Vučić: Luj Viton do 2026. u Beogradu na vodi, i onda smo rešili sve te probleme

Ja sam mislio da Luj Viton dolazi da otvori proizvodni pogon u Srbiji a oni dolaze butik da otvore. Verovatno je sledeći Šanel, koliko vidim nema na internetu butik u Srbiji već samo onlajn kupovina. Posle Francuza sledeći su Italijani što se tiče navale otvaranja butika prestižnih modnih marki po Srbiji.
Ima "elita" da navali ko muve na govna.

LoL

E sad nam samo još fali ekskluzivna radnja Rolex satova takozvana "roleksdžinica" i ekskluzivni salon Ferari vozila (ali sa posebnom pregradom za naše tržište da ima gde narod da stavi pileći parizer i kesu iz Lidla) pa da napokon raja ovde ima gde da se snabdeva i na šta da potroši tolike pare zaradjene po magacinima supermarketa i motaonicama kablova, ono jel "zlatno doba" ili nije ? : d

LoL

E sad nam samo još fali ekskluzivna radnja Rolex satova takozvana "roleksdžinica" i ekskluzivni salon Ferari vozila (ali sa posebnom pregradom za naše tržište da ima gde narod da stavi pileći parizer i kesu iz Lidla) pa da napokon raja ovde ima gde da se snabdeva i na šta da potroši tolike pare zaradjene po magacinima supermarketa i motaonicama kablova, ono jel "zlatno doba" ili nije ? : d
Ima Exclusive auto radnja u bgd na vodi, ima i Ferari i sve.

:per:

Luj Viton, Živanši, Dior… samo su neke skupocene robne marke koje preferira Vučićeva savetnica.

1694782812-d0er24yk-copy-746x1024.jpg
Foto: Instagram/daughter.of.the.desert

Ja sam mislio to vec doslo u BG na vodi....
To je strasno kako je BG seljana, kad Viton i Gucci nisu dosli..
Sto ne spuste cene postarine iz Srbije ka svetu , pa da prorade online trgovci...
Srbi bi sve prodali , i zlatiborska go.vna u recikliranom pakovanju sa sertifikatom poluraspada od 11meseci i 15 dana..
Zamisli samo da Srbija ima 10 godina besplatnu postarinu prema svetu kao sto je imala Kina...
Dobr nek bude 60 dinara kao kod kine...
A preko 30kg 250 dinara....
Pa prodali bi kucu cveca dok trepnes, odvojeno mermer, stafete, jovanku hoces ucelo ili u komadima, ......

Nego plasi se Vucic i Sapic da se srbi ne obogate, narocito online trgovci pa onda kako da uteruje teror i dugove preko navijackih grupa....online po box...mnogo komplikovano..

Vec sad posta na Dedinju trosi vise vremena na obradu paketnih posiljki nego na sve ostalo , uplate i pisma..
Dok recimo posta u kaludjerici brzo odradjuje paketne posiljke, dok imaju milion musterija za prijem i slanje novca, nesto zbog vojske, nesto zbog jakih veza unutrasnjosti i kaludjerice...
Obiliću,sivi tiću...nastavak znaš :mrgreen:

Ja sam mislio da Luj Viton dolazi da otvori proizvodni pogon u Srbiji a oni dolaze butik da otvore. Verovatno je sledeći Šanel, koliko vidim nema na internetu butik u Srbiji već samo onlajn kupovina. Posle Francuza sledeći su Italijani što se tiče navale otvaranja butika prestižnih modnih marki po Srbiji.

Philipp Plein je vec otvorio prodavnicu u "Galeriji" tako da sad i srpski napaceni radnik moze sebi da priusti jeans od €1000.

Back