NACIONALNI STROJ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VIRGINIJA:
Prvo: Vec imash slichnu temu.
Prelistaj malo postove,pa cesh saznati vishe o njima.

Drugo: http://www.bhserbia.org/glavna.htm pretrazi malo i nacicesh sajt nac.stroja.

Prvo ako vec hoces da nekome drzis lekciju ucini to malo ozbiljnije. Covek je pitao za Nacionalni Stroj a ti njemu Krv i Cast...

A ti brate nicolla ovde mozes da nadjes informacije mozda o cedi i bebi ali za pitanja u vezi Nacionalnog Stroja, takozvanih Neonacista, nacional-socijalizma i bilo cega slicnog pitaj na www.stormfront.org ili www.sdf-srbija.org
 
DRVOSEČA:
Prvo ako vec hoces da nekome drzis lekciju ucini to malo ozbiljnije. Covek je pitao za Nacionalni Stroj a ti njemu Krv i Cast...

A ti brate nicolla ovde mozes da nadjes informacije mozda o cedi i bebi ali za pitanja u vezi Nacionalnog Stroja, takozvanih Neonacista, nacional-socijalizma i bilo cega slicnog pitaj na www.stormfront.org ili www.sdf-srbija.org


Kao prvo, nisam htela bilo kome da drzim lekciju!

Kao drugo kad udjesh u sajt krv&chast,i odesh na stranu o njima pojavi se sajt nac.stroja.
Link ne moze drugachije da se iskopira.

Tako da, prvo proveri pre nego shto pochnesh da pametujesh!!
 
VIRGINIJA:
Kao prvo, nisam htela bilo kome da drzim lekciju!

Kao drugo kad udjesh u sajt krv&chast,i odesh na stranu o njima pojavi se sajt nac.stroja.
Link ne moze drugachije da se iskopira.

Tako da, prvo proveri pre nego shto pochnesh da pametujesh!!


Kad vidim tvoj nick odmah vidim one torte i kolače. Šta ti je podsvest. :lol: :lol:

Sorry što prekidam diskusiju. ;-)
 
Tj,...ovaj....:D



449607sa21prrbba.gif





I ja sam se setila tebe kad sam ga videla....:D
 
nicolla:
Voleo bih nesto vise da saznam o njima?
Skup im je zabranjen jer su dobili karijeru neonacista.

Gle cuda na njih se digao Canak, kome nacisti nikada nisu smetali, koji je podrzao skup madjarskih nacista veterana 2. rata u Subotici. U Subotici jer ceo civilizovan svet ne dozvoljava tako nesto...

Ne pada mi na pamet da ih branim, ali me zanima cime se bave i kakav program imaju.
Na plakatama i oglasima sam video da organizuju srpski mars, sve sa pozivnicama SRBINE IZADJI...
Чанак и Давидовић- Мусолини и Хитлер.
Обојца иста беда.
кад би си повадили очи...
 
nicolla:
Voleo bih nesto vise da saznam o njima?
Skup im je zabranjen jer su dobili karijeru neonacista.

Gle cuda na njih se digao Canak, kome nacisti nikada nisu smetali, koji je podrzao skup madjarskih nacista veterana 2. rata u Subotici. U Subotici jer ceo civilizovan svet ne dozvoljava tako nesto...

Ne pada mi na pamet da ih branim, ali me zanima cime se bave i kakav program imaju.
Na plakatama i oglasima sam video da organizuju srpski mars, sve sa pozivnicama SRBINE IZADJI...

A ti si glup pa ne znaš KO SMO...............
 
Ма боли ме за ЛСВ и Национални строј. иста банда.
Форсирају Национални строј на ТВ да би дали инфузију чанку који је политички готово мртав.

Лепо смишљено, појави се десет будала из Строја и онда се појави чанак као "Спаситељ Србије од злих нациста".

Провидно, иначе тема без неког већег значаја...Штета што сам толико пуно раније причао о њима...
 
prof`.G r o f`:
Au zabole qurac za to što još jedan komunista trabunja i jede govna po forumima..........U STROJ , da se spasiš bede SKOJevcu..........


Vrlo uskoro ce ti se ukazati prilika da stanes "u stroj" u NS-u. Videcemo koliko ste drski i hrabri...
...kad vas dohvati nesa canak i lila gerila ;)
 
Ја бих покупио Чанкове аутономаше,Чедине наркомане и Стројевце, затворио у собу (толико иј је свих да у собу и стану) и на сред собе ставио један нож... па нек се покољу... После мурија да дође и почисти мртве, евентуалног преживелог убити у самоодбрани јер еј манијак побио људе у соби, јел...
 
Alekasandar3:
Ја бих покупио Чанкове аутономаше,Чедине наркомане и Стројевце, затворио у собу (толико иј је свих да у собу и стану) и на сред собе ставио један нож... па нек се покољу... После мурија да дође и почисти мртве, евентуалног преживелог убити у самоодбрани јер еј манијак побио људе у соби, јел...
mogli bi da im nadjemo neku sobicu sad 7. oktobra...
 
У принципу на овој теми самиз захебанције.. не интересује ме више...
али лично мислим када би смо отворили собу, нашли би све три групе надуване под утицајем дроге и алкохола, збратимљене...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top