Srbija! Bosanci! Problemi!

http://www.borba.rs/content/view/6136/123/#comments

Ponovo problem za Srbiju bosanci ili kako kazu bosanski srbi.
Ceo svet nam dokazuje da su to dve drzave i to nezavisne, priznate od UN jedino to nerazumeju obe strane u ovom slucaju. :evil:

Pa hajde da ih izbombardujemo, da se dokažemo civilizovanom svetu. Posebnu pažnju obratiti na RS i Severno Kosovo. Ili bar sankcije da im uvedemo?

Garantujem da bi beli Šengen ekspresno dobili.
S naglaskom na ekspresno...:per:
 
http://www.borba.rs/content/view/6136/123/#comments

Ponovo problem za Srbiju bosanci ili kako kazu bosanski srbi.
Ceo svet nam dokazuje da su to dve drzave i to nezavisne, priznate od UN jedino to nerazumeju obe strane u ovom slucaju. :evil:

Zar ti zaista verujes da su to pravi razlozi,jedini pravi razlog je to sto su resili da nas ponizavaju i ucenjuju do daljeg,a sve drugo su samo fazoni i fore!
 
Полако, само, и стрпљиво.
Република Српска је наша, а биће и формално, кад за то дође тренутак. :ok:
С Косметом је мало теже, јер је фактички под окупацијом, а уз то и с већином Шиптара али, и то је наше.
За сад, треба истрајати на том формалном статусу по коме је Космет део Србије, и на свим дипломатским активностима у том правцу, а касније, кад се промене међународне прилике, да га и фактички вратимо.
 
Полако, само, и стрпљиво.
Република Српска је наша, а биће и формално, кад за то дође тренутак. :ok:
С Косметом је мало теже, јер је фактички под окупацијом, а уз то и с већином Шиптара али, и то је наше.
За сад, треба истрајати на том формалном статусу по коме је Космет део Србије, и на свим дипломатским активностима у том правцу, а касније, кад се промене међународне прилике, да га и фактички вратимо.

Prava uzdanica djenerala Draze - ceka se "pravi trenutak" :lol:

Zgranut sam sto jos ima likova koji misle da ce se Srbija ikad prosiriti zapadno od Drine.
 
Gospodar prstenova je isao na Exit, ili sta? :lol:

Nego, kad vec cvilis toliko za Srbijom, Banjalucanko, moram ti reci da je rat u BiH trajao jos koji dan ti bi se najvjerojatnije i budila u Srbiji.

Kad je primirje potpisano, nekako ste sa oklijevanjem i zebnjom kofere raspakovali. :lol:

Ja se i sada budim u Srbiji, ako mi ne verujes dodji u moj grad subotom uvece i izgovori na glas :"Ovo je Bosna" Ako uspes ponoviti tu recenicu jos jedan jedini put ja cu poverati u njenu istinitost, ovako...Sve dok ti tako govoris iz svog entiteta ne cuje se, daleko je! :lol:
 
Ja se i sada budim u Srbiji, ako mi ne verujes dodji u moj grad subotom uvece i izgovori na glas :"Ovo je Bosna" Ako uspes ponoviti tu recenicu jos jedan jedini put ja cu poverati u njenu istinitost, ovako...Sve dok ti tako govoris iz svog entiteta ne cuje se, daleko je! :lol:

A sta, kao neko bi me ubio da tamo kazem naglas "BL je Bosna," ili? Jel mora biti subotom, moze li utorkom uvece? :lol:

E budale budalaste... ajd odskakuci i pogledaj malo svoja dokumenta, naljepnicu na tatinom autu, i sl.
 
A sta, kao neko bi me ubio da tamo kazem naglas "BL je Bosna," ili? Jel mora biti subotom, moze li utorkom uvece? :lol:

E budale budalaste... ajd odskakuci i pogledaj malo svoja dokumenta, naljepnicu na tatinom autu, i sl.

Pa imao si i ti dokumenta SFRJ i to jako vredna pa preko noci postadose obican papir. Zasto? Zato sto je narod prestao osecati SFRJ kao svoju zemlju...Poznato zvuci?
A tatu i njegov auto si pomenuo tek tako samo da ne zaboravim s kim vodim dijalog?
 
Prava uzdanica djenerala Draze - ceka se "pravi trenutak" :lol: .
Наравно, Дража је цар. :cool:
Zgranut sam sto jos ima likova koji misle da ce se Srbija ikad prosiriti zapadno od Drine
Само ти остани згранут.. :D
Неће се Србија проширити, него ће се Република Српска једноставно прикључити Србији. :cool:
(А не видим што уопште то треба тебе некако да тангира. :roll:)
 

Back
Top