U SRBIJI ipak nadjacava bolji deo nacije!!!

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Na ovaj zakljucak (ne prvi put) dosao posle jucerasnjeg pobednika cetvrte sezone rijaliti-soua Milana Marica, popularnog Svabe iz kultnih "Rana", koji su, hteli mi to ili ne, tada oslikavali stanje nase nacije (nevezano za "zlocinacki rezim devedesetih"). Milan nije pobedio zbog SVABE, vec zbog NJEGA SAMOG, znam da su mnogi ocekivali da "luduje i smrce" kao u filmu, ali zivot nije film, on nije narkoman, ovu temu pisem upravo na Politici (svakako ima veze sa politikom) da bih dokazao stanje nase nacije, da jos uvek nismo "senuli" da je uprkos velikoj gledanosti rijaliti-sou programa dosta osporavanih svugde, kao i na ovom forumu, narod uvek, GOTOVO UVEK u tim "rijaliti sranjima" nasao nesto dobro, iskreno, sto se UVEK moze naci bar u jednom ukucaninu, gotovo uvek je dokazano da je bas taj jedan ukucanin, neskandalozan, "nezanimljiv novinama", nenametljiv, drugim recima, miran, iskren i dobrodusan, pobedio, kao juce, jer da je to bila drugoplasirana takmicarka, u Srbiji bi pobedio lazni moral i lazna "dusa", ne znam da li je ovo mozda i za Blog ali sam ovo jednostavno morao da napisem i to bas ovde, svakako ne samo zato sto je "najprometnije", neka forumasi to sami rasude, a ako moderatorima ipak smeta ova tema, neka je samo zakljucaju, iako ne vidim valjan razlog za to, da bih sve ovo prebacio na Blog, iako mislim da tamo nije potrebno.
 
U SRBIJI ipak nadjacava bolji deo nacije!!!

________________________________________


Tačno 100%, ali se to dešava samo u V. Bratu ... i nigde više.

Desava se, itekako.

Desilo se i na "Farmi", i u "Survajveru", skoro uvek zasluzeno, slozili bi se i oni koji to i ne prate.


Mnogi su mislili da je Milan "Svaba" i u stvarnom zivotu, da je tako, sigurno ne bi pobedio, vec ne bi ni usao.
 
Dokle god ljudi gledaju "rialiti sou", ne moze da "pobedi" bolji deo nacije.

To je zatupljivanje i zaglupljivanje nacije na perfidan nacin.

E, vidis, pola nacije gleda rijaliti-soue....

Neki nece da priznaju, "da ih ne bi ismevali"...

A onaj drugi deo nacije koji bi "zapalio Pink i sve u njemu" je jos gori (ne mislim direktno na tebe).

Govorim o tome da se i u istinski "trovackom" projektu Zapada, moze se slobodno reci, naci nesto dobro, ustvari neko DOBAR, i narod to prepozna.


I presrecan sam zbog toga!
 
Ali opet, da je transeksualno-pederska-tracarska-debela-bezocna persona pod pseudonimom Boki 13 preskocila makar jedno mesto, Makedoniju bi trebalo da je sramota, a da je pobedio, na osnovu velike gledanosti i glasanja sirom Balkana, trebali bi svi dobrovoljno izvrsiti kolektivno samoubistvo, jer smo usli u Evropsku Uniju... :)
 
Дакле, два пута се чудим :

- Први пут што уопште има некога да гледа "Великог Брата" ...

- А други пут да се о томе отвори тема на политици ???

Ајд још мало, док не пребациш на блог, па да затварам радњу ...
 
Дакле, два пута се чудим :

- Први пут што уопште има некога да гледа "Великог Брата" ...

- А други пут да се о томе отвори тема на политици ???

Ајд још мало, док не пребациш на блог, па да затварам радњу ...

Valjda sam objasnio zasto je tema ovde...

Nemoj da je zakljucavas jos uvek, a ako treba, bar je nemoj brisati....

OK, ja gledam, priznajem, i niko osim mene od forumasa ne gleda ???

I niko u Srbiji NECE DA KAZE da gleda???

Odakle onda tolika gledanost, glasovi, iz Kroacije mozda???


Gledali smo ljubakanje Anabele i Mladena, majmunisanje i ogovaranje makedonskog trandze, sve su to odvratne stvari i ovog serijala, ali ipak, na kraju, sve se zavrsilo pobedom Milana Marica Svabe, zbog toga sam i otvorio ovu temu!!!
 
