Moj orman

...nešto sam mozgala...možda, ali, MOŽDA, mi je rješenje da NEKO dođe, i izbaci stvari i da ja dođem na TO JE TO...ali ko je taj NEKO...kako da ga nađem...i ko bi mi to uradio....
...hoces ja da ti posaljem moju mamu...ona je nani pola stvari iz kuce izbacila dok je bila kod ujka, cigani stajali u redu pored kontejnera...zamalo da se slogira kad se vratila... jos tuguje za nekom serpom na paru :hahaha:
 
Uglavnom su mi stvari slozene,cim primetim da je nered ja poslazem.Isla sam sa drugaricom po gradu i videla ormare kao iz nekog crtaca,bili su krivi od dole siroki pa prema gore sve uzi..kad sam ga videla zavrtelo mi se u glavi,dok se drugarici svideo.Onda je ona protumacila da se meni ne svidja taj stil zato sto volim red,imam klasican ukus,dok ona voli nered,neorganizovanost..
 
Jeste i slika i prilika mene...uredan je, sistematičan, i ima i suvišnih stvari, ali tamo su sa razlogom.
Nije mi teško da se rastanem od stvari, a sada sam u daljoj prorodici našla devojku kojoj mogu da prosleđujem - ima 20 godina manje nego ja, i jedno desetak kilograma manje :lol: i mnoge lepe stvari sam udomila kod nje... i baš su za nju, divno joj stoje, u stvari sam se i postidela kada sam shvatila koliko imam stvari koje su za nekoga duplo mlađeg...
 
Da, ličimo.
Iza zatvorenih vrata police krcate stvarima, ne preterano uredno, uvek u fazi prebacivanja zimsko/letnje...Ono, makar nenosive stvari odmah odbacujem, ali i dalje mi večito nešto fali, neki detalj za neku kombinaciju...:neutral:
Bemti, baš ličimo
 
Uglavnom su mi stvari slozene,cim primetim da je nered ja poslazem.Isla sam sa drugaricom po gradu i videla ormare kao iz nekog crtaca,bili su krivi od dole siroki pa prema gore sve uzi..kad sam ga videla zavrtelo mi se u glavi,dok se drugarici svideo.Onda je ona protumacila da se meni ne svidja taj stil zato sto volim red,imam klasican ukus,dok ona voli nered,neorganizovanost..

Videla sam to i oduševila se, ako budem imala dete, to će da ima u sobi :D
 
Ja sam organizovana u zivotu, ali mi je ormar pretrpan i presaren toliko da nikad ne mogu iz prve da nadjem sta mi treba. Toliko imam razlicitih oblika odece da ne umem da ih spakujem u cetvrtke... cak imam neke majice za leto koje su tako klizave i malene da moraju da stoje u kutijama kao da su vesh. Sredjujem ga kad bas imam viska vremena, a onda se odusevim nekim komadima odece na koje sam sasvim zaboravila i sledecih nedelju dana imam utisak da imam puno novih stvari. Ne bacam skoro nista jer mi sve izgleda sasvim novo, valjda zato sto je malo stvari koje nosim cesto i zato sto strogo biram kvalitetnu tkaninu, a kada sijem, zacementiram step tako da ne moze vise nikad da se opara.

Pre sam poklanjala stvari siromasnima i drugaricama...a sada me je uhvatilo da mi je jako zao da poklonim.:rumenko:
 

Back
Top