Sta vas je danas iznerviralo

Sva administracija funckioniše loše, moj ćale u avgustu otišao u penziju, prvo je morao sam da uzima neke potpise i da ide sa jednog na drugi kraj grada, posle iako radi u istoj firmi za 81-vu, 82-gu i 83-ću godinu navodno mu nisu uplaćeni doprinosi, elem penziju i dalje nije primio...
 
Ja bih voleo da sam 10 godina stariji jer bih tako više vremena živeo u 80.-tim!!! Ma svako godište je dobro ako ga dobro iskoristiš...Ja se družim i sa mlađim i sa starijim i osećam da imam i mladost i iskustvo :) Moram priznati da mi društvo mlađih više prija...
 
Iznervirao me jedan separatista, prevarant i šarlatan sa Facebook-a...

Upload razgovora između prevaranta i jedne njegove ovce za šišanje, obavljen 30.11.2015. godine...




Napuniti 15 kofi peskom i samo jednu vodom, a onda zatražiti od ovog samozvanog radiesteziste i lažnog rašljara da nađe kofu punu vode. Baš me interesuje iz kog bi puta uspeo da je pronađe? Pre će kanta puna vode naći njega. A onda će mu dobro doći one lažne rašlje od polomljenog kineskog kišobrana, koga je našao u kanti za smeće. Samo što će morati da na njih razapne sopstvene usrane gaće. Aha ha ha ha ha ha ha.

Apelujem na sve vlade država u regionu da pohapse i pozatvaraju sve lopove, prevarante i šarlatane, sve do jednog, bez trunke milosti... lisice na ruke... svim lopovima, prevarantima i šarlatanima...
 
Ma znam, u pravu si Affro, ali sa razlogom sam to napisala.
Dopada mi se neko ko je mladji od mene. Samo, psssst... nemojte da sirite dalje...
Zbog toga sam to napisala.
I zasto, zasto se desava da me ne voli onaj koji se meni svidja, a proganja neko kome sam jasno rekla da me ostavi na miru?
Naravno, taj nema pojma sta osecam prema njemu, niti ce to ikada saznati.
Nikada nisam prva pokazivala osecanja, uvek sam cekala da mi simpatija prva pridje.
Koja sam ja glupaca. :dash:
Moram da se saberem i da nastavim... sama.
I da vise ne dozvolim da se ovo ponovi.
Znam da je to zbog usamljenosti.
 
Poslednja izmena:
Ma znam, u pravu si Affro, ali sa razlogom sam to napisala.
Dopada mi se neko ko je mladji od mene. Samo, psssst... nemojte da sirite dalje...
Zbog toga sam to napisala.
I zasto, zasto se desava da me ne voli onaj koji se meni svidja, a proganja neko kome sam jasno rekla da me ostavi na miru?
Naravno, taj nema pojma sta osecam prema njemu, niti ce to ikada saznati.
Nikada nisam prva pokazivala osecanja, uvek sam cekala da mi simpatija prva pridje.
Koja sam ja glupaca. :dash:
Moram da se saberem i da nastavim... sama.
I da vise ne dozvolim da se ovo ponovi.
Znam da je to zbog usamljenosti.

To sto ti se dopada neko mladji je skroz ok, sta to u danasnje vreme uopste znaci, sem ako nije bas mladji 20 godina...to je vec po meni pedofilija cista.
Vidi, mogla si da cekas da ti pridje simpatija kad si imala 15, 25, pa i 35, sad vise ne mozes, ako ti se svidja i ako je kvalitetna osoba, zasto ne bi na neki
nacin dala do znanja to. Nemas tri zivota, i ne zivimo po 200 godina pa da ne znam sta i do kad cekas.
Opet lepo je sto i se neko svidja i sto uopste razmisljas o tome, mene apsulutno ne snalaze takvi osecaji odavno, niti mi se iko svidja niti mi pada na pamet
da se u ovim godinama zaljubljujem daleko bilo, Nije to za mene, ja to ne umem malo i dozirano, a da polduim daleko bilo, neka hvala, bilo, proslo, ne ponovilo se.
Sti si usamljena, druzi se, ja nisam ni usamljena niti se osecam usamljeno ni kad sam sama, sama sam se i rodila, ja sam naucila od malena da zivim sama,
fale mi deca, ali to je noramlno, valjda bi mi falile i da zivimo u dve razlicite ulice, a ne drzave, ali to resim, dodjem, dodju, i opet svako svoj zivot, mada se cujemo
svakodnevno, to su vez zene sa svojom decom i svojim zivotima. Moj je moj takav kakav je, i samo da je zdravlja meni sve potaman.
 

Back
Top