Milica Đurđević Stamenkovski: Odbrana nacionalnih interesa, pa i po cenu saradnje s vlašću

Паметно збори Милица.
Исправно мислити и исправно радити није исто.
Једно је имати анимозитет према властодршцима, имати гађење што се око власти накупило свакојаког олоша, интерешџија, српских изрода, друго је тај анимозитет према Вучићу или власзодршцима, користити као алиби за подршку српским изродима.
Једно је бити критичан према потезима режима, и када је то наше Косово у питању, стрепити за српску будућност, друго је ликовати попут ових изрода из другосрбијанског блока опозиције, због српске агоније на Космету, само зато да би бацили блата на дежурног кривца. Ко год таквим ликовањем, само како би бацили блата на одабране злоће, даје вјетар у леђа процесуима на српску штету, изрод је.
Једно је критиковати власт, оптуживати, као што Нестор ради, друго је бити слугерања страних господара у процесима сатиеања Србије, што ради овај другосрбијански блок опозиције.
Једно је борити се за своје политичке циљеве, идеје, друго је по диктату страних ментора правити циркус и унижавати српску скупштину.
Једно је бити опозиција власти, властодршцима, нешто потпуно друго је бити опозиција Србији.
 
Ја га пола на разумем шта прича... :D
Ja ga dosta dobro razumijem i pored toga što ne govori dobro srpski jezik ali sigurno bolje govori nego prestolonaslednik Aleksandar Karaðorðević.
Negdje sam čuo da i Aleksandar Pavić po povratku iz Amerike nije govorio srpski jezik ali da ga je za godinu dana savladao i dobro naučio.
 
Ja ga dosta dobro razumijem i pored toga što ne govori dobro srpski jezik ali sigurno bolje govori nego prestolonaslednik Aleksandar Karaðorðević.
Negdje sam čuo da i Aleksandar Pavić po povratku iz Amerike nije govorio srpski jezik ali da ga je za godinu dana savladao i dobro naučio.
Па наравно, све је могуће ако се човек потруди. Џон се није добро трудио да научи језик својих предака.
 

Back
Top