sta da radi covek koji ima sve?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sta je to sve?

sve materijalno?

imam, ne mogu da kazem prijatelja..

pre poznanika..

i taj ima sve..

sve materijalno..

a realno - nema nista..

sam je sve stekao..i dok je sticao - sam kaze, ``prodao`` je dusu djavolu..

sad sebi moze da priusti sve, ali ni u cemu vise ne uziva..

sve mu je dostupno i besmisleno..
 
Roman ima sve.
Taj koji ima sve, moze da uziva ako time sto ima pomogne onima koji nemaju nista.

Roman Abramovič bi onima što nemaju ništa uzeo (čitaj oteo) i ono što imaju. Njegova je sreća u gomilanju još i još i još...

Čuo sam neku priču da je svojevremeno Mik Džeger napravio mini hidrocentralu koja je proizvodila struju za njegovu kuću, a lopatice nije pokretala voda već mleko. Bio je toliko besan. Da ne govorimo da se redovno kupao u mleku.

Ne bih voleo da imam sve. A ako bih imao sve što želim - siguran sam da bih tek onda shvatio koliko u stvari nemam ništa. Slično kao sa znanjem. Kada dođem do najviših duhovnih sfera i kao medijum ostvarim kontakt sa nad-dušom - shvatim koliko zapravo malo znam ili čak ništa ne znam.
 
Da trazi nishta. Ovo se vazi, ako je " sve " novac. Da li ste chuli za trend kod ruskih milijardera da zive zivotom prosijaka na ulicama Moskve? Ako je " sve " - sve, ne postoji chovek koji takvo " sve " ima. A kada bi postojao... Hmmm... Pa... Verovatno bi zeleo da poslusha Hellen :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top