Na ovaj zakljucak (ne prvi put) dosao posle jucerasnjeg pobednika cetvrte sezone rijaliti-soua Milana Marica, popularnog Svabe iz kultnih "Rana", koji su, hteli mi to ili ne, tada oslikavali stanje nase nacije (nevezano za "zlocinacki rezim devedesetih"). Milan nije pobedio zbog SVABE, vec zbog NJEGA SAMOG, znam da su mnogi ocekivali da "luduje i smrce" kao u filmu, ali zivot nije film, on nije narkoman, ovu temu pisem upravo na Politici (svakako ima veze sa politikom) da bih dokazao stanje nase nacije, da jos uvek nismo "senuli" da je uprkos velikoj gledanosti rijaliti-sou programa dosta osporavanih svugde, kao i na ovom forumu, narod uvek, GOTOVO UVEK u tim "rijaliti sranjima" nasao nesto dobro, iskreno, sto se UVEK moze naci bar u jednom ukucaninu, gotovo uvek je dokazano da je bas taj jedan ukucanin, neskandalozan, "nezanimljiv novinama", nenametljiv, drugim recima, miran, iskren i dobrodusan, pobedio, kao juce, jer da je to bila drugoplasirana takmicarka, u Srbiji bi pobedio lazni moral i lazna "dusa", ne znam da li je ovo mozda i za Blog ali sam ovo jednostavno morao da napisem i to bas ovde, svakako ne samo zato sto je "najprometnije", neka forumasi to sami rasude, a ako moderatorima ipak smeta ova tema, neka je samo zakljucaju, iako ne vidim valjan razlog za to, da bih sve ovo prebacio na Blog, iako mislim da tamo nije potrebno.

Брате....како надјачава кад људи гледају то смеће од емисије????
Де ми објасни?

:dontunderstand:
 
Na ovaj zakljucak (ne prvi put) dosao posle jucerasnjeg pobednika cetvrte sezone rijaliti-soua Milana Marica, popularnog Svabe iz kultnih "Rana", koji su, hteli mi to ili ne, tada oslikavali stanje nase nacije (nevezano za "zlocinacki rezim devedesetih"). Milan nije pobedio zbog SVABE, vec zbog NJEGA SAMOG, znam da su mnogi ocekivali da "luduje i smrce" kao u filmu, ali zivot nije film, on nije narkoman, ovu temu pisem upravo na Politici (svakako ima veze sa politikom) da bih dokazao stanje nase nacije, da jos uvek nismo "senuli" da je uprkos velikoj gledanosti rijaliti-sou programa dosta osporavanih svugde, kao i na ovom forumu, narod uvek, GOTOVO UVEK u tim "rijaliti sranjima" nasao nesto dobro, iskreno, sto se UVEK moze naci bar u jednom ukucaninu, gotovo uvek je dokazano da je bas taj jedan ukucanin, neskandalozan, "nezanimljiv novinama", nenametljiv, drugim recima, miran, iskren i dobrodusan, pobedio, kao juce, jer da je to bila drugoplasirana takmicarka, u Srbiji bi pobedio lazni moral i lazna "dusa", ne znam da li je ovo mozda i za Blog ali sam ovo jednostavno morao da napisem i to bas ovde, svakako ne samo zato sto je "najprometnije", neka forumasi to sami rasude, a ako moderatorima ipak smeta ova tema, neka je samo zakljucaju, iako ne vidim valjan razlog za to, da bih sve ovo prebacio na Blog, iako mislim da tamo nije potrebno.

На основу чега тврдиш да "надјачава бољи део нације" ? Зар не уочаваш једну чињеницу са којом се мораш сложити, хтео не хтео, да већ ЧЕТВРТИ ПУТ ЗА РЕДОМ У СРБИЈИ ПОБЕЂУЈЕ У ВБ МУШКАРАЦ !!!!!! :worth:

Мени то указује да је Србија још увек дебело задрта земља која женама не опрашта, макар имале "златне врлине", док се мушкарцима у много чему "гледа кроз прсте" јер они су боже мој МУШКАРЦИ !!!!! :mrgreen:
 
Na ovaj zakljucak (ne prvi put) dosao posle jucerasnjeg pobednika cetvrte sezone rijaliti-soua

