prema trenutnom insektu

Pazi nisu svi, to su obicno onaj sloj koji nista nije postigao u zivotu pa se koristi manipulacijom i lukavstvom a jos ako je zena uspesnija tek tada... ali to je tema za sebe.
Kada hoce daleko su veci manipulatori, gadniji dok zene su sitna boranija. Ovo je zasnovano na zivotnim primerima.
 
Znate li razliku izmedju muške i ženske svadje?

Mi muškarci smo uvek pod pogrešnim utiskom da trenutna rasprava ima veze samo sa onim što se upravo desilo.

Kod žena svadja je u vezi svega što ste ikad uradili u toku cele veze.

Žene šta vas tera da budete zlopamtila?

Kako da ne znam..avaj..to je ono gde on ne zna gde je zabrljao a ja bi trebala kao žaba neka da mu pričam tra - la - la..Pa, kako ne bih. Što ja umem tako lepo da se svađuckam, onako na finjaka. I konstruktivno. Mogu da vam držim kurs. :mrgreen: (Pa, kako i ne bih; i vi biste savladali tehniku na mom mestu, da ste prošli što sam ja, ha, ha, ha...:lol:)

Šalu na stranu, volim da diskutujem i da razmenjujem mišljenja.

Ja se vodim sadašnjošću, i na to bi se vodile rasprave. Ali, uvek u malom mozgu držim sve učinjeno. Opraštam zbog sebe. Neću da se trujem lošim mislima, i negativom. Svi smo mi ljudi i grešimo. Jedno su greške, drugo je pusti bezobrazluk, to razgraničavam .

Nisam osvetoljubiva. To smtram degradirajućim i kretenskim. Pamtim. Ali, ne vraćam nikada. Jer mi je ispod časti da se bahćem amebama i smradovima od ljudi. Samo zbog sebe opraštam; da sebe zaštitim i da uvek u glavi mi budu sve ono šta prošla sam. Čisto iz predostrožnosti da se nikad ne opustim i da mi neke pogane stvari iznova urade.

A, ovo sve..ma puštam more. Nemam ja vremena za kretene i bolide. Dižem ruke i samo nestajem . Zaboravljam i otpuštam.

Kad pogledaš, nije fazon u grešenju, fazon je u grešenju i kada postaneš svestan srljanja. To je dupli pad. To je već previše, i za mene, složićete se.

:bye:
 
Целог твог поста, значи целог треба да те буде срамота, јер жене више размишљају на локалном нивоу него на глобалном, мање их то занима, мушкарац се природно поставља као заштитник свих и целе своје породице тако да не може мислити само на себе никако, а ово о манипулисању је тек глупост, али са особом као што си ти нема потребе ни полемисати о томе јер нећеш ни схватити свакако.

Sta si se ti razgoropadio ovde na forumu, vristis i mlataras rucicama? tako se ophodi roditeljima koji te jos uvek izdrzavaju da mozes da lajes ovde besomucno. Pogledao par akcionih filmova dok mu mama donosi skuvano na posluzavniku pa poceo da vileni. Ti ces da pricas o herojstvu i zastitnistvu ... takve kao ti bi trebalo poslati sa 15 na ratiste
 
Tačno.

Aj sad klekni da mi opereš noge u lavoru. Brzo!

Neko se prepoznao pa poceo da vredja ... jad i beda

- - - - - - - - - -

Kako da ne znam..avaj..to je ono gde on ne zna gde je zabrljao a ja bi trebala kao žaba neka da mu pričam tra - la - la..Pa, kako ne bih. Što ja umem tako lepo da se svađuckam, onako na finjaka. I konstruktivno. Mogu da vam držim kurs. :mrgreen: (Pa, kako i ne bih; i vi biste savladali tehniku na mom mestu, da ste prošli što sam ja, ha, ha, ha...:lol:)

Šalu na stranu, volim da diskutujem i da razmenjujem mišljenja.

Ja se vodim sadašnjošću, i na to bi se vodile rasprave. Ali, uvek u malom mozgu držim sve učinjeno. Opraštam zbog sebe. Neću da se trujem lošim mislima, i negativom. Svi smo mi ljudi i grešimo. Jedno su greške, drugo je pusti bezobrazluk, to razgraničavam .

Nisam osvetoljubiva. To smtram degradirajućim i kretenskim. Pamtim. Ali, ne vraćam nikada. Jer mi je ispod časti da se bahćem amebama i smradovima od ljudi. Samo zbog sebe opraštam; da sebe zaštitim i da uvek u glavi mi budu sve ono šta prošla sam. Čisto iz predostrožnosti da se nikad ne opustim i da mi neke pogane stvari iznova urade.

A, ovo sve..ma puštam more. Nemam ja vremena za kretene i bolide. Dižem ruke i samo nestajem . Zaboravljam i otpuštam.

Kad pogledaš, nije fazon u grešenju, fazon je u grešenju i kada postaneš svestan srljanja. To je dupli pad. To je već previše, i za mene, složićete se.

