Moj orman

Jutros sam napravila haos u ormanu..iz nehata, i sad sedim na poslu i samo razmisljam o tom lomu koji kao da mi na glavi stoji:besna:
Mislim to neko sve treba da vrati na svoje mesto a taj neko sam ja i to mi se nikako ne uklapa u danasnji dan..:(A ukoliko to ne uradim necu imati gde da legnem veceras jer je pola ormana na mom krevetu...A sve to trazeci odredjenu majicu koju nisam nosila od proslog leta...Klasika.:evil:
Osim toga ponovila sam orman sa dve kosulje i jednom vecom kutijom sa asesoar...:)

....Osim toga ponovila sam orman sa dve kosulje i jednom vecom kutijom sa asesoar...:)

e
ja trazim upravo vecu tu kutiju (limena je, ako pricamo o istoj)
ali sam se opako smorila
kad sam provalila da ih po svim mega radnjama (merkur, idea, rodic..)
ima u identicnim 'dezenima' (deset vrsta i to je to),
a meni ne odgovara nijedan:neutral:

gde jos toga moze da bude?
mozda u onom houmu na sajmu,a?

e
ja trazim upravo vecu tu kutiju (limena je, ako pricamo o istoj)
ali sam se opako smorila
kad sam provalila da ih po svim mega radnjama (merkur, idea, rodic..)
ima u identicnim 'dezenima' (deset vrsta i to je to),
a meni ne odgovara nijedan:neutral:

gde jos toga moze da bude?
mozda u onom houmu na sajmu,a?

Moja nije limena nego je kao od pruca iznutra presvucena materijalom...imam vec takvih a kupujem ih u radnji Idealan poklon na Bul kralja Aleksandra..

Jutros sam napravila haos u ormanu..iz nehata, i sad sedim na poslu i samo razmisljam o tom lomu koji kao da mi na glavi stoji:besna:
Mislim to neko sve treba da vrati na svoje mesto a taj neko sam ja i to mi se nikako ne uklapa u danasnji dan..:(A ukoliko to ne uradim necu imati gde da legnem veceras jer je pola ormana na mom krevetu...A sve to trazeci odredjenu majicu koju nisam nosila od proslog leta...Klasika.:evil:
Osim toga ponovila sam orman sa dve kosulje i jednom vecom kutijom sa asesoar...:)

Pa aj postavi fotke kosulja i kutijice?!:) Aaaaaajjjjjdeeeeeee!!!

modni dodaci?
girl_cool.gif

Moj orman je veciti haos i uvek se iznenadim kad iskopam neku stvar ... I redovno nemam nista da obucem i ponekad tako placem nad tim brlogom (kad sam u pms) kako mi nista ne stoji i nista se ne uklapa ... Do duse to da se nista ne uklapa je stvarno tacno, kupujem pomahnitalo i bez nekog smisla ... Samo mi fali haljina iza 18. veka ....

Xe,xe moja orman je-pola-pola.
Kako?
Stvari koje nosim cesto-omiljene maijice(ima ih nekoliko),jedna narandzasta tunika,par lepirsavih haljina za ovo vreme,farmerke jedne levis,jedne uske,pa neki kompleti ..... uglavnom stvari koje svakodnevno koristim-uglavnom su po vratima ormana,ili po vesalicama:lol:
I kada ih slozim,posle pranja i peglanja i lepo sredim-opet ih vadim,kombinujem sa ovim ili onim,uz ove cipele ili one sandale-pa onda mi sine da su ipak salonke najbolje uz to-i sve to tako zavrsi oko ormana:roll:
Sta cu-tako od malih nogu.
Ima stvari koje ne nosim cesto-neki dzemperi,neke svecane bluze...te stvari su uglavnom uredno slozene.
Stvari koje mi ne trebaju-nema ih u ormanu.
Jedino cuvam par nekih odevnih komana,kao uspomene;)
Ali toga je malo.Ostalo-ili dam nekom,ili ako nije vise za upotrebu bacim.

Kazu da je orman ogledalo zene tj slika i prilika njenog karaktera ali i mentalnog stanja.
I pitanje drugo .....koliko cesto sredjujete svoje ormane ...pa i one mentalne?
Odricete li se lako stvari ?
Ima li mesta u ormanima za nove ?
I kad nema , sta radite ???

Ne znam za ostale dame, ali kod mene je sledeća situacija:
razmena graderobae letnja-zimska ide na početku date sezone. Tada na više police idu stvari iz prošle , a na niže one za predstojeću.

Nažalost, to je slučaj samo s mojim stvarima, a ostali ukućani (muz i troje dece ) kako ko.

Sa najstarijom ćerom (19 god.) stalno ratujem što je u njenom ormanu večiti haos, pa nemam gde da joj stavim čiste i složene stvari (peglanje ide i kod mene po potrebi, a ne na broj mašina).
Ona se udružila sa tatom po tom pitanju, pošto ni on nema red u svom ormanu, a nedozvoljava da mu ja sređujem njegov orman, kao ne može posle toga više ništa da nađe.

Mlađa ćerka (15 god.) drži neku sredinu. Kod nje je neki polured, pa mogu da zadenem i čisto u orman.

Njen brat blizanac (najmlađi - razlika 2 minuta), ljubi ga majka, izgleda jednini ispao na mene pa voli red u ormanu, da može da se snađe - kaže.

Nego sreća sto svako ima svoj orman i svoju sobu, pa nek se drže svog haosa ili reda.

Kazu da je orman ogledalo zene tj slika i prilika njenog karaktera ali i mentalnog stanja.
I pitanje drugo .....koliko cesto sredjujete svoje ormane ...pa i one mentalne?
Odricete li se lako stvari ?
Ima li mesta u ormanima za nove ?
I kad nema , sta radite ???

molim
da se notira
da je mala poverljiva sredila svoj plakaar i to jos juce:mrgreen:
i sada-naravno da je orman ogledalo zene tj slika i prilika njenog karaktera ali i mentalnog stanja:lol:
orman sredjujem generalno 2x godisnje, a neobavezno ga sredim tu i tamo
odricem se lako samo onih stvari koje nisu od prirodnog mat., koje mi ne stoje najbolje, za koje nisam em. vezana i/ili ih nisam bas dugo nosila i nemam nameru u skorijoj bud.
nema mesta al se nekako ipak nadje:lol:

jedva nadjoh temu
a068.gif

Danas sam otvorila zatvorila i pokusala prizor da zaboravim:whistling:; nosim danima ovo sto mi se vuce po stolicama i tako... :cool:
A bila sam bas fina, mesecima:) slozeno po bojama:lol:, u naletu inspiracije:heart:
A onda su deca tokom dugih zimskih dana te praznine po ormanima videla kao sjajnu varijantu za zmurku:neutral: narusise mi koncepciju nacisto:sad2:

Back