Moj orman

mini
odma da ti kazem
sledece godine ce opet reci sledece godine
ali ni ja nisam bas pametna
kako resiti taj nazovimoga problem
njegovih majica i kojekakvih jos prnja iz petog razreda
(mozda staviti korpu za ves pored korpe za krpe
i reci da je ubacio u pogresnu korpu:lol:)

kako vi zene resavate to?

joj grozne ste :( ja saosecam sa njima... sigurno imate vise stvari od muskih, a oni moraju da bacaju stare stvari :( a ne mogu... u potpunosti ih razumem

poverljiva znas sta bi ti ja uradila da me zahebes sa tom 2.kantom :lol:

iskrsava novi problem.
ja nikada do sada nisam peglala po mašinu veša, nego kako mi šta zatreba ja opeglam.
sad su mi proradili neki pickasti instinkti pa peglam, al nije to tema.
negro
ovo je prvo leto kako to radim.
ljudi moji što je vruće =(
kako podnosite?
p.s. odgovore tipa "uključim klimu" ne priznajem, ali uopšte. jer je ja nemam.

parka polivaj se ladnom vodom svako jutro dok ne izbacis sulude ideje iz glave :confused: ako ne uspes mzda ti bude manje vruce dok budes peglala :)

I ja tako mislim, kako je moguce da neko kome toliko nije stalo do oblacenja,mode i sl.se toliko tesko resava starih krpa?!A ja, kao zena kojoj soping predstavlja nesto u zivotu, se zaista lako odricem matorih stvari koje retko nosim,i ne mislim po principu ko zna zasto ce mi zatrebati pa aj,nek ostane, vec samo pakujem i cao zdravo.:think:

Pa zato sto ce onda morati u shoping po nove a to mrzi.
Zadovoljan ovim sto ima i cao ....
Dok se ne pocepa nacisto .

Pitanje suvisnih, ruznih i starih stvari , njegovih of course , resavam ja ...i bez da ga pitam.

Kad tad ta stvar mora na pranje a odatle se nekim cudom nikad ne vrati.

Moja ti je masina ko Aušvic za njegove stvari ....:mrgreen:

A on pojma nema sta ima i eto lepote zajednickog zivota ;)

joj grozne ste :( ja saosecam sa njima... sigurno imate vise stvari od muskih, a oni moraju da bacaju stare stvari :( a ne mogu... u potpunosti ih razumem

Imam vise stvari od njega, kako ne, ali ja sve te stvari i nosim!Za razliku od doticnog koji i nema pojma sta poseduje ali nece da se odrekne istih:confused: A, kao sto rekoh, ja sve sto ne nosim, i prilicno sma sigurna da i necu, toga se resavam veoma lako i eto,malo po malo oslobadjam prstor.Dakle,u principu,koliko kupim novog toliko se i starog ratosiljam.

@Poverljiva-nece nece da kaze " sledece godine",ovo je prva godina kako zivimo zajedno i to sad i pije vodu, a sledece cu jako lepo da ga podsetim sta je rekao...A takodje, on planira i bebu sledece godine, sto sma mu i napomenula uzgred...jeee vec koristim decu kao izgovor:rumenko: ...i to jos nerodjenu:rumenko::rumenko:...Uglavnom, brate slatki,treba nam prostora i za to stvorenje i njegove stvarcice...tako da nema vrdanja!;)

ne bi ti alal saosecavala:) sa njima
da imas jednog u kuci kome moras da ostavis 1/17 zajednickog
a010.gif
:) plakara

Pa zato sto ce onda morati u shoping po nove a to mrzi.
Zadovoljan ovim sto ima i cao ....
Dok se ne pocepa nacisto .

Pitanje suvisnih, ruznih i starih stvari , njegovih of course , resavam ja ...i bez da ga pitam.

Kad tad ta stvar mora na pranje a odatle se nekim cudom nikad ne vrati.

Moja ti je masina ko Aušvic za njegove stvari ....:mrgreen:

A on pojma nema sta ima i eto lepote zajednickog zivota ;)

:lol: Eeeee ovo iskustvo govori iz zene vec!Nisam jos dosla do tog stadijuma...Ali, polako!Ucim!:)
Inace, dok sam zivela s roditeljima, i mamina masina je bila Ausvic ali za carape!Svih u kuci!Nemam pojma kako ali desavalo se da ima 10 opranih carapa, sve bez ijednog para!Sve rasparene!!!E'o da ne preteram, ali jednom sam brojala, 7,8 je bilo i sve su bile razlicite.

