Boze sta mi je bilo-gde mi je bila pamet??? cemu ovaj zenski trip

Zene stalno kukaju da su se nesto zajebale, a objektivno su uzivale u neki trenucima...
Na primer, jebu se sa grbavcima, dlakavim strvinama,tatinim ortakom, dobermanima, imaju nekog majmuna koji ih tuce i tretira kao *****...I tog momenta uzivaju u tome-a posle se pitaju gde mi je bila pamet?
Ne kapiram taj trip da u necemu uzivas i posle ti bude zao.
Ne kapiram taj zenski trip.
Vi?


pa jesi nekad jeo neki sladoled i nisi osetio da je pun patogenih bakterija.
i sedeo posle na šolji ulitan od proliva i čudio se kako je majkumu bio lep...
 
Zene stalno kukaju da su se nesto zajebale, a objektivno su uzivale u neki trenucima...
Na primer, jebu se sa grbavcima, dlakavim strvinama,tatinim ortakom, dobermanima, imaju nekog majmuna koji ih tuce i tretira kao *****...I tog momenta uzivaju u tome-a posle se pitaju gde mi je bila pamet?
Ne kapiram taj trip da u necemu uzivas i posle ti bude zao.
Ne kapiram taj zenski trip.
Vi?

Naučio sam jednu stvar što se tiče žena :
- da se ne pita za prošlost
- da im sve odobravaš
- da ih dobro j'ebeš
- i da ne gledaš druge žene, preko nje
 
Zene stalno kukaju da su se nesto zajebale, a objektivno su uzivale u neki trenucima...
Na primer, jebu se sa grbavcima, dlakavim strvinama,tatinim ortakom, dobermanima, imaju nekog majmuna koji ih tuce i tretira kao *****...I tog momenta uzivaju u tome-a posle se pitaju gde mi je bila pamet?
Ne kapiram taj trip da u necemu uzivas i posle ti bude zao.
Ne kapiram taj zenski trip.
Vi?

jedna devojka...lepuskasta...sa likom orah iz ruke da mu ne uzmes..al dobro i ja sam nekom ruzan....nego sto kad se posvadjaju on joj obavezno odvali 2-3 samarcine, a bogme vidjao sam i masnice , ona tvrdi da nisu od njega...i tako kad je on isprasi ona je povredjena i u neverici od 3-5 dana i onda obicno kaze sta da radim ja njega volim i sve ispocetka:confused:...meni to nikad nije bilo jasno:think:
 
Zene stalno kukaju da su se nesto zajebale, a objektivno su uzivale u neki trenucima...
Na primer, jebu se sa grbavcima, dlakavim strvinama,tatinim ortakom, dobermanima, imaju nekog majmuna koji ih tuce i tretira kao *****...I tog momenta uzivaju u tome-a posle se pitaju gde mi je bila pamet?
Ne kapiram taj trip da u necemu uzivas i posle ti bude zao.
Ne kapiram taj zenski trip.
Vi?

Pa cim se zaljube masa toga njima bude zao, zbog toga se savetuje da se malo vishe razmishlja mozgom a sasvim malo sa vaginom
 
jedna devojka...lepuskasta...sa likom orah iz ruke da mu ne uzmes..al dobro i ja sam nekom ruzan....nego sto kad se posvadjaju on joj obavezno odvali 2-3 samarcine, a bogme vidjao sam i masnice , ona tvrdi da nisu od njega...i tako kad je on isprasi ona je povredjena i u neverici od 3-5 dana i onda obicno kaze sta da radim ja njega volim i sve ispocetka:confused:...meni to nikad nije bilo jasno:think:
To je hemija. Ne možeš razumom protiv nje kad ti se desi.
A dok ti se ne desi, misliš nema šanse...
A možda su i neki kompleksi, recimo da ona smatra sebe manje vrednom i nedostojnom takvog frajera.
 
To je hemija. Ne možeš razumom protiv nje kad ti se desi.
A dok ti se ne desi, misliš nema šanse...
A možda su i neki kompleksi, recimo da ona smatra sebe manje vrednom i nedostojnom takvog frajera.

nemam pojmaa...jedan mali se izlomi za njom drzo bi je ko malo vode na dlanu....u svakom slucaju hemija ili sta god...bolesno

mushkarac koji vrshi bilo kakvu vrstu nasilja nad zzenom je obichna piccka

slazem se 100%
 

Back
Top