Пред овим закључком се треба поклонити. Мада истина је да је либерална другаСрбија много изгубила избацивањем Бокија 13.

boki_bina.jpg
 
Нови херој или пак херојина другеСрбије, бораца за права животиња, биљака и транвестита, пешчаника и тако те екипе. Нисам пратио па не знам када је испао/ла, али чуо сам да су организована гласање за њу/њега у експозитурама лпда, лсда, хелсиншког одбора и међу новинарима б92.

boki-13.jpg
 
Duboko verujem da su normalni ljudi u Srbiji vecina... isto tako verujem da se ne cuju da us zivi jer ih godinama terorise manjina... Olosh je na vlasti, na televiziji, na estradi, na tribinama, u parlamentu... SVUDA...

Normalni ljudi cute i gledaju svoja posla... iskreno, TV PINK sam odavno izbrisao sa liste kanala da bih sprecio sebe i svoje da gledaju to smece... Rijaliti sou gledam ponekad kad naletim i to mi nije toliko los fazon dokle god ne postane opsesija, a cinjenica je da ljudi u nasoj zemlji u nedostatku sopstvenog zivota pocinju da se poistovecuju sa junacima iz rijalitija... postaju zavisni... a to je zalosno... o tome govori i glasanje... Ko normalan bi potrosio i jednu paru na tako nesto sem ako mu takmicar nije rod rodjeni... Dakle, uzorak nacije koji glasa u Big Brother-u se svakako ne sme uzeti kao reprezentativan...

Televizija uticena nase zivote u ogromnoj meri, a imajuci u vidu kakva nam je, to moze da bude opasno... Narod se zombira jeftinom demagogijom i perfidnim provlacenjem pogresnih vrednosti... Klinci sve upijaju kao sundjer ne dovodeci nista u pitanje... Tako imamo situaciju da je Ceca Raznatovic "majka nacije" i kotira se vise nego Desanka Maksimovic u Srbalja... o Karleusi da ne pricam...

Najzalosnija je cinjenica da je narod do te mere zatucan da, ne samo da prihvata taj uvrnuti sistem vrednosti, vec ga i zastoko zastupa, propagira i brani... tako se stvarazacarani krug iz koga je jako tesko izaci bez intervencije drzave koja ce suzbijati SHUND i KICH, a promovisati prave vrednosti!

E da imamo drzavu gde bi nam bio kraj :ovca:
 
Desava se, itekako.

Desilo se i na "Farmi", i u "Survajveru", skoro uvek zasluzeno, slozili bi se i oni koji to i ne prate.


Mnogi su mislili da je Milan "Svaba" i u stvarnom zivotu, da je tako, sigurno ne bi pobedio, vec ne bi ni usao.

Ti se ne razumeš u VB, sve te serije su od istog prodkciskog vlasnika...
Inače SURVAJVER je najveća prevara gledaoca od nastanka tv-aparata.
 
Дакле, два пута се чудим :

- Први пут што уопште има некога да гледа "Великог Брата" ...

- А други пут да се о томе отвори тема на политици ???

Ајд још мало, док не пребациш на блог, па да затварам радњу ...

Dali je politicko ili ne dve stvari su apsolutno dominantne:
1)Testiranje nacije(koje sarene laze treba poturiti narodu da bi je neosetivsi istu progutao a da toga nije ni svestan!
2)Nacin na koji se narod posebno peca-navodno glasanje-koje po pravilu prosto da covek nepoveruje kakva smo nacija i koliko ima bolida da dozvoli sam sebi da mu neko na ovakav nacin izvlaci novac iz dzepa.
Zkljucak:Narod moze da bude glup i naivan ali Drzava ovakve metode zloupotrebe,pa u najvecem broju maloletnika, to nesme sebi da dozvoli!Jednostavno ovakav sistem je neprihvatljiv.Ovo je u svakom slucaju ispiranje mozga promovisanjem nekakvih VP-i zvezda koje ne samo da to nisu nego su daleko od toga sto svetlosnih godina od zemlje Srbije koja je ovakva kakva je dozvoljava zaludjivanje Nacije na kraju i promocijom i pozivom na nekakvu INSMANIJU koncert Areni ni manje ni vise jedne J.K.nebili jadnica i ona zaradila koji evric u svojegoisticki dzep naravno racunajuci na vise nego naivan Narod.:think::think::think:
 

Back
Top