Milica Đurđević Stamenkovski: Odbrana nacionalnih interesa, pa i po cenu saradnje s vlašću

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.802
mica.jpg


Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski ocenila je danas da identitet te stranke definiše odbrana nacionalnih interesa, makar to značilo i određenu saradnju sa vlastima na lokalnom ili višem nivou.

U intervjuu za list Alo ona je navela da saradnja sa vlašću u određenim opštinama jeste rezultat želje Zavetnika da utiču na rešavanje lokalne problematike.

„Naši lokalni odbori imaju opoziciono iskustvo, znaju gde leže problemi i razlozi nezadovoljstva i, kao takvi, mogu pomoći u rešavanju svega što se tiče logističkih potreba, opštinske administracije, komunalija, saobraćaja i lokalne privrede“, rekla je Đurđević Stamenkovski.
https://www.danas.rs/vesti/politika...lnih-interesa-pa-i-po-cenu-saradnje-s-vlascu/

Znači tako Mico. Šta li će o tome misliti tvoji birači? Ima dakle istine u pričama da Nestor ispada, Milica upada da bi Vučić mogao dalje i u Beogradu da vlada. Hoće li možda Milica u paketu postati i gospođa ministarka? :think:
 
Mica gospodja ministarka uskoro.
Mada nikada neće osvojiti srce @Jugoslav Čvarak
Joj, kako je ne volim... gora od Brnabe.

😟

Nego... moram malo biti zlurad, a to je kada gledam oko sebe razne ostrašćenike za ovu ili onu političku opciju i onda doleti amper hladne vode - PLJUS!
Nekako potajno želim da u Hrvatskoj na vlast dođe recimo Domovinski pokret, već vidim pola svoje obitelji i ostalu desničariju kako od sreće skaču do plafona, a onda neki drugorazredni, briselski ćato Penavi zavrne uho i kaže - neće tako kako ti misliš, već onako kako mi kažemo, capishi?
Pa se DP pretvori u Plenkovićev HDZ 2.0. koji treperi okicama i Briselu govori - da dragi, odmah dragi, letim dragi, dok desničarija arlauče od muke.
Tako i Milica Jazavica da proda obraz, meni bi na Krstarici bio popcorn time, samo bi čitao i uživao.
Kako ljudima nakon svih ovih godina nije jasno da ta klika piša u isti lonac, to mi nikada neće biti jasno.
Znači prevedu narod sto puta žedne preko vode, a ljudi još uvijek govore - ma ovi su ti drukčiji, glasaj za njih...
I kako onda kada vidiš takve stvari jednostavno se ne prepustiti i trolati.
 
Joj, kako je ne volim... gora od Brnabe.

😟

Nego... moram malo biti zlurad, a to je kada gledam oko sebe razne ostrašćenike za ovu ili onu političku opciju i onda doleti amper hladne vode - PLJUS!
Nekako potajno želim da u Hrvatskoj na vlast dođe recimo Domovinski pokret, već vidim pola svoje obitelji i ostalu desničariju kako od sreće skaču do plafona, a onda neki drugorazredni, briselski ćato Penavi zavrne uho i kaže - neće tako kako ti misliš, već onako kako mi kažemo, capishi?
Pa se DP pretvori u Plenkovićev HDZ 2.0. koji treperi okicama i Briselu govori - da dragi, odmah dragi, letim dragi, dok desničarija arlauče od muke.
Tako i Milica Jazavica da proda obraz, meni bi na Krstarici bio popcorn time, samo bi čitao i uživao.
Kako ljudima nakon svih ovih godina nije jasno da ta klika piša u isti lonac, to mi nikada neće biti jasno.
Znači prevedu narod sto puta žedne preko vode, a ljudi još uvijek govore - ma ovi su ti drukčiji, glasaj za njih...
I kako onda kada vidiš takve stvari jednostavno se ne prepustiti i trolati.
Narod je večinom naivan i kod nas se politikom većinom bave bitange, kupljeni i ucjenjeni ljudi. Malo mjesta u politici ima za normalne, pametne i mudre ljude.
 
Zašto su onda Dveri pravili koaliciju sa "Zavetnicima"?

Dobro pitanje.

No, ja od ranije pišem da je naša politička scena cirkus.

Kao što režim kontroliše medije, tako kontroliše i dobar deo "opozicije".

Da je narod to shvatio, pokazuje izlazak.

Kada se pojavi čovek koji će da pokrene glasače cele desnice i umerene levice, to je znak da pada režim.

Dok nam je ovakva opozicija, teško da će se nešto desiti.
 
Dobro pitanje.

No, ja od ranije pišem da je naša politička scena cirkus.

Kao što režim kontroliše medije, tako kontroliše i dobar deo "opozicije".

Da je narod to shvatio, pokazuje izlazak.

Kada se pojavi čovek koji će da pokrene glasače cele desnice i umerene levice, to je znak da pada režim.

Dok nam je ovakva opozicija, teško da će se nešto desiti.
Od pet miliona birača izašlo je 3,7 miliona. Teško da će ikada izaći 4 miliona ili preko kako opozicija želi. Moraće neko da uzme glasače SNS i da ih pridruži opoziciji ali ne kako to rade Milica i Nestor jer oni ih na kraju samo vrate u SNS tabor.
 
Zašto su onda Dveri pravili koaliciju sa "Zavetnicima"?

Zato što je Boško priglup tip da se bavi bilo čim drugim u životu do ovim, jer je pre ovoga za neke crkvene televizije radio i intervjuisao patrijarha, neke tako banalne stvari, pa je shvatio da to nije život, razveo se, hoće drugu mladost na račun običnih građana. Tako uđe u koaliciju sa Raduletom za kog proceni da bi mogao preći cenzus, pa onda Milica i tako u krug.
 
Dobro pitanje.

No, ja od ranije pišem da je naša politička scena cirkus.

Kao što režim kontroliše medije, tako kontroliše i dobar deo "opozicije".

Da je narod to shvatio, pokazuje izlazak.

Kada se pojavi čovek koji će da pokrene glasače cele desnice i umerene levice, to je znak da pada režim.

Dok nam je ovakva opozicija, teško da će se nešto desiti.
Imate ljude, a to su Novak Ðoković i Džon Bosnić ali pitanje je da li bi njima sistem dozvolio da se bave politikom i izaðu i pobjede na izborima.
 
Zato što je Boško priglup tip da se bavi bilo čim drugim u životu do ovim, jer je pre ovoga za neke crkvene televizije radio i intervjuisao patrijarha, neke tako banalne stvari, pa je shvatio da to nije život, razveo se, hoće drugu mladost na račun običnih građana. Tako uđe u koaliciju sa Raduletom za kog proceni da bi mogao preći cenzus, pa onda Milica i tako u krug.
Na prošlim parlamentarnim izborima Dveri su prošli cenzus zahvaljujući podršci Branimira Nestorovića.
 

Back
Top