salu na stranu
nerviraju me samo one stvari koje
vise nisu ni 'za po kuci'
tj. isprane su, flekave (bez mogucnosti da se fleke uklone), 'rupicaste' (od starosti), izdeformisane, a pri tom su i nepotrebne jer su sestoplikat neke stvari

iskrsava novi problem.
ja nikada do sada nisam peglala po mašinu veša, nego kako mi šta zatreba ja opeglam.
sad su mi proradili neki pickasti instinkti pa peglam, al nije to tema.
negro
ovo je prvo leto kako to radim.
ljudi moji što je vruće =(
kako podnosite?
p.s. odgovore tipa "uključim klimu" ne priznajem, ali uopšte. jer je ja nemam.

videces da je tako bolje preznojis se odjednom i mozes onda hladne glave da pregledas sta nosim danas :lol: ..............ali s druge strane nesmem ni da pomislim na kontraefekte :)

Imam vise stvari od njega, kako ne, ali ja sve te stvari i nosim!Za razliku od doticnog koji i nema pojma sta poseduje ali nece da se odrekne istih:confused: A, kao sto rekoh, ja sve sto ne nosim, i prilicno sma sigurna da i necu, toga se resavam veoma lako i eto,malo po malo oslobadjam prstor.Dakle,u principu,koliko kupim novog toliko se i starog ratosiljam.

@Poverljiva-nece nece da kaze " sledece godine",ovo je prva godina kako zivimo zajedno i to sad i pije vodu, a sledece cu jako lepo da ga podsetim sta je rekao...A takodje, on planira i bebu sledece godine, sto sma mu i napomenula uzgred...jeee vec koristim decu kao izgovor:rumenko: ...i to jos nerodjenu:rumenko::rumenko:...Uglavnom, brate slatki,treba nam prostora i za to stvorenje i njegove stvarcice...tako da nema vrdanja!;)

eee ti si profi mini :lol:

ne bi ti alal saosecavala:) sa njima
da imas jednog u kuci kome moras da ostavis 1/17 zajednickog
a010.gif
:) plakara

jadan coek tvoj... u stvari meni stalno visi pretnja posto sam prikupljac raznoraznog nepotrebnog "djubreta"- u proslom zivotu mora da sam bila staretinar ili pripadnik nekog karton sitija- da ce mi nesto biti nasilno uzeto i baceno :( a posto ne znam sta posedujem dugo necu primetiti sta je u pitanju... :evil:

salu na stranu
nerviraju me samo one stvari koje
vise nisu ni 'za po kuci'
tj. isprane su, flekave (bez mogucnosti da se fleke uklone), 'rupicaste' (od starosti), izdeformisane, a pri tom su i nepotrebne jer su sestoplikat neke stvari

ali u njih su utkane emocije krv i znoj, tu aromu istorije ni jedna nova stvar nema :lol::lol::lol:

e da
i ovo je jedna od stvari koje ne razumem
jel vi perete stvari pre prvog nošenja ili ih nosite onako iz radnje?
meni nekako grtko da nosim nepranu stvar ako mi dodiruje kožu, nezgodno mi i kad ih probam, al to kratko traje.
obavezno perem , vesh pogotovo , ali kad hocu oodma da obucem onda peglam naopacke ....( vesh nikad ne oblacim neopran)
e to sa peglanjem naopačke mi nije palo na pamet, a pegla sigurno ubije sve što se ubiti može....

:confused: a inače ne peglate odjeću naopačke?
ja sve i sušim i peglam naopačke :rumenko: kanda sam s Marsa... opet :neutral:

ja kako šta skinem tako i perem a potom i peglam,
osim ako ima neki print onda okrenem
ili ako je baš somot il nešto
ne mogu da pravim nauku od toga, izeš ga

Moj orman je kao ja..pre svega individualan..kvalitetan..osmisljen..uredan..povremeno preslagavan...povremeno proluftiravan..redovno odrzavan..saren..emotivan..bez viska i neobucenih stvari..jedan sasvim lep..orman..:D

Moj orman je kao ja..pre svega individualan..kvalitetan..osmisljen..uredan..povremeno preslagavan...povremeno proluftiravan..redovno odrzavan..saren..emotivan..bez viska i neobucenih stvari..jedan sasvim lep..orman..:D

NIsi rekla kakve nogare ti ima orman...
Ako su ko tvoje ...onda bi da kupim taj komad nameshtaja...

e pa da, to ni meni nije jasno kako bi se nošeno vratilo među čiste stvari
ali zato mi je sve uvek pretrpano nošenom odećom
i to glupo, ostavim ga tako, kao nije prljavo, posle zaboravim da li je i kada nošeno pa ipak operem =I

da da uvek zavrsi neka stolica zatrpana gomilom nosenih stvari koje se retko ponovo obuku... a te gomile mi bas bzvz izgledaju... pokusala sam da smislim neki lepi drzac jednom nosenih stvari onako kao neka lutka koju bi "obukla" ali sve se plasim da bi sve opet zavrsilo preko stolice :)

imam stender u sobi koji sluzi za te stvari..
mogu vam reci da je lep i kao dekor u sobi..
ko god je video, je rekao da je dobra ideja..

Back