Moj orman

Ima Muerte, naravno da ima.. Tvoj tata je u stvari želeo kućnu pomoćnicu, vidim da i ti pratiš.... ;) :lol:

...OnO se odnosilo samo na orman "bilo koje buduće"...
... takođe sam naučen, što od njega...što od "navedenih kućnih pomoćnica" u mom životu...da sam složim svoj garderober...da tu nema pristupa niko...umem i da zašijem dugme na košulji...da ih opeglam ili dam na peglanje, ako nema ko drugi...da ih složim...itd. itd...
...tako da...OnO se odnosilo samo na "urednost kućne pomoćnice" , koja se odražava u njenom ormanu...a i na detetu...niš' više od toga...jer, ja sam velik dečko...koji svašta zna... nije mamin sin...i ne treba mu kućna pomoćnica, osim da "baci oko na gice-no" dok čisti prašinu sa knjiga...:lol:

ne koristim orman osim da sklonim jakne po vjesalicama i ubacim rezervnu posteljinu i tako to.

zato imam jedan komad namjestaja sa gomilom pregrada i pregradica i tu drzim sve sto nosim
i ne sredjujem...
samo se potrudim da kad uzimam i vracam nazad ne poremetim red i to je to

ja jos nisam zamenila zimsko za letnje
tako da sam u medjuvremenu napravila picvajz
i svasta nesto izmesala :neutral:
pa cem sad (ovih dana) da to preredim :roll:

kad bi me neko makar nekako stimulisao lako bi' ja :lol:

Pa kako poverljiva od silnog kuvanja da stignes i to ??? :lol:
Baci jedan sok od zove , pozelela sam se .

Obozavam izazove...:lol:

Znala sam ja koga da izazovem . ;)

Ljubi ga majka ;) :lol:
Ma šta je sa Vama, gos-n Muerte? Pa vidite valjda da se šalim :lol: :lol:

Mnogi i danas misle kao tvoj tata, na žalost... Zato što su nesposobni da mrdnu guzu za sopstvene potrebe, nego im celog života treba mama...

...sve Ok...:lol:...sa mnom...
...ali, pokušavam da ti objasnim šta je On hteo da kaže...a to je...gledanjem u orman, vidiš nju...ne da bi bila moja kućna pomoćnica...nego da ja ne bi bio kućni pomoćnik...tj. svako svoje...( a dete, ipak malo više na njoj ) kapiši...(čovek ima Ok shvatanje prema ženama i njihovoj slobodi...a najviše mrzi muške plačip.č.ke...samo neki delovi koji su nasleđeni od njega )...

orman...:rumenko:

stalno se pitram sta da radim sa stvarima koje ne nosim, ne trebaju mi a nisu ishabane ni malo...zato i mrzim rasprodaje i shopping..kupis stvari koje prave djubre u ormanu!

Jadni moj John :(

Evo ...orman mog muza ...njegova slika i prilika ....
Nema pojma sta ima u njemu , ni gde sta stoji , stavlja stvari bez smisla i uvek se pitam kako uopšte zna sta ima .

Krivite vratove :lol: mrzelo me da rotiram
2d1sosx.jpg

Back