Radnici B92 svakodnevno mogu ocekivati probleme?

Добростојећи, теби очигледно нешто фали у животу чим си набио толико фрустрација. Немој долазити овде да их лечиш. Лечи их тамо где треба, а не на форуму. Знаш како то изгледа кад прочитам "смрадикали"? А питам се би ли имао херца то у лице да ми кажеш? Мислим, води рачуна мало како пишеш. Ако нешто немаш храбрости да изговориш у очи, немој ни преко екрана. Није ово место за лечење твојих фрустрација и других, који су слични теби. Опусти се мало, уживај.
Opusten sam.Ovde je divno jutro.Suncano temperatura 28 C. Oko mene lepe i mlade studentkinje.

Radikale smatram najvecom opasnosti po Srbiju, jel je njihova politika pogubna po srpski narod.
Osnovao vas je DB, po nalogu S.M. da bi glumili opoziciju.
Predsednik stranke vam je Hrvat po ocu, po majci ko zna sta (devojacko prezime Marsita).
Radikali (uprava "otadzbinska"), su nastavljaci politike S.M., unistenja svega sto je srpsko.
Zato ne mogu nista lepo da napisem o pristalicama takve stranke.
 
Колико видим, овде нико не позива на линч. Све што видим је вређање српских студената са КиМ, вређање Срба, вређање српских радикала и оних који нису ни српски радикали од појединаца, да не етикетирам.
 
Opusten sam.Ovde je divno jutro.Suncano temperatura 28 C. Oko mene lepe i mlade studentkinje.

Radikale smatram najvecom opasnosti po Srbiju, jel je njihova politika pogubna po srpski narod.
Osnovao vas je DB, po nalogu S.M. da bi glumili opoziciju.
Predsednik stranke vam je Hrvat po ocu, po majci ko zna sta (devojacko prezime Marsita).
Radikali (uprava "otadzbinska"), su nastavljaci politike S.M., unistenja svega sto je srpsko.
Zato ne mogu nista lepo da napisem o pristalicama takve stranke.

Не смеш ни да вређаш. А ти се прво описмени, научи правопис српског језика, па онда крени да пишеш по форумима. Ово важи за многе на форуму.
 
Колико видим, овде нико не позива на линч. Све што видим је вређање српских студената са КиМ, вређање Срба, вређање српских радикала и оних који нису ни српски радикали од појединаца, да не етикетирам.

Studente, treba da zavrsis fakultet!:lol:
 
Не смеш ни да вређаш. А ти се прво описмени, научи правопис српског језика, па онда крени да пишеш по форумима. Ово важи за многе на форуму.
Mucenice, ako ti je pravopis najjaci argument...
Usput, imam vise zvanja i titula od cele tvoje otadzbinske uprave.
Izvadi "mozak iz tegle".
 
Kako vas nije sramota da pišete ove gadosti?

Ja bih se pre zabrinula da me potapše po ramenu neko poput forumaša koji su se ovde pošteno olakšali. Kada nameravate da izvadite mozgove iz tegli? Ne valja da tamo stoje toliko dugo. Boleće vas kada vam ih vrate.
Volela bih, da mogu, da odem iz zemlje dok se strasti ne stišaju. Ovo je postalo nepodnošljivo.

А ово што си ти написала је "фин, демократски, проевропски..." речник?

П.С.
И ја бих волео кад би ти могла да одеш из ове земље, а још бих више волео када се не би ни враћала.
 
То није шала. Није шала кад вређаш српску памет. Није шала када вређаш српске студенте на КиМ. Ако је вама то шала, онда морате да се замислите. Није ни шала када претите неком батинама. То није шала.
 
То није шала. Није шала кад вређаш српску памет. Није шала када вређаш српске студенте на КиМ. Ако је вама то шала, онда морате да се замислите. Није ни шала када претите неком батинама. То није шала.

Ma goni ga bre u tri lepe...
 
То није шала. Није шала кад вређаш српску памет. Није шала када вређаш српске студенте на КиМ. Ако је вама то шала, онда морате да се замислите. Није ни шала када претите неком батинама. То није шала.

Nisam primetila da je neko vređao srpsku pamet.
 

Back
Top