Quantcast

Sta mislite o momku koji ima 31 god. i koji se nije ozenio a nema ni stalnu devojku

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Uh što volim ovako pametne ženske glavice. Kad bi ti dragi klekao na slabašna kolenaca, izvadio kutijicu a unutra safiri, rubini i svilene bube, pa pred celim restoranom rekao, udaj se za mene i to dok cigani sviraju sa violinama ko Najdžel Vivaldijevo Proleće a ti još pod dejstvom bolindžera.... silovala bi ga odmah iako bi znala da će da izađeš u Kuriru i Presu sutradan.:lol:
Mila majko, kad bi me zaprosio pred celim restoranom, mislim da bi odma' dobio odgovor NE!:lol: Ne bih ni razmišljala.8-)

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
Mila majko, kad bi me zaprosio pred celim restoranom, mislim da bi odma' dobio odgovor NE!:lol: Ne bih ni razmišljala.8-)
A kad bi te bacio na sto? A ono pored tebe se puši klopa, piće, mirisi i tako to, a ti ne znaš di ćeš pre, da li za prsten, njega ili teleću butku onako kuvanu pa pečenu sa kožuricom u saću, a? :)

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.360
Pa ti si Karlito na njihovoj meti ako si im komšija. Znam o čemu pričaš, vezan, nevezan isto ti se vata. Kad navale a biološki sat im govori da moraju da nađu nekog po svaku cenu, onda si otprilike ko srna koju gone horde divljih zveri. :lol:

Neće da se naljute a? Možda malkice? :lol:
Kako vas vise nije sramota sa tim bioloskim satom koji nam kacite o vrat..dosadni ste bre...To vi nacisto pobrljavite cim predjete 3 banke :evil:I zasto mislite da je zenama im perativ da se udaju..

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.360
Nisam zgodan...nezgodan sam poprilično.8-)...a i tema je ovaj od 31...a neodoljiv je bubula.I dosta više komplimenata,zbunjen sam!:shock:
Ma lako cemo sa njim od 31 god..i ova cica sto je postavila temu da i zna sta hoce i zeli ..i ona bi lako sa njim..a tebe netjemo vise da zbunjujemo..:)

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.360
mislim ,a sto mora da se zeni?:roll:
O tome se i radi..to je sustina.. sto u nasim okruzenjima cim prdjes 30 godina a nisi udata ili ozenjen odmah ti nesto fali..ni Dalaj Lama ti ne pomaze..uzas jedna..sama postavljacica teme .pita Da li se vredi boriti za njega.. ja sma vetj na startno pitanje ostala ..paf...pazi hamletizma..da li vredi ..jer presao je 31 god..