Kako ste se sacuvali od emotivnih partnera koji žele vaše pare?

Ko nema bembaru nema ni brigu da će zapatiti takvu sponzorušu kojoj je samo bitno kakvo auto voziš, znači izbjegao si metak. Drugo, ne mora biti bembara ali brate u današnjem vremenu je automobil potreba i može biti golf, ford ili toyota majkumu. Treće, niko ne voli ljude koji samo kukaju na nepravdu. Život je težak i nije fer, nabavi kacigu i probijaj se kroz život. Najneprivlačnija osobina muškarca je kukanje na sve živo a inicijativa i sposobnost nula. Takvi i ne trebaju da se razmnožavaju, prirodna selekcija jbg 🤷‍♀️
:heart::heart::heart:
 
Kako kad nemate pare koje podrazumevaju da budete interesantni?
Zivimo u drustvu gde od devedeset seste nema ni zivota ni para,prezivi se.
Plate su uobicajene minimalac.
Kako kad vecina momaka ne dodje do samostalnosti jer ako stanuju negde njihovi salju ako treba sta treba kad treba a uvek mogu da se vrate svojima?
Kako kad vecina momaka nema nikakvu imovinu vec nasledjeno kad dodje vreme dele sa ostalima te nisu u samostalnom vlasnistvu ni kad postanu muskarci?
Kako kad niste samostalni kao momci vecinom?
Emotivna partnerka koja zeli moje pare nije partnerka.
Postoji ime za takvo ponasanje.
A uslovi zivota?
Pa ne znam sta da ti kazem ovo je Balkan.
Ovde stalno nesto nedostaje uglavnom novac najvisse mozak i logika a ponekad i mir.
Plivamo kako znamo recept ne postoji.
 
Poslednja izmena:
Nikako.
Sve dajem u kuću.

Sebi pokadikad kupim neku glupost tipa blinkera ili dvanaestu gitaru ili dva para tiplera ili petla kokinkine.

Jembeš pare kad ih nemaš kome dati.

Да, имамо 2 менталитета на теми. Многи папани су се открили... :lol:

Карикирано:

Егоцентрични динароидски, виолентни, сви отимају све од сваког.

Или традиционалистички сви дају све за заједницу.
 
Emotivna partnerka koja zeli moje pare nije partnerka.
Postoji ime za takvo ponasanje.
A uslovi zivota?
Pa ne znam sta da ti kazem ovo je Balkan.
Ovde stalno nesto nedostaje uglavnom novac najvisse mozak i logika a ponekad i mir.
Plivamo kako znamo recept ne postoji.

Па јест, када би нас интересовале Бебине импровизације о друштвима.

Све егоистично ће пасти...

Неодрживо је
 
Šta dolazi zakonikom ? Napisala sam da je oduvek tako i bilo , misleći na imovinu, vodi se na matorce do njihove smrti, a kasnije pređe na naslednike. Nisam baš bila jasna, pardon.
Ма све ок.
Задруге су биле другачије, не као данас или пре сто год, а грађанским закоником, почиње индивидуализам и распарчавање имања. Временом, после 2-3 генерације, свако је могао да тражи своје излазећи из задруге. Ово уситњавање је погодовало наглој индустријализацији Србије од 1880-1912, иако сељаку ниси због кредита могао узети последњу кућу са последњом њивом и последњом кравом. Краљевина је бринула о сељаку који је ратовао за њу и себе и ту своју загарантовану сиротињу

То овде неки курчевити не капирају
 
Ма све ок.
Задруге су биле другачије, не као данас или пре сто год, а грађанским закоником, почиње индивидуализам и распарчавање имања. Временом, после 2-3 генерације, свако је могао да тражи своје излазећи из задруге. Ово уситњавање је погодовало наглој индустријализацији Србије од 1880-1912, иако сељаку ниси због кредита могао узети последњу кућу са последњом њивом и последњом кравом. Краљевина је бринула о сељаку који је ратовао за њу и себе и ту своју загарантовану сиротињу

То овде неки курчевити не капирају
Još živim tim receptom.
Deca znaju da se ruča za stolom od dvanaest stolica.
To će naučiti i svoju decu.
Teško onom ko ne poznaje strica i strinu.
Dve rođene babe na nedeljnom ručku su privilegija aristokratije
 
Poslednja izmena:

Back
Top