Moj orman

ma.. i ja sam na apartment terapij..u našla rešenjce koje bih sada rado podelila da nisam zaboravila da ga bukmarkujem. što tek sada uviđam &%"!"$#"#"#%$%#!!!
elem
naravno da bi i pored tog rešenja sve završavalo na stolici ili nesuđenoj spravi za vežbanje =I


nemoguce:) i kod mene vise na obe rucke po nekoliko sto kosulja sto panatalona ...pa odozgo preko svega ima jos poneto .....i kako da vezbam? a tek sam ga unela u kucu :lol:
 
Sredim ga kad se sve raskupusa, inače imam trip da garderobu razbacujem po sobi što je jedna osobina koju mrzim, ali nemam neko adekvatnije rešenje, jer mi fali zaista dobar ormar..... sa visećim delom i to.....

A ove mentalne..... tu se raspad sistema dogodi češće pa sam i stekla neku rutinu :rumenko:

Najviše od svega mrzim kad nađem stvar koju sam htela da obučem, tek sutradan.....

Ne fali ti nista, ja imam ormar ...pa opet su najcesce prebaceni preko kreveta etc etc :confused::D
 
Ne fali ti nista, ja imam ormar ...pa opet su najcesce prebaceni preko kreveta etc etc :confused::D

jaoj kakva tema. stidim se sebe same i svojih ormara koji stoje poluprazni, a fotelja se ne vidi od stvari - ne samo garderobe, već i knjiga, papira...
:rumenko::rumenko: :dash::dash:
a ništa mi nije teže nego da sredim ormar.. pre par dana sam se dala u veliko spremanje, izvadila sve stvari na krevet, smorila se i otišla da presađujem cveće, šetam, ćaskam sa komšinicama.. dakle, samo tražim izgovor da ga ne sredim. uveče sa kreveta na fotelju, ujutru sa fotelje na krevet :sad2:
 
pa kad razmislim moj blesavi ormar jeste moje ogledalo..u haosu je kao i ja..dezorganizovan kao i ja..najbolje stvari u njemu se ne vide kao i kod mene jer imam sijaset odbrambenih mehanizama...izgleda neugledno..isto kao i ja..a prepun je blaga..kao i ja..Mirka..da li si sad zadovoljna:mrgreen:

Paaaaaaaaaaa .....:think:

:ljutko:
tako ti meni a?:azdaja:
e nećeš mi gledaš orman i tačka ::plez:

::plez:
 
e da
i ovo je jedna od stvari koje ne razumem
jel vi perete stvari pre prvog nošenja ili ih nosite onako iz radnje?
meni nekako grtko da nosim nepranu stvar ako mi dodiruje kožu, nezgodno mi i kad ih probam, al to kratko traje.

obavezno perem , vesh pogotovo , ali kad hocu oodma da obucem onda peglam naopacke ....( vesh nikad ne oblacim neopran)
 
E vidis ja imam jednu tehniku za ormar :lol: od koje se ljudi krste.. Sve mi je uredno slozeno, ali uvece :lol:
Ujutru ili zaglavim na krsti ili u poslednjem trenutku zurim , ili se presvlacim ili.. Tako da najcesce sve izbacim napolje :rumenko: pa uvece slazem i tako svakog dana...
A sve sto mi smeta spakujem lepo pa posaljem roditeljima kuci :lol: Kod njih mi je skladiste .. Zadrzavam osecaj da sam sacuvala te stvari a u stvari sam se odrekla jer ih vidim tad i ko zna kad.. :lol:

pa koliko stvari imas, 13?:confused:
 
e a kako se pegla???
:)

ja sinoc imala vazan zadatak ...da opeglam musku kosulju, ali detaljno...
i jutros kad sam je videla...samoj sebi sam dala 1...

:rumenko::rumenko::rumenko::rumenko:

a na dasci je skroz ok izgledala...

i kako da ostane opeglana celog dana?
 
e da
i ovo je jedna od stvari koje ne razumem
jel vi perete stvari pre prvog nošenja ili ih nosite onako iz radnje?
meni nekako grtko da nosim nepranu stvar ako mi dodiruje kožu, nezgodno mi i kad ih probam, al to kratko traje.
treba uvek oprati...ima onaj bzvz miris....
Pa kada stoji sa etiketom,ne nosimje zasto bih je odmah i prala....?
 
Kazu da je orman ogledalo zene tj slika i prilika njenog karaktera ali i mentalnog stanja.

I pitanje drugo .....koliko cesto sredjujete svoje ormane ...pa i one mentalne?
Odricete li se lako stvari ?
Ima li mesta u ormanima za nove ?

/QUOTE]
:think: Moj orman je sredjen, po bojama:lol:ima doduse nekoliko kesa sa tek kupljenim stvarima koje stoje tako vec duze neotvorene; a stvarno odslikava moje mentalno stanje - mnogo novih ideja i projekata koji cekaju malo vise slobodnog vremena:p

Sredjujem ih periodicno ali temeljno - bacam sve suvisno, bez patetike i nostalgije:D mentalno takodje:D
 
iskrsava novi problem.
ja nikada do sada nisam peglala po mašinu veša, nego kako mi šta zatreba ja opeglam.
sad su mi proradili neki pickasti instinkti pa peglam, al nije to tema.
negro
ovo je prvo leto kako to radim.
ljudi moji što je vruće =(
kako podnosite?
p.s. odgovore tipa "uključim klimu" ne priznajem, ali uopšte. jer je ja nemam.
 
Ja juce sredila plakar!:manikir: Premestila njegove i moje zimske i letnje stvari,tj zamenila im mesta:) I rasporedila kao sto rekoh vec ranije,majice bez rukava,majice kratkih rukava,sorcevi i tako to,duge pantale...Sve sortirala,rekao mi je-ti si bas vredna:heart: (yeah right:lol:) .Takodje, otarasila sam se 2 dzempera,saljem mami pa sta ce ona s tim,aj dont ker.Rekla sam boyfriendu da zbog nedostatka prostora ce morati da se odrekne nekih stvari,kojih i ne nosi a stare su ko biblija npr:confused:.-Neeeeee!Ne mogu,pa...ovo mi je po kuci,nije tacno da to ne nosim! - Videla sam te jednom u zivotu u dom duksu, a imas ga od srednje skole! (:lol::lol:) - Pa da ali nosim,kako ne,nekad zaboravim...I ovo isto,ovo nosim napolju,ovo po kuci... ( Ima tonu identicnih, obicnih, belih majica) - Joooooj,trebaju mi jer ih nosim ispod necega, a i kad je leto pa se vise znojim pa mi zato treba vise tih obicnih jer ih cesce menjam. :roll: I tako za mog muzjaka soping predstavlja agoniju, kad treba da kupi nesto odradi to za 5-10 min, nosi stvari matore po 10 god-sta,nisu izlizane,pocepane,ne vidi se da su matore,sta im fali?A to sto su demode...mislim da je ovo preslaba rec za te njegove stvari:roll: Zamolio me da eto sacekam do sledece godine i tad ce se def.otarasiti gomile starih stvari.
I ja tako mislim, kako je moguce da neko kome toliko nije stalo do oblacenja,mode i sl.se toliko tesko resava starih krpa?!A ja, kao zena kojoj soping predstavlja nesto u zivotu, se zaista lako odricem matorih stvari koje retko nosim,i ne mislim po principu ko zna zasto ce mi zatrebati pa aj,nek ostane, vec samo pakujem i cao zdravo.:think:
 

Back
Top