Sta vas je danas iznerviralo

Ma i kada vidiš kako se ponašaju tzv biznismeni...Svaki vlasnik butika ode u minus ili prevaqri državu nekako da kupi najnoviju mečku ili đip neki, a ja sam radio kod lika, ameikanca, koji je imao privatni avion, a kola dovezao ovde iz SAD, stari range rover, očuvan, ali stari model bre, ovde ga niko ne bi pogledao i imao je ručno napravljeni bicikl, isto da ga vidiš ne bi pomislio...
 
У мегамаркету нека мама вукла сина за ухо баш опасно, мислио сам да ће му га ишчупати. Дете око цца 8 година.. Сузама није дозволио да изађу а било је на граници. Јадничак мали. Јадно је то физичко иживљавање над децом... лечење којекаквих комплекса, шта ли..
 
Poslednja izmena:
У мегамаркету нека мама вукла сина за ухо баш опасно, мислио сам да ће му га ишчупати. Дете око цца 8 година.. Сузама није дозволио да изађу а било је на граници. Јадничак мали. Јадно је то физичко иживљавање над децом... лечење којекаквих комплекса, шта ли..

a da li znas sta je mali uradio da bi to zasluzio?
zasto mislis da je to izivljavanje i lecenje kompleksa?
ne kazem da je to trebala da radi, ali zasto odmah na prvu loptu osudjujemo nepoznate ljude i nepoznate situacije?
 
Naravno - petarde.
Kumi, moli da se to ne radi, ali to je nekom smisao i jedini nacin da ekspresuju svoju radost sto imaju sta da pojedu i popiju za Novu godinu.
Ili da izbace svoju agresiju. Ili i jedno i drugo.
Nesto jeste.
Za mene je to cista psihopatologija.
 
Realno...U malo civilizovanijim državama od naše ne mož videti kera u gradu, u centru pogotovo a ovde, uskore će bukvalno u svakoj ulici da bude bar po 20 lutalica...To nije normalno, ali baš...
Tema...Bahatost u saobraćaju, nepoštovanje pešačkih prelaza, ne paljenja migavaca stvarno počelo da mi ide na q...:neutral:
 
Poziv iz firme...Partijska banditarija ne zna da te pohvali kada uradiš nešto preko onog što ti je dužnost ali za svaku grešku, smaraju do neba...Naravno ako nisi njihov, ako si njihov možeš da smoatš firmu u džoint i popušiš :roll: Samo se pitam dokle će tako...
 
Tačno. Samo što naši-njihovi resursi nisu neograničeni, jednom mora da se slomi. Uvek smo imali zahvatanje u finansijska sredstva i kadrovsku politiku od svih dosadašnjih vlasti, ali da neko ode baš toliko daleko da koristi javna preduzeća za parazitiranje, to je prilično šokantno...Znamo iz prirode kako parazit bilka uguši celo drvo da bi ona živela...I još gledamo, svakodnevno, krokodilske suze za Oliverom, praveći se da ne znamo odakle je metak došao i čiji se potpis vidi u načinu izvršenja...Stalno se plače međunarodnoj zajednici i rusiji da je Kosmet mafijaška država, što je nepobitno tačno, ali Srbija/ ostatak Srbije je na potpuno istom nivou, tako da da li zaista ima moralno pravo da im upućuje bilo kakvu kritiku...:confused: I to ''braća rusi'' i znaju i tretiraju kao nas bandite još od devedesetih...
 
Likovi koji kradu cveće sa groblja...Ne kontam taj mentalni sklop...Deo moje porodice su česi i konstantno nam se krade sa grobova...Ne kontam onda što plaču kada rvati ili šiptari sruše srpsko groblje, kako očekivati drugačije ponašanje od drugih kada se sam tako ponašaš...:confused:
BgGeD.gif
 
Muz mi zabranio cacanski cips do kraja zivota :(

Da pogadjam, ti jedes onaj sa Zvezdinim grbom a muz ti je partizanovac :batina: Ili obrnuto.

Mene je veceras iznerviralo sto sam u povratku kuci iz grada morala da menjam put zbog neke labine od retrivera. No, ni alternativna marsuta nije bila nista bezbednija, jer je neka ludetina stajala na trotoaru sa stafordom i drzala ga na dugackom povocu. Ona je zijala na ulicu, a ker je skocio na zenu koja je prolazila pored njih i to naocigled saobracajne policije koja je obradjivala nekog vozaca. Kada joj policajac skrenuo paznju na to sto ker nema korpicu i sto napada ljude, k*rvetina je 'ladno pocela da se svadja sa njim. 'Bes mi sve, da sam bila na mestu policajca pucala bih u dzukelu i napisala u izvestaju da je bilo u samoodbrani. Pun mi je k*rac dzibera i genetskog otpada koji leci svoje komplekse vodajuci krvozedne dzukele. Treba po metak medju oci i dzukelama i "gazdama".
 

Back
Top