Sta mislite o momku koji ima 31 god. i koji se nije ozenio a nema ni stalnu devojku

....toliko i ma devojaka preko 3 banke koje su same, neudate...mislim, ta formulacija " falinke " nema smisla...svakome od nas nesto fali....zato se ljudi i pronalaze i dopunjuju...zar to nije smisao....
Ja bar nikad nisam razmisljala tom logikom...doduse nemam ni potrebe za tim sada....ali ni ranije...
Svako od nas ima neka zivotna iskustva i situacije za koje drugi ljudi ne znaju....
Covek je samo u zaostatku za majmunom...jos nije sisao sa grane....
 
....toliko i ma devojaka preko 3 banke koje su same, neudate...mislim, ta formulacija " falinke " nema smisla...svakome od nas nesto fali....zato se ljudi i pronalaze i dopunjuju...zar to nije smisao....
Ja bar nikad nisam razmisljala tom logikom...doduse nemam ni potrebe za tim sada....ali ni ranije...
Svako od nas ima neka zivotna iskustva i situacije za koje drugi ljudi ne znaju....
Covek je samo u zaostatku za majmunom...jos nije sisao sa grane....

Eeee, sad si na*ebala zbog Darvinove teorije! Ja umalo ne poginuh ovde na Krsti zbog iste. A pomenula je tek onako, usput...:lol:

@tema
Daj čoveku šansu. A ,bogami, i on tebi!
 
Eeee, sad si na*ebala zbog Darvinove teorije! Ja umalo ne poginuh ovde na Krsti zbog iste. A pomenula je tek onako, usput...:lol:

@tema
Daj čoveku šansu. A ,bogami, i on tebi!


Uuuu...kako sam se...presla.....:D Ali, oprostice mi darvinovci....ako ne, pritiskam crveno dugme....:wink:

A covek je verovatno ok...e sad, da li cete se vas dvoje uklopiti ili ne...to je drugo pitanje
 
Da li se vredi boriti da ga osvojim?

Daj njegov broj fontija ..pa ce imati...
a da ima na primer 27 godina da se nije ozenio i da trenutno nema stalnu devojku..Da li bi se onda vredelo "boriti" za njega..i sta koji djavo ima da se boris..protiv cega i koga..ta brojka 3..sa brojevima koji dolaze iza nje je stvarno magicna..ne razumem..:-?
 

Back
Top