KADA ĐETIĆ PRIMA GOSTE

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kada ce se nesto ovako desiti srbiji kada gostuje u hrvatsku ili bosnu ili kosovo, ili da li ce se ovako nesto desiti ako TI isti gostuju u srbiji. zar ovo nije odlicna vest kako mogu dva naroda koja su ipak ratovala nastaviti zivot bez optuzivanja

KADA ĐETIĆ PRIMA GOSTE
Torcida oduševljena prijemom

Predsjednik Budućnosti Vladan Vučelić je tajnika Torcide dočekao poput starog prijatelja. Dao mu je ulaznica i više nego što su navijači Hajduka tražili, a novac nije želio ni brojati.


Sudeći prema prvim dojmovima tajnika Torcide Stipe Lekića, navijači Hajduka će u glavnom gradu Crne Gore imati dobrodošlicu kao rijetko gdje i rijetko kada, piše Glas Dalmacije.

Lekić je u ponedjeljak boravio u Podgorici kako bi pripremio dolazak navijačke skupine u nekadašnji Titograd. Načinom na koji je primljen ostao je, blago rečeno – zatečen.

"Predsjednik Budućnosti Vladan Vučelić dočekao me uz pozdrav 'Dobar dan, prijatelju!' Novac koji sam mu donio nije želio ni brojati, a sigurno je dao i više karata nego što je bilo dogovoreno", ispričao je.

Lekić je dometnuo da je Vučelić Torcidi ponudio da u Podgoricu dođe dan ranije, istaknuvši kako takav interes za utakmicu u gradu nije vladao čak ni kada je gostovao Deportivo.

Potvrdio je i vijest koja je iz Crne Gore stigla još prije dva tjedna da će se među Torcidu pokušati uvući i 'domaći' momci, koji Hajduk obožavaju iz sveg srca.

"Očito sve pokušavaju učiniti da se osjećamo kao na domaćem terenu. Za Hajduk će navijati i veći broj gledatelja izvan južne tribine gdje ćemo biti smješteni.

Tražili smo 700 karata, a da smo htjeli, imam osjećaj da smo mogli dobiti sve", zaključio je priču tajnik Torcide.
 
Можда су и резултат у овако срдачним односима унапред уговорили. Сигурно су деведесетих година обојица били највећи заговорници рата. Овакво обострано увлачење у гузу упућује управо на то.
 

Back
Top