Vučić: Luj Viton do 2026. u Beogradu na vodi, i onda smo rešili sve te probleme

Poruka
18.135
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je u Parizu najavio dolazak luksuznog modnog brenda "Luj Viton" (Louis Vuitton) u Srbiju, odnosno Beograd na vodi.

„Da budem sasvim iskren, mi se nadamo do 2026. konačno i Luj Vitondođe u Srbiju, u Beograd na vodi, i onda smo rešili sve te probleme“, rekao je Vučić obraćajući se novinarima tokom svoje posete Parizu.

Dodao je kako se Srbija „toliko borila“ za dolazak „Luj Vitona“, jer kad taj brend negde dođe, „onda svi veliki dolaze“.

„Na stranu što on poseduje sve te velike, pričam o Arnou Bernarunajbogatijem čoveku kog sam upoznao u Parizu, koji poseduje sve te firme. Kada dođe Luj Viton, i nije ga lako dovesti u Beograd, ali kada dođe Luj Viton, onda svi ostali dolaze“, naglasio je Vučić.

Dobro sto je i taj problem resen, sada nema vise problema u Srbiji.

Ja sam mislio to vec doslo u BG na vodi....
To je strasno kako je BG seljana, kad Viton i Gucci nisu dosli..
Sto ne spuste cene postarine iz Srbije ka svetu , pa da prorade online trgovci...
Srbi bi sve prodali , i zlatiborska go.vna u recikliranom pakovanju sa sertifikatom poluraspada od 11meseci i 15 dana..
Zamisli samo da Srbija ima 10 godina besplatnu postarinu prema svetu kao sto je imala Kina...
Dobr nek bude 60 dinara kao kod kine...
A preko 30kg 250 dinara....
Pa prodali bi kucu cveca dok trepnes, odvojeno mermer, stafete, jovanku hoces ucelo ili u komadima, ......

Nego plasi se Vucic i Sapic da se srbi ne obogate, narocito online trgovci pa onda kako da uteruje teror i dugove preko navijackih grupa....online po box...mnogo komplikovano..

Vec sad posta na Dedinju trosi vise vremena na obradu paketnih posiljki nego na sve ostalo , uplate i pisma..
Dok recimo posta u kaludjerici brzo odradjuje paketne posiljke, dok imaju milion musterija za prijem i slanje novca, nesto zbog vojske, nesto zbog jakih veza unutrasnjosti i kaludjerice...

Poslednja izmena:
Dobro sto je i taj problem resen, sada nema vise problema u Srbiji.

Има !

Да разменимо територије и преселимо становништво.
Срби у Србију, Шипци у Албанију.

razmena teritorija.jpg

Back