Na koju stranu vas je usmerila porodica?

uvek se moglo snaći, drugari bi ti dali za toliko pa bi im vratio. Ali ti si, ako se sećam, vezan za drugare i bratovljevu porodicu pa ti se nije odlazilo iz rodnog mesta, a u njemu stvarno nisi imao neke opcije. Mada i tad možeš da nakupiš kintu za odlazak , molerajem, fizikalisanjem, bilo šta, da ti se odlazilo.

Ako se dobro sećam razmišljao si i o odlasku u Sloveniju i za CNC mašine posao neki , pa odustao ?
Ma види.....сад је добро. Али је до очеве смрти било много лоше. 2007. год.

" Porodica je ono što nas oblikuje, ono što najviše utiče na nas prilikom odrastanja, pa i u odraslom dobu.
Porodica je mnogima smisao života i glavni izvor ljubavi i topline u životu."

Na koju stranu i kom pravcu je Vas usmerila Vaša porodica ?
Koji član je najviše imao uticaja na vas ? (Bilo pozitivno, bilo da se otrgnete od kontrole i osamostalite.)
Da li biste bili tu gde jeste da niste imali vetar u leđa i podršku svoje matične porodice ?

Uvek sam govorio, jedino na šta sam u svom životu stvarno ponosan su roditelji i sestra.
Najviše sestra. Pošto je starija, stalno sam kao mali bio uz nju. Nekako je ona uvek imala neki specifičan autoritet na mene. Ona mi je najbitnija osoba u životu.

" Porodica je ono što nas oblikuje, ono što najviše utiče na nas prilikom odrastanja, pa i u odraslom dobu.

Koji član je najviše imao uticaja na vas ? (Bilo pozitivno, bilo da se otrgnete od kontrole i osamostalite.)
Da li biste bili tu gde jeste da niste imali vetar u leđa i podršku svoje matične porodice ?

ukoso gore pa malo levo :mrgreen:

Baka po ocu i otac (sada već pokojni, nažalost).
Izgubila sam ih prerano, ali ne toliko kasno da shvatim, koliko toga su mi dali.
I kad sam bila daleko od njih, oni su bili moja "rodna gruda" gde god bila ili putovala. Kad jednom dobiješ "kompas", više se i životu ne možeš izgubiti! Možeš zalutati, ali se vremenom vratiš na pravi put. To je uloga i funkcija svake zdrave porodice. Ne bih bila to što jesam bez njih, ali bih uspela i bez njihove podrške.
Ofc,...hvala im na svemu!❤️❤️

Back