Kako ste se sacuvali od emotivnih partnera koji žele vaše pare?

Ko nema bembaru nema ni brigu da će zapatiti takvu sponzorušu kojoj je samo bitno kakvo auto voziš, znači izbjegao si metak. Drugo, ne mora biti bembara ali brate u današnjem vremenu je automobil potreba i može biti golf, ford ili toyota majkumu. Treće, niko ne voli ljude koji samo kukaju na nepravdu. Život je težak i nije fer, nabavi kacigu i probijaj se kroz život. Najneprivlačnija osobina muškarca je kukanje na sve živo a inicijativa i sposobnost nula. Takvi i ne trebaju da se razmnožavaju, prirodna selekcija jbg 🤷‍♀️

Много си динароидна, егоистичка и материјалистичка !

Нису имали сви старт живота као ти !

Не треба нам препун свет егоцентрика!
 
Kako kad nemate pare koje podrazumevaju da budete interesantni?
Zivimo u drustvu gde od devedeset seste nema ni zivota ni para,prezivi se.
Plate su uobicajene minimalac.
Kako kad vecina momaka ne dodje do samostalnosti jer ako stanuju negde njihovi salju ako treba sta treba kad treba a uvek mogu da se vrate svojima?
Kako kad vecina momaka nema nikakvu imovinu vec nasledjeno kad dodje vreme dele sa ostalima te nisu u samostalnom vlasnistvu ni kad postanu muskarci?
Kako kad niste samostalni kao momci vecinom?

Гољу је тешко четупати.

п.с. Плашим се емотивних веза па ми је новчаник релативно стабилан.
 
Много си динароидна, егоистичка и материјалистичка !

Нису имали сви старт живота као ти !

Не треба нам препун свет егоцентрика!
Ne, nego nam treba svijet pun plačipi*ki koji kukaju da im sponzoruše oteše bembare koje nemaju. Mani me se Mistični života ti.
 
Imovina se deli po principu - pravo a i obaveza. Ako do vecih obaveza, daj Boze, nikada ne dodje, onda se imovina deli svima jednako. Mislim da bi tako trebalo biti.
Daj ti meni nađi neku koja zarađuje milione godišnje, evo 10 godina ću trpeti sve i svašta i nakon toga sloboda sa puno para. Neka je i baba šta me briga ljubav ne zna za godine i granice. Delim pare s tobom na pola. Tebi dobro meni još bolje. :)
 
Imovina se deli po principu - pravo a i obaveza. Ako do vecih obaveza, daj Boze, nikada ne dodje, onda se imovina deli svima jednako. Mislim da bi tako trebalo biti.

То је само једна ситуација која никада не стоји сама по себи. Живот је много већи скуп ситуација који граде сложеније односе.

Нема правила, не можеш живот утерати у правила, зато се не зове алгоритам, већ живот.

Зато родитељи боље знају шта је пре било и шта је боље за децу.
 
То је само једна ситуација која никада не стоји сама по себи. Живот је много већи скуп ситуација који граде сложеније односе.

Нема правила, не можеш живот утерати у правила, зато се не зове алгоритам, већ живот.

Зато родитељи боље знају шта је пре било и шта је боље за децу.
Naravno, mnogo tu uticu i odnosi dece da roditeljima ali u tom slucaju umesto da stvar ide proceduralno i zakonski sami roditelji donose odluku testamentom.
 

Back
Top