:bye:

:ok: sve je izreceno
 
Sta si se ti razgoropadio ovde na forumu, vristis i mlataras rucicama? tako se ophodi roditeljima koji te jos uvek izdrzavaju da mozes da lajes ovde besomucno. Pogledao par akcionih filmova dok mu mama donosi skuvano na posluzavniku pa poceo da vileni. Ti ces da pricas o herojstvu i zastitnistvu ... takve kao ti bi trebalo poslati sa 15 na ratiste
Прво и прво, мушкарци не вриште и не млатарају ручицама, они се деру када су бесни (а то нисам уопште приметио код МП5-а, мислим на моменте гнева), наведене карактеристике
су својствене женама, а појачано испољавање наведених ономатопеја је својствено женама у ПМС-у, због чега си ти ову тему скапирала као полигон на коме ћеш да истовариш свој отпад.
Друго - оптужујеш некога да вређа, а управо си упутила једну од (овако) сочнијих увреда, где га поредиш са псом. Врло занимљиво.
Треће - Откуд ти знаш какви су односи код њега у породици и какав је он уопште у реалу?
Четврто - Да ли сам и ја зрео за ратиште?
 
ahah ovo je tako istina, prisla mi jedna dosta pijana za sanko ubacila mi se u facu i nesto mi pric a smrdi joj iz usta... ja sve izbegavam al ne mogu bas, i pita mene ona direktno a ja sata cu pa kazem NE.
joj majko kad je ona pocela da me vredja skote, svinjo, pederu, sta ti mislis sta si ti ko si ti ne valjam ti imas bolju;))))))))

Nešto veoma slično se desilo i meni..(ali uopše nije zadah u pitanju)..kad sam je odbio na finjaka,na kraju večeri me pitala ljutito "jesi ti *****"?Hahaha valjda joj bilo nepojmljivo i da muško može da odbije:mrgreen:
 
Pazi nisu svi, to su obicno onaj sloj koji nista nije postigao u zivotu pa se koristi manipulacijom i lukavstvom a jos ako je zena uspesnija tek tada... ali to je tema za sebe.
Kada hoce daleko su veci manipulatori, gadniji dok zene su sitna boranija. Ovo je zasnovano na zivotnim primerima.

На животним примерима твојим? И сад је то апсолутно тако? Јао обожавам ово, напиши неки књигу како смо гадни, типа мемоари једне алисе.

Sta si se ti razgoropadio ovde na forumu, vristis i mlataras rucicama? tako se ophodi roditeljima koji te jos uvek izdrzavaju da mozes da lajes ovde besomucno. Pogledao par akcionih filmova dok mu mama donosi skuvano na posluzavniku pa poceo da vileni. Ti ces da pricas o herojstvu i zastitnistvu ... takve kao ti bi trebalo poslati sa 15 na ratiste

Јао, јао, па неко се најео фрустрације па је сад сит, чак и другима сипа... Хвала на тако лепим речима, па сад по мом одговору првом и овом сад нешто не бих рекао да сам ја тај који се разгоропадио... Седи доле пудлице малена. А ово последње са 15 и ратиштем је комплимент, јер се на ратиште шаљу само спремни, тако да - да, био сам спреман и са 15 за нешто што ти ни сад ниси, очигледно појео те живот фрустрирана малена пудлице... И, види, сад бих ја волео да могу да кажем "тако се опходи према..." али не могу, јер просто уз такву огорченост сумњам да ико поред тебе има, зато и јеси таква каква јеси. : ))

Прво и прво, мушкарци не вриште и не млатарају ручицама, они се деру када су бесни (а то нисам уопште приметио код МП5-а, мислим на моменте гнева), наведене карактеристике
су својствене женама, а појачано испољавање наведених ономатопеја је својствено женама у ПМС-у, због чега си ти ову тему скапирала као полигон на коме ћеш да истовариш свој отпад.
Друго - оптужујеш некога да вређа, а управо си упутила једну од (овако) сочнијих увреда, где га поредиш са псом. Врло занимљиво.
Треће - Откуд ти знаш какви су односи код њега у породици и какав је он уопште у реалу?
Четврто - Да ли сам и ја зрео за ратиште?

Батали пудлице малене уживај у дану... Она се сад осећа битно, неко је на њу обратио пажњу... Фрустрирана малена пудлица, замисли како је свет гадан кад га гледаш из њених очију.... Па туга... :lol:
 
Батали пудлице малене уживај у дану... Она се сад осећа битно, неко је на њу обратио пажњу... Фрустрирана малена пудлица, замисли како је свет гадан кад га гледаш из њених очију.... Па туга... :lol:
interesantno da male pudlice seta kekerec koga impersonifikuje ovaj truli nik :hahaha1:
to ti se kaze 'u al sam glup, zasro sam samog sebe' :hahaha1:
 
na primer ja sam tip koji se ne svadja i tako to....ne umem da se svadjam. ja umem da kazem sta hoc, sta mi smeta, ali to je vrsta razgovora..
e sad...ponekad mi padne roletna i to onako bas skroz, e tad sam gadna i tada pucam po savovima i ne biram reci ni ton ni jacinu zvuka...ali kad mene neko dovede u to stanje znaci da mi je prekipeo vec dosta pre toga
 
Прво и прво, мушкарци не вриште и не млатарају ручицама, они се деру када су бесни (а то нисам уопште приметио код МП5-а, мислим на моменте гнева), наведене карактеристике
су својствене женама, а појачано испољавање наведених ономатопеја је својствено женама у ПМС-у, због чега си ти ову тему скапирала као полигон на коме ћеш да истовариш свој отпад.
Друго - оптужујеш некога да вређа, а управо си упутила једну од (овако) сочнијих увреда, где га поредиш са псом. Врло занимљиво.
Треће - Откуд ти знаш какви су односи код њега у породици и какав је он уопште у реалу?
Четврто - Да ли сам и ја зрео за ратиште?

Ne shvatam poentu izigravanja drvenog advokata jednoj personi koja ima poplavu u mozgu. Jurca okolo po forumu, citira nepoznate ljude, vristi a nema nijednu jedinu oformljenu misao da bi ga ljudi uopste citali a kamoli polemisali.
Ruse se interesantne teme i pdf zbog isfrustriranih muva zunzara, dokle bre vise ...
 

Back
Top