Quantcast

Sta mislite o momku koji ima 31 god. i koji se nije ozenio a nema ni stalnu devojku

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.334
To, Samantha, objasni joj. I pod obavezno dodaj kako u tim godinama valjaju samo oženjeni sa decom, atestirani od strane neuspelebrakolomke.org. Samo me čudi kako joj kučka i marinac nisu objasnili da treba da ga sačeka bar još devet godina, dok ne sazri.
Uhhh...i mene si pretekao..a ja joj trezila samo njegov br.fontija..hmmmm..a zao ti Kukavice..i meni..:))))

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.751
To, Samantha, objasni joj. I pod obavezno dodaj kako u tim godinama valjaju samo oženjeni sa decom, atestirani od strane neuspelebrakolomke.org. Samo me čudi kako joj kučka i marinac nisu objasnili da treba da ga sačeka bar još devet godina, dok ne sazri.

A ,izvini, kasno upalih- šta si podrazumevao pod ovim ....brakolomke,a??!:-?

Poruka
67.635
I ja sam tu negde a nemam dete :(

A moj otac vodio moju sestru u skolu u tim godinama, eee.

Vidi OP, taj da nesto valja, bio bi sa nekom ribom, i onda bi ga ti toj ribi otela na kvarno i sve bi bilo ql. Posto nema ribu, postavlja se pitanje da li ga uopste vredi otimati - ti dobro razmisli, ne treba uletati u rizik. Bolje neka druga da probije trasu, pa ti lagano za njom.

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Pa ti si Karlito na njihovoj meti ako si im komšija. Znam o čemu pričaš, vezan, nevezan isto ti se vata. Kad navale a biološki sat im govori da moraju da nađu nekog po svaku cenu, onda si otprilike ko srna koju gone horde divljih zveri. :lol:

Neće da se naljute a? Možda malkice? :lol:
Ma nemam ja problema dok ćutim...kad otvorim usta onda moram da imam strategiju šta da radim,i kuda da idem.:lol:

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
Alo bre momci, nije svim ženama udaja imperativ. :)
Uh što volim ovako pametne ženske glavice. Kad bi ti dragi klekao na slabašna kolenaca, izvadio kutijicu a unutra safiri, rubini i svilene bube, pa pred celim restoranom rekao, udaj se za mene i to dok cigani sviraju sa violinama ko Najdžel Vivaldijevo Proleće a ti još pod dejstvom bolindžera.... silovala bi ga odmah iako bi znala da će da izađeš u Kuriru i Presu sutradan.